Spiski i konspiracje

Portal racjonalista.pl jest powiązany z sektą religijną!


Artykuł zdezaktualizowany, z maja 2013 roku, czytasz na własną odpowiedzialność 😉 xD

Portal racjonalista.pl i racjonalizm, sceptyzm, humanizm, ateizm i wolnomularstwo

Dziś przedstawię Wam kolejny odcinek prawdy o powiązaniach między ideologiami racjonalizmu, humanizmu, ateizmu, a.. wolnomularstwem, czyli masonerią.
Dostałem cynk, że popularny portal zwolenników GMO, szczepionek, liberalizmu, korporacji – racjonalista.pl – stoi na tym samym serwerze, co wolnomularstwo.pl – główny portal polskojęzycznej masonerii.
Wiadomo, że można wykupić jedną usługę na danym serwerze, ale posiadać tam dowolną ilość stron / serwisów.
Tak jest też w tym wypadku – konto na platformie hostingowej domena.pl jest jedno, zaś na tym koncie są dwa w/w serwisy.

___________________________________________________________________________________________

Oto cała prawda o serwisie racjonalista.pl i jego sponsorach:

DOMAIN NAME:                      wolnomularstwo.pl
registrant type:                                  individual
nameservers:                                 ns.kimsufi.com.
http://www.racjonalista.pl.                [188.165.204.215]
created:                                      2005.09.05 14:41:09
last modified:                           2012.09.05 08:58:04
renewal date:                           2013.09.05 14:41:09

Wirtualny Wschód Wolnomularski – Strona główna

Najlepsze są meta tagi na racjonalista.pl / wolnomularstwo.pl:

Meta Description:

Wirtualny Wschód Wolnomularski (WWW) jest niezależnym, ponad-obediencyjnym, ponad-lożowym, ponad-rytowym serwisem masońskim, tworzonym przez miłośników i mistrzów sztuki królewskiej., wykluczenie społeczne, statek szaleńców, prawda, poznanie, zasady, bonn, obowiązki, reguły, liberalne, pflichten, rules, Dworek w Mężeninie

Meta Keywords:

mason, masoneria masoni, wolnomularstwo, wolnomularz, sztuka królewska, loża, obediencja, wielki wschód polski, wielka loża narodowa polski, wwp, wlnp, cyrkiel, kątownica, węgielnica, spisek, tajne, stowarzyszenie, żydomasoneria, droit humain, masońskie, wolnomularskie, ars regia, ryt, szkocki, nieregularni, regularni, francuski, fartuch, fartuszek, paramasoneria, odd fellows, rotary, adam wysocki, tadeusz cegielski, jan józef lipski, tadeusz gliwic, wolność przywrócona, wielki, architekt, budownik, bóg, hiram, wykluczenie społeczne, statek szaleńców, prawda, poznanie, zasady, bonn, obowiązki, reguły, liberalne, pflichten, rules, oświadczenie, apel, manifest, deklaracja, regularni, regularne, liberalni, liberalne, zasady, obowiązki, pflichten, charges, rules, deklaracja, mężenin, masoneria

Źródło: http://whois.domaintools.com/wolnomularstwo.pl

___________________________________________________________________________________________

Polskie Stowarzyszenie racjonalistów powiązane z wolnomularstwem

Teraz każdy powinien mieć prawdę przed oczami. Za portalem „racjonalistów”, stoi najbardziej pokręcona organizacja religijna świata, czyli masoneria.
Kryje się za tym podwójna taktyka: „ciemnemu ludowi” wciskają pseudo racjonalizm, sceptyzm, humanizm, ateizm – a sami na swoich zebraniach czytają kabałę i inne pisma, a potem – w szerszej perspektywie, wykorzystują tę wiedzę tajemną przeciwko zwykłym ludziom.

Za portalem racjonalista.pl stoją tajne stowarzyszenia, o totalitarnej, faszystowskiej ideologii – to już wiemy. Ja traktuje ten portal jako taki słup ogłoszeniowy dla korporacji medycznych, chemicznych i biotechnologicznych. Ich oferta jest tam przedstawiona bogato i szeroko.

