Wojny i konflikty

Rewolucja w Turcji wciąż trwa! Zdjęcia są wstrząsające.. [+18]

Rewolucja w Turcji ciągle trwa.

Dziwi blokada medialna, jaka jest teraz w Polsce, na te dramatyczne wydarzenia.

Przecież tam jest prawie że wojna domowa!

Wiadomo, że premier Turcji, Erdogan, należy do grupy islamu sunnickiego, popierającego Izrael, UE i USA / NATO. Czyli ‚os zła’.

Myślę, że to dlatego media nie tylko nie promują, ale nawet w ogóle nie wspominają o wydarzeniach w Turcji.

Relacje z Egiptu, Tunezji czy Libii, mieliśmy prawie że codziennie, gdyż w tych krajach o władze walczyli islamiści, którzy szukali sojuszu militarnego w krajach NATO / UE.

W Turcji natomiast, tzw „ulica” walczy przeciwko ‚osi zła’ – czyli właśnie USA, UE, NATO.. Turcja jest członkiem NATO i niezwykle aktywnie wspiera bandytów, którzy niszczą Syrię, walcząc przeciwko prezydentowi tego kraju, Assadowi.

Tzw „rebelianci syryjscy” to nic innego jak terroryści, w tym z ugrupowania al-Kaida, wspierani, szkoleni i dozbrajani przez kraje NATO / UE.

Dlaczego kraje NATO wspierają organizację terrorystyczną Al-Kaidę, podejrzewaną o zamachy terrorystyczne na WTC 11 września 2001 roku?

Trzeba tutaj przypomnieć, że Al-Kaida i Talibowie, to organizacje założone przez amerykańska służbę wywiadowczą, CIA.

Amerykanie stworzyli Talibów jeszcze podczas wojny w Afganistanie, gdy ZSRR dokonało inwazji na ten kraj. Po upadku żelaznej kurtyny, Talibowie okazali się „skuteczni” po 11 września 2001 roku, gdy USA i stowarzyszone z nim państwa, ogłosiły tzw „wojnę z terroryzmem”, będącą de facto nowym wcieleniem kolonializmu.

Wiadomo, że teraz wojna toczy się głównie w sferze ekonomii i gospodarki. Armia to argument dodatkowy. Gdy taki Afganistan przekazuje wszelkie koncesje na wydobycie surowców firmom amerykańskim, wiadomo, że jest to kraj podbity.

W Turcji mamy natomiast bunt społeczeństwa przeciwko islamizacji ich kraju przez syjonistę Erdogana. Władzom krajów Zachodu zależy na wojnie religijnej między muzułmanami a cywilizacją łacińską, stąd tak absurdalne zdawałoby się ruchy, jak wspieranie Talibów czy organizacji islamskich, w tym Al-Kaidy.

Główną zasadą elit tego świata jest „Ordo ab Chao” – tłumaczenie: „porządek z chaosu”. Wyjaśniałem to we wcześniejszych wpisach na temat rewolucji w Turcji. Z tego chaosu po wojnie między chrześcijańskimi krajami, a islamem, ma się wyłonić „nowy ład światowy” – pod przywództwem jednego człowieka i jednej światowej religii.

Jednak rewolucja w Turcji jest pokrzyżowaniem tych planów, stąd blokada informacyjna na wydarzenia z tego kraju. Turcja to kraj, który miał wejść w przyszłości do Unii Europejskiej, dzięki ustabilizowaniu sytuacji w tureckiej części Kurdystanu.

Gdy bunt jest „niepoprawny politycznie”, wtedy media przestają o nim informować. Trzeba znać zasady rządzące „oficjalnymi” mediami, by zrozumieć co jest grane na tym świecie.

Jarek Kefir

Poniżej fotografie z tureckiej rewolucji:

turcja zamieszki

turcja 2

turcja rewolucja

turcja 0

turcja 1

turcja rewolucja 0

turcja rewolucja 1

turkey revolution

turcja rewolucja 2

turcja rewolucja 3

turcja 3

rewolucja w turcji

zamieszki turcja

turcja 4

turcja rewolucja 4

turcja rewolucja 5

rewolucja

zamieszki

rewolucja turcja

turcja rewolucja 6

rewolucja w turcji 0

turcja rewolucja 7

turcja zamieszki 0

turcja rewolucja 8

turcja rewolucja 9

turcja zamieszki 2

turcja 5

turcja zamieszki 1

turkey revolution 0

turcja rewolucja 10

turcja rewolucja 00

turcja 6

rewolucja turcja 0

rewolucja turcja 1

turcja rewolucja 01

turcja rewolta

turcja rewolucja 02

turcja rewolucja 03

turcja rewolucja 04

turcja 7

turcja 8

ordogan

turcja rewolucja 05

turcja

Reklamy

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.