Medycyna akademicka

Choroba Alzheimera: przyczyny i możliwości leczenia. Ten wykład powinien obejrzeć każdy!

Choroba Alzheimera: przyczyny i leczenie

„Jeden z najohydniejszych przemysłów naszego współczesnego czasu z perspektywy zdrowia – przemysł aluminiowy.

Degeneracja mózgu z końcowym zidioceniem nie ma nic wspólnego z godnością ludzką – wszystko to w imię zysku. Dla członków rodziny, którzy opiekują się chorymi na alzheimera nie ma wsparcia, tak samo jak dla samych chorych. Całościowego spojrzenia na chorobę brak. Grają jednak ogromną rolę oprócz aluminium inne metale ciężkie, a tu z pewnością na pierwszym miejscu rtęć.

Alergie, które kończą się na chorobach nowotworowych i innych typu autoimmunologicznego są pod kątem ewentualnych konsekwencji traktowane jako ‚normalne choroby cywilizacyjne’. Wiedza, która pozwala na rozpoznanie choroby nowotworowej 30 lat w przód nie jest podawana dalej – chodzi tu przede wszystkim o znajomość rozczytania zdjęcia rentgenowskiego uzębienia. Tam wszystkie alergeny powodują ropne rozlewy… Dzisiaj żaden dentysta nie umie ich czytać pomimo wielkiego osprzętu za jeszcze większe pieniądze. Dentyści i lekarze, którzy się na tym znają, mają dzisiaj po 70 i 80 lat i powoli nam umierają..

Temat jest bardzo szeroki, jednak w tym filmie najważniejszą informacją jest, że można aluminium zmobilizować poprzez krzem. Są takie ziemie okrzemkowe, jak np. bentonit, którego sama używam, lecz poinformujcie się o innych. Ważne: krzem sam w sobie też jest toksyczny, musi być więc tak w ziemi uwiązany, jak w opisanej ziemi okrzemkowej.

Kto może, niech szuka też pomocy u naukowca z tego szokującego filmu dokumentalnego:

Autor: Christopher Exley PhD, Professor in Bioinorganic Chemistry

.

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

Reklamy

2 odpowiedzi »

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.