Na tym portalu możemy znaleźć takie kwiatki, jak pochwała eugeniki, z drugiej strony, portal ten określa się jako lewicowy. Jak to pogodzić? Przecież eugenika (dziś nazwę zmieniono na: „genetyka”) jest elementarną częścią narodowego socjalizmu. Eugenika i ściśle z nią związana teoria ras – została zapoczątkowana przez Helenę Bławatsky i Alice Bailey – założycielki dwóch tajemnych organizacji – towarzystwa teozoficznego i lucifer trust.

Dziś zarówno nauka, jak i religia są podstawowymi czynnikami kontroli ludzkości. Masoneria, czyli właściciele portalu racjonalista.pl i wolnomularstwo.pl celuje w oba czynniki – naukę i religię.

To, co jest przedstawiane oficjalnie jako dobre, nie zawsze takie jest. Każdego z nas rodzice informowali np o prawdziwych przyczynach klęski Powstania Warszawskiego, choć oficjalnie mówiono co innego. Uczono nas także, że nie wszystko jest dobre, co jest dostępne oficjalnie, w sklepie, telewizji, internecie. To pewna podstawa z jaką wchodzimy w dorosłe życie.

Jednak co wynosimy z tej nauki? Zaryzykuję twierdzenie, że nic! Ufamy lekarzom którzy wkłuwają nam zanieczyszczenia chemiczne pod postacią szczepionek, korporacjom spożywczym, ufamy medycynie której rozwiązania są często gorsze niż sama choroba. Ufamy, bo mamy taką potrzebę, którą bezlitośnie wykorzystują wszelkie władze, marketingowcy, spece od reklamy, korporacje.

Wiadome jest, że prawda o racjonalista.pl i wolnomularstwo.pl jest usuwana z ich witryn – użytkownicy którzy to publikują, są natychmiast banowani. Dlaczego ujawnienie tej prawdy tak im przeszkadza? Dlaczego oni się tego wstydzą? Czy fakt, że organizacja religijna sponsoruje stowarzyszenie racjonalistów, ateistów, humanistów – nie daje do myślenia? Dlaczego organizacja typowo wyznaniowa ma cokolwiek wspólnego z ateizmem i świeckim humanizmem? A może to po prostu element większego planu. Ogłupić jak najwięcej ludzi, pozbawić ich kontaktu z Bogiem, wmówić, że człowiek i to co przeżywa, jest tylko sumą reakcji biochemicznych? Zaś wiedzę tajemna, np z kabały, zostawić tylko dla siebie?

racjonalizm

Dlaczego wybrano racjonalizm i jego pochodne?

W świecie pozbawionym wartości wyższych, rządzenie masami jest bardzo łatwe. Tak postępowano w Cesarstwie Rzymskim, gdzie ludziom organizowano igrzyska i rozdawano chleb. 
Wystarczy popatrzeć, jak zachowują się racjonaliści i wszelkiej maści liberałowie w internecie. Jakie mają poglądy na temat eugeniki i wolności osobistej, w jaki sposób atakują i niszczą oponentów, jakie wartości wyznają. W świecie pozbawionym elementarnej transcendecji – poczucia, że Bóg istnieje i ma wpływ na nasze życie – dochodzi do zwyrodnienia jednostki i społeczeństwa. Powiedzcie mi: skoro nie ma żadnych wartości nadrzędnych, skoro wszystko jest relatywne i względne, to jaki sens mają wszelkie prawa, zasady, jaki sens ma życie? I proszę mi nie mówić o tzw „humanistycznych wartościach” bo one nie istnieją, ich nie ma.. To tylko zbiór luźnych, liberalnych reguł, które każdy może zmienić w dowolny sposób. Bo skoro nie ma Boga, i jego zasad – to wszystko zależy od człowieka, prawda? Jeden człowiek na stanowisku mówi, że to i to jest potrzebne, a inne – zabronione, ale przecież zmieni się klimat polityczny, przyjdzie inny człowiek na to stanowisko – i to wszystko pozmienia. I potem znowu. Bo przecież nie ma żadnych wartości transcendentnych, niezmiennych, każdą rzecz może dowolnie definiować humanista-ateista-liberał, prawda?

