Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Polityka i społeczeństwo » Sztokholm płonie. Rdzenni Europejczycy walczą o przeżycie, czy takie coś grozi Polsce? [FOTO]

Sztokholm płonie. Rdzenni Europejczycy walczą o przeżycie, czy takie coś grozi Polsce? [FOTO]

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,302,394 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

HEJ! JEŚLI ZALEŻY CI NA PRZEKAZYWANIU DALEJ NIEZALEŻNYCH INFORMACJI, MOŻESZ DOŁOŻYĆ SWOJĄ CEGIEŁKĘ. DZIĘKI DAROWIZNOM JESTEM NIEZALEŻNY OD PARTII, IDEOLOGII, RELIGII, KONCERNÓW. MOJA DZIAŁALNOŚĆ ZALEŻY M.IN. OD WASZEGO WSPARCIA. KLIKNIJ JEDEN Z PONIŻSZYCH OBRAZKÓW:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

imigranci muzulmanscy

„Na przedmieściach Sztokholmu doszło w nocy do kolejnych starć młodzieży z policją. Jak poinformowała szwedzka agencja TT, zamieszki wybuchły także w innym mieście, Malmö.

To już czwarta noc zamieszek w południowej części Sztokholmu. Tak jak podczas trzech poprzednich młodzi ludzie podpalali samochody i obrzucali policjantów kamieniami. Według agencji TT, obszar objęty zamieszkami rozszerzył się na kolejne dzielnice i podstołeczne miejscowości.

W starciach ranny został co najmniej jeden policjant, a do aresztu trafiło pięciu uczestników zamieszek. Doszło także do podpalenia posterunku policji. Pożar został jednak szybko ugaszony.

W nocy zamieszki wybuchły także w innym szwedzkim mieście, Malmö. Tam podpalono co najmniej trzy samochody.

Pretekstem do zajść było zastrzelenie 13 maja przez policję 69-latka w Husby na zachodnich przedmieściach stolicy Szwecji. W Sztokholmie zamieszki szybko rozprzestrzeniły się na imigranckie dzielnice Skaerholmen, Fittja oraz Norsborg, położone na południe od centrum stolicy Szwecji. Na tych przedmieściach mieszka również wielu imigrantów z Polski.

Według ekspertów, wydarzenia mają związek z wysokim bezrobociem wśród młodzieży w tych dzielnicach. W Husby, gdzie w niedzielę wybuchły zamieszki, aż 20 proc. nastolatków nie pracuje ani się nie uczy.

MM, PAP

Kilka serwisów nacjonalistycznych zdążyło już zrelacjonować sytuację w Szwecji. Uwaga Europejczyków zwrócona jest na ten kraj, gdyż trwają tam zamieszki z udziałem niezasymilowanych imigrantów. W politycznie poprawnych mediach kryminaliści charakteryzowani są jako “grupy młodzieży” i naturalnie z reguły pomija się ich pochodzenie.

Od 5 dni południowe dzielnice Sztokholmu ogarnięte są zamieszkami. W ich trakcie tłum podpala samochody, jak i ściera się z aparatem represji.

Noc z środy na czwartek dostarczyła informacji o wybuchu ulicznych starć w trzecim pod względem liczby ludności mieście – Malmö. Głównymi aktorami nadal wywodzący się spoza Europy imigranci.

Mass media w pośpiechu generowały uzasadnienie dla aktów dewastacji w imigranckich dzielnicach Husby, Skaerholmen, Fittja oraz Norsborg. [Jak nam donoszą, główną przyczyną bandytyzmu wśród imigranckiej hołoty jest – jak zwykle – „brak demokracji”, „rasizm”, „brutalność policji”, „nierówne szanse” itd. – admin]

Położono nacisk głównie na rzekome fatalne warunki materialne, w których dorasta młodzież. 20% spośród nich nie pracuje, ani też nie uczęszcza do szkoły. Jest to argument irracjonalny dla kraju skandynawskiego, który wielokrotnie stawiany jest za wzór państwa opiekuńczego. Celowo przemilczany jest brak procesu akulturacji ze strony przybyszów spoza Europy i ich tożsamościowe wykorzenienie.

