Banki i tajna władza

Szokująca prawda: europoseł Goodfrey Bloom mówi o zadłużeniu, które jest zbrodnią

Szokująca wypowiedź europosła Godfrey’a Bloom’a

Stare, ale ważne. Tę wypowiedź trzeba nagłośnić. Tego nagrania z Parlamentu Europejskiego, nie pokazało żadne medium. W filmie poniżej, brytyjski poseł Godfrey Bloom w Parlamencie Europejskim, powiedział kilka słów gorzkiej prawdy. Gdy Palikot albo inny Kohn-Bendit, poprze antykoncepcję dla 9-cio latków (najnowsze zalecenia WHO), to mówią o tym wszyscy. Gdy inny poseł czy euro-poseł powie prawdę, np na temat spotkań grupy Bilderberg – wtedy panuje cisza. Ludzie nie chcą oglądać prawdy i to jest podświadomy mechanizm obronny – „im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. Wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia”. Media i władze o tym wiedzą, i ten trend popierają.

Poseł Godfrey Bloom mówi o spirali zadłużenia i popadania państw w niewolę kredytową. Zauważa, słusznie, że to, co robią państwa legalnie, jest dla „zwykłego” obywatela surowo zakazane. I karane.
Państwa dopuszczają się zbrodni w biały dzień, według kilku zasad:
1. ‚są podmioty, firmy, instytucje „zbyt duże” by poniosły jakąkolwiek karę za swoje zbrodnie’
2. ‚prawo jest jak płot: wąż się prześlizgnie, lew przeskoczy, ale ważne, żeby bydło się nie rozchodziło’
3. ‚to, co nie zostało pokazane w mediach, nie istnieje’

Link do filmu z wystąpieniem posła Godfrey’a Bloom’a:

Reklamy

3 odpowiedzi »

  1. Godfrey Bloom, Daniel Hannan i Nigel Farage, to trzej najrozsadniejsi europosłowie i co, najciekawsze – EUROSCEPTYCY. Na Youtube jest masa ich celnych, mocnych wypowiedzi.

  2. szkoda tylko , że nasi szanowni pseudopolitycy nie uznaja takich samych zasad jak Goodfrey Bloom- są jak te Osły na usługach UE, ponieważ mają nadzieję, że ugraja coś dla siebie i im będzie żyło sie lepiej 🙂

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.