Wielu z tzw racjonalistów piszących w internecie, to opłacani trolle do wynajęcia, którzy maja pisane za lobbujące za czymś komentarze. 
Nie trzeba daleko szukać: już w 2006 – 2007 roku na różnych forach związanych ze zdrowiem i szeroko pojętą psychologią (zombie-psychologią i wiedzą tajemną z dziedziny psychologii) pojawili się trolle, publikujący dwa, góra trzy posty zachwalające jeden z farmaceutyków. 

Obecnie „komentatorzy na etatach” są jedną z powszechnie obowiązujących strategii marketingowych w internecie. Stosowane są tam, gdzie pojawiają treści się demaskujące daną korporację / ideę. Firmy wydają na ten rodzaj marketingu ogromne pieniądze, a bardziej zapobiegliwe – sami wynajmują specjalistów od reklamy i psychomanipulacji, by tworzyli fundacje, stowarzyszenia, profesjonalne blogi, serwisy. 

Fakt istnienia „komentatorów na etatach” nie jest już teorią spiskową, ale elementem naszego życia, za którym stoją konkretne interesy i bardzo duże pieniądze. Nie bez powodu mówi się, że w wojnach XXI wieku najważniejszą bronią jest informacja. Lub też: dezinformacja..
Dopiero na drugim miejscu jest ekonomia i armia. Odpowiednio dobrana dezinformacja może razić całe społeczeństwa / narody i uniemożliwić im obronę. 

racjonalista.pl
To, co przedstawiłem powyżej – zadaje na kłam temu, co mówią oficjalnie przedstawiciele ateizmu. Za tą ideologią kryją się złowrogie siły, o silnym zabarwieniu religijnym / wyznaniowym. 
Nie dajmy się zwieść, dziś ideologia i niesiona przez nią informacja jest stosowana jako broń – stowarzyszenia które promują konkretną ideologię wśród prostaczków, wcale nie muszą tej ideologii popierać w stosunku do siebie. Ideologia jest dla prostaczków, a wiedza tajemna – dla elit. Zapamiętajcie to! 

Racjonalista.pl, racjonalizm, nauka, humanizm, lista ateistów, ateizm, sceptycy, wolnomyśliciele, Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów, krytyczne myślenie, pseudonauka

Aktualizacja 31 maja 2013 roku:
Zrobiłem z tego tzw „event” – dałem linka do tego artykułu na ponad setkę grup. 
Odzew przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Kilkadziesiąt napastliwych komentarzy to pestka przy tym co się działo, i nadal dzieje na FB! 😀 

Tutaj macie, dla beki, „mądrość” racjonalisty konserwatywnego (są tacy!), prawdopodobnie wyborcy PiS:

racjonalista.pl

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jeśli rozumiesz, że publikowanie, zdobywanie i weryfikowanie informacji to pewna praca i koszta, a ujawnianie ukrywanej wiedzy to konkretne ryzyko – możesz wspomóc finansowo mnie i to, co robię.
I tym samym, dołożyć pewną małą cegiełkę światłości w tym tonącym w mroku głupoty świecie!
W poniższym linku napisałem, jak można to zrobić. Dzięki! :)
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

Reklamy

34 odpowiedzi »

 1. RACJONALIŚCI = KLINICZNI PSYCHOPACI?
  POTRZEBA NARODOWEGO PROGRAMU BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH DLA PRACOWNIKÓW NAUKOWYCH, PODOBNYCH DO LUSTRACJI !!

  Cyt. „Racjonaliści:

  Wbrew temu, co tak ochoczo deklarują, wcale nie krzewią oni rozumu ani nie są zainteresowani naszym dobrem i dbałością o nasze bezpieczeństwo. W rzeczywistości interesuje ich wyłącznie władza i terror, ponieważ jako rasowi psychopaci świetnie się bawią grając ludźmi niczym pionkami na planszy do gry. Prawdziwym celem ich działań jest pozbawienie nas wolności pod pretekstem chronienia nas przed iluzorycznymi zagrożeniami, nierzadko (a raczej bardzo często) przez nich cynicznie aranżowanymi.