Nasuwa się więc pytanie dlaczego te same środki przekazu nie były równie wyrozumiałe w przypadku starć demonstrantów z aparatem represji przy okazji Marszu Niepodległości w stolicy Polski? Dlaczego media – zarówno z prawej jak i lewej strony tego samego systemu – akcent położyły na obrzucanie anatemą uczestniczących w tych gwałtownych wydarzeniach ewentualnie uzasadniały je tylko policyjną prowokacją?

Na podstawie: PAP / źródła własne
http://www.autonom.pl/

_____________________________________________________________________________________________

Zamieszki w Sztokholmie, o których już pisaliśmy na portalu, rozlewają się na kolejne dzielnice. Imigranci podpalają kolejne samochody i niszczą witryny sklepowe. Szwedzcy nacjonaliści z Förbundet Nationell Ungdom, Svenskarnas parti i Svenska motståndsrörelsen ubiegłej nocy postanowili przejść do działania. Kilkuset z nich zaatakowało demolujący miasto tłum imigrantów. 20 nacjonalistów zostało aresztowanych, ale kilkudziesięciu nomadów zapamiętało, iż Szwecja należy do Szwedów. W internecie pojawiły się komentarze o „armii nazistów”. Lewicowi ekstremiści i ich nomadyczni przyjaciele prosili o ochronę policji, której funkcjonariuszy w ostatnich dniach atakowali kamieniami i koktajlami Mołotowa.

Nacjonaliści zapowiadają, iż także dzisiejszej nocy będą walczyć o Sztokholm.

Na podstawie: Realisten.se/Nationell.nu

http://www.nacjonalista.pl/2013/05/25/wystarczy-nacjonalisci-walcza-na-ulicach-z-imigrantami-w-sztokholmie/

_____________________________________________________________________________________________

Komentarz Jarek Kefir:

Ostatnie wydarzenia – Boston, trzy incydenty w dniach 22 – 26 maja 2013, i ciągle trwające zamieszki w Sztokholmie, wskazują że rządy państw zachodnich powoli dążą do wyrzucenia imigrantów i ogólnie osób wyznania muzułmańskiego ze swoich ziem. Na razie w społeczeństwach UE nie ma jeszcze akceptacji co do takiego karkołomnego pomysłu, ale odpowiednio dawkowana przemoc i szok (zamachy fałszywej flagi dokonywane przez spec-służby, zamieszki) mają wymów na raczej tolerancyjnych Europejczykach taką niezwykle radykalną decyzję. Przypomnijmy, dotyczy to milionów ludzi mających obywatelstwo EU. 
Jaka będzie tego cena? Rozlew krwi, wojna, ludobójstwo? Trzeba dodać, że od kilku lat, wraz z postępem kryzysu gospodarczego, społeczeństwa świata bardzo się radykalizują. Lata temu gdy były zamieszki we Francji, ludność rdzenna raczej nie reagowała, a dziś, jak widać, organizacje paramilitarne walczą z rozbestwionym tłumem żyjących z zasiłków imigrantów. 
Kultura islamska jest tak diametralnie różna i od nas odległa, jak kultura pogańskiego Rzymu czy amerykańskich Azteków, gdzie praktykowano zabijanie ludzi dla rozrywki i rytuałów. W kulturze islamskiej nie są znane takie pojęcia jak: indywidualizm, miłosierdzie, przebaczenie, własne zdanie, czy nawet moralność i etyka. Tam za przewinienia jest po prostu kara, przewidziana w ich świętej księdze, i nikt tego w kategoriach moralnych czy etycznych nie rozpatruje. Jest to po prostu obraza allaha