Internet i bezpieczeństwo

PRISM: Amerykanie podsłuchują cały świat, Ciebie też!

PRISM: globalne narzędzie podsłuchowe

Poniżej wklejam audycją Mariusza Maxa Kolonko, który z niewiadomych na razie przyczyn, zszedł ze ścieżki kłamstwa przetartej przez innych dziennikarzy i ogólnie media, na ścieżkę głoszenia światu prawdy.

Może prawdą jest to, że już się rozpoczął wzrost świadomości na Ziemi, i wraz z nim przyjdzie oświecenie sumień?

Wiadomo, że Mariusz Max Kolonko nie może mówić w wywiadach całej prawdy, gdyż jest zbyt rozpoznawalną postacią. A realia dzisiejszego świata są wiadome, wystarczy przypomnieć osoby: Andrzeja Leppera, Sławomira Petelickiego, Eugeniusza Wróbla, Dariusza Ratajczaka..

Rolą Mariusza jest pobudzanie do ciekawości świata – on ma tylko powiedzieć: „zobacz, coś jest nie tak z oficjalnym obrazem świata” – resztę pracy i tak muszą wykonać jego czytelnicy / słuchacze. Podobną rolę, ale na bardziej zaawansowanym poziomie, pełni mój blog – ja też nie piszę wszystkiego co wiem o świecie 😉

I stąd się bierze pułapka. Dla „starych wyjadaczy” w temacie globalizmu i zagrożeń, Kolonko będzie za mało radykalny i może zostać nazwany przez nich dezinformatorem. Zaś np dla wyborców partii liberalnych, będzie on za bardzo radykalny.

Jarek Kefir

Poniżej: audycja Mariusza Maxa Kolonko na temat globalnego systemu podsłuchu, PRISM:

Reklamy

1 odpowiedź »

  1. Kolonko często nie potrafi być krytyczny wobec rządu USA, a z drugiej strony nie bał się powiedzieć o ECHELON, HAARPie czy teraz PRISMIE.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.