Bareizmy

Uwaga: modyfikowana genetycznie szczepionka DTP wycofana z obrotu! Znaleziono w niej opiłki szkła

Szczepionka DTP wycofana przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny!

Dnia 4 czerwca 2013 Główny Inspektorat Farmaceutyczny wycofuje z obrotu jedną z serii preparatu DTP – czyli szczepionka błonice-tężec-krztusiec.

Szczepionka ta jest szczepionka powstałą na drodze modyfikacji genetycznych (GMO). Produkuje ją korporacja farmaceutyczna o nazwie: Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED S.A.

Jest to seria numer 20911001D (z datą ważności do stycznia 2014). Wycofana została w związku z decyzją Małopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego z dnia 9 listopada 2012 r. o wstrzymaniu jej w obrocie i stosowaniu na terenie województwa małopolskiego.

Decyzję tę podjęto w odpowiedzi na zgłoszenie wady jakościowej, polegającej na stwierdzeniu obecności szkła w ampułce przedmiotowego produktu.

Po szczegółowym przeanalizowaniu materiału dowodowego zebranego w sprawie, Główny Inspektor Farmaceutyczny utrzymał w mocy decyzję organu pierwszej instancji oraz wszczął postępowanie administracyjne w sprawie wycofania przedmiotowej serii na terenie całego kraju.

Na uwagę zwraca powyższy fakt – wadliwą serię szczepionek wycofano w województwie Małopolskim już w listopadzie 2012 roku, czyli siedem miesięcy temu, zaś dopiero niedawno (4 czerwca 2013) wycofano ja z innych województw kraju. Przez cały okres tych siedmiu miesięcy, wadliwa seria była w obrocie poza województwem Małopolskim.

Obecnie szczepionka DTP wywołuje najwięcej kontrowersji, nawet w środowiskach lekarskich. Na witrynie pro-szczepionkowej „Wydział Szczepień” można przeczytać, że obecnie stosowany wariant szczepionki DTP jest groźny dla osób dorosłych ze względu na powikłania i nie powinien być u nich używany. Wydział Szczepień jednak nie informuje, jak ta szczepionka działa na organizmy dzieci, które z zasady są słabsze i mniej odporne niż dorosłe.

A wiadomo, że wesoło nie jest. Na archiwum portalu Jarka Kefira przeczytasz mnóstwo informacji o zgonach i poważnych powikłaniach po szczepionce DTP stosowanej w Polsce:

http://kefir2010.wordpress.com/?s=DTP

Jakie mamy gwarancje, że pozostałe szczepionki są bezpieczne i że takie skażenie dużych partii szczepionek nie powtórzy się w przyszłości? Wiadomo, że szczepionki są produktami farmaceutycznymi rekordowo często wycofywanymi z obrotu. To nie jest pierwszy przypadek i nie ostatni. Wystarczy odwiedzać witrynę Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego. Tylko że większość ludzi nie chce szukać informacji na temat tego, co wkłuwa się ich dzieciom (!). Wolą czytać sponsorowane przez korporacje farmaceutyczne artykuły z portali takich jak onet (na którym obecnie straszą wirusami WZW) i stąd brak świadomości społecznej. Jak wiadomo, za niewiedzę przyjdzie zawsze zapłacić, szkoda tylko, że poszkodowanymi są nasze dzieci, istoty bezbronne.. Stąd uważam, że idea szczepień to taki Holocaust współczesnych czasów, i samo w sobie jest dużo bardziej odrażające niż palenie w piecach Polaków czy Żydów podczas II Wojny Światowej. W końcu, dzisiejsza medycyna akademicka ma za ojców nazistowskich lekarzy, których eksperymenty kontynuowano po Wojnie..

http://kefir2010.wordpress.com/2013/03/15/ii-wojna-swiatowa-unia-europejska-i-wielka-farmacja/

Jarek Kefir

http://kefir2010.wordpress.com/

Reklamy

10 odpowiedzi »

 1. (…) edytowano.. A jak nie, to się wykombinuje jakąś szczepionkę rozpuszczającą szkło w krwioobiegu.

  • Szanowny Panie,

   Proszę o nie umieszczanie na blogu Kefir 2010 na wordpress tekstów promujących szczepienia bądź bagatelizujących zagrożenie z ich stosowania.

   Regulamin na blogu Kefir 2010 na wordpress obowiązuje, i proszę się stosować.

   Pozdrawiam serdecznie, admin.

 2. Jarek czy mozesz podac zdrodla skad wzioles inforamcje do napisania tego postu. Nigdzie nie moge znalesc cos co by potwierdzilo to co napisales.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.