  Nie działają oni spontanicznie, jak każdy z nas, komu zdarza się czasem pod wpływem emocji napisać komentarz na onecie czy w forum Gazety. Ci ludzie to prawdziwa sfora internetowych wilkołaków, a jedną z ich agend, miejscem, gdzie się skrzykują, żeby ruszyć do zorganizowanej akcji zwalczania wolnych myśli i wolnych ludzi jest blip i tag „ttdkn”, na którym się wyżywają. Pewnie nie jest to jedyne takie miejsce, ale to akurat jest mi bardzo dobrze znane.

  W dyskusji prowadzonej przez normalnych ludzi chodzi o wymianę opinii i podzielenie się z innymi własnymi przemyśleniami. W rzekomej „dyskusji” z psychopatycznymi trollami racjonalistycznymi chodzi wyłącznie o całkowite pokonanie przeciwnika, co uzyskują oni przez zmasowany atak (wszyscy na jednego), zasypanie go ogniem dywanowym demagogicznych i dezorientujących, a nawet wręcz cynicznie kłamliwych argumentów i w końcu wyczerpanie go energetyczne. Pod tym względem są oni wampirami energetycznymi o wręcz zabójczych właściwościach.

  Ludzie (?) ci (postawiłam znak zapytania, ponieważ czasem mam wrażenie, że to cyborgi bez duszy) są mistrzami w stosowaniu cynicznych, socjotechnicznych sztuczek, dzięki którym skutecznie manipulują osobami nie posiadającymi wystarczająco silnego kręgosłupa światopoglądowego i duchowego i oczywiście młodzieżą. Małolaty szczególnie łatwo dają sobie wcisnąć ten kit „racjonalistycznej troski o dobro głupiego społeczeństwa”, tak rzekomo podatnego na irracjonalne impulsy i wszelkie „szaleństwa tłumów”. Młody człowiek z godnością dystansuje się od tego zabobonnego i prymitywnego motłochu, chętnie stając po stronie „rozumu” i „trzeźwego oglądu rzeczywistości”. Nikomu na tym blogu nie muszę tłumaczyć, że ten rzekomy „trzeźwy racjonalizm” jest w istocie kolejną warstwą matrixowej iluzji, którą mami się ludzkość”

  Więcej:

  https://kefir2010.wordpress.com/2013/02/11/racjonalistyczni-liberalowie-czyli-psychopatyczne-biomaszyny/

  Polubienie

 2. Cytuję z pogromcy mitow medycznych.pl.

  “Z jakich powodów czasami sami robimy coś innego niż zalecamy innym?
  Od dawna nurtuje mnie, jako lekarza, pytanie, z jakiego powodu istnieje czasem rozdwojenie między tym, co robimy sami, a tym, co zalecamy swoim pacjentom? Wiecie, co mam na myśli? Lekarz zalecający pacjentowi rzucenie palenia i jednocześnie proszący pacjenta o ogień, czy medyk ze znaczną nadwagą, przekonujący pacjenta do diety i zdrowego trybu życia. Spotkałem się nawet z dowcipnym stwierdzeniem, że nikt jeszcze nie widział, by drogowskaz sam podążał w kierunku, który wskazuje. Dokładnie taka sama sytuacja występuje czasem w przypadku szczepień przeciwko grypie. Szczepienia są, jak dotąd najlepszą metodą zmniejszenia ogromnej chorobowości i śmiertelności związanej z grypą, co zapewniają, przy minimalnym odsetku działań niepożądanych. Zostało to dobrze udokumentowane licznymi badaniami naukowymi.

  Jak to możliwe, że lekarz, który zwykle zna powyższe dane, mimo to sam się nie szczepi? Czytałem, że lekarze pytani, dlaczego nie zaszczepili się przeciwko grypie, często cytują te same błędne informacje i mity, co pacjenci niemający nic wspólnego z medycyną. Nie chcą sami się szczepić, bo albo „nie chorują na grypę” albo „grypa to dla nich banalna infekcja” albo mówią, że ”szczepionki grypowe są niebezpieczne”, czy obawiają się „nieznanych, odległych skutków ubocznych”. Uważają, że grypa nie jest poważnym problemem zdrowotnym. Zwykle są przekonani, że sami nie zachorują na grypę, bo przecież „przy tym pracują” i podświadomie czują się z racji zawodu uprzywilejowani. Choroby, w tym grypa, nowotwory, bakterie nie są im straszne, bo dużo wiedzą na ich temat. Wiedza zmniejsza lęk towarzyszący niewiadomej, ale czy zmniejsza ryzyko zakażenia i choroby? Czy przykładowo wirusy grypy na pewno wiedzą, że mają lekarzy traktować z szacunkiem i omijać z daleka?

  W praktyce spora część lekarzy, dobrych fachowców i inteligentnych ludzi wynajduje różnorodne usprawiedliwienia, że nie potrzebują szczepień, np.: „stale mam kontakt z wirusami, w ten sposób zyskuję naturalną, dobrą odporność na zachorowanie na grypę” albo to, co słyszałem ostatnio od znajomej specjalistki chorób zakaźnych „szczepionka zbytnio wzmocni mi wyrzut cytokin”. (..)” koniec cytatu.

  Źródło: pogromcymitówmedycznych.pl, autor: Ernest Piotr Kuchar

  Polubienie

  • Otóż to! Ten sam mechanizm jest z księżmi (niektórymi) – doradzają czystość i wstrzemięźliwość a sami mają na boku kochanki. Doradzają trzeźwość i abstynencję, ale sami lubią pociągnąć z kielicha… Ksiądz i lekarz też ludzie, tak samo słabi jak my. Dlatego pamiętajmy: słuchajmy, co nam mówią, ale czynów ich nie naśladujmy.

   Polubienie

 3. 1. Wciskanie „ciemnemu ludowi” ateizmu ma sens dydaktyczny, w przeciwieństwie do indoktrynacji pokładami wiary w zjawiska nadprzyrodzone i skonfabulowaną historię.

  2. W zdecydowanej większości przypadków ateiści sami wypracowali swój światopogląd.

  (…)

  7. Nurt satanistyczny u osób niewierzących ma charakter artystyczny, jak uwielbienie do steampunka, fantasy, czy anime. Domorosły satanizm to ideologia pełna wiary w bzdury (Anioły & Demony), choć można poczytać o oficjalnych stowarzyszeniach satanistów, aby przekonać się, że w gruncie rzeczy to ateiści bawiący się w pentagramy i przyzywanie duchów. Z pewnością są nieszkodliwi i nie propagują nietolerancji, w przeciwieństwie do generalicji katolickiej.

  8. „Ideologia jest dla prostaczków, a wiedza tajemna – dla elit. Zapamiętajcie to!”
  Dokładnie. Nikt nie czyta bibli, dlatego tyle jest wierzących w miłosierdzie boże. Trzeba wielkiej perspektywy, aby zrozumieć złożoność świata i nie dostrzeć w nim zafałszowanego boga.

  (bzdury w tym komentarzu edytowano..)

  Polubienie

  • Tymczas nie wiem czym Ty sobie zasluzyles na bana, ale ja tez jestem na czarnej liscie u tej despotki

   astromaria powiedział/a
   01/06/2013 @ 17:54

   @ niereligijna: wpisałam cię na listę komentarzy moderowanych. Jeszcze jeden taki wyskok a dostaniesz bana. Atakując Obywatela nic merytorycznego nie napisałaś, wiec dlaczego domagasz się, żeby on pisał merytorycznie? Powołując się na tego psychopatę tymczasa wykopałaś sobie grób. Dyskusja z tym idiotą jest do przeczytania pod tekstem o Bruno, każdy może tam zajrzeć i ocenić poziom merytoryczny jego wypowiedzi. Facet został zbanowany na wyraźną prośbę innych dyskutantów, a szczególnie Logopedanta, który stwierdził, że “facet usiadł mu na nerw”. Tymczas nie krytykował mojej osoby, on się przyczepił jak rzep psiego ogona tezy, że Bruno to oszust i kazał przedstwiać dowody, że nie jest.

   Polubienie

 4. Ostrzegam przed Tymczasem – to troll nad trolle. Został u mnie zbanowany na wyraźne żądanie innych dyskutantów. A za przypisywanie mi choroby psychicznej pozwę cię trollu do sądu. Jeszcze jeden taki komentarz, a idę na policję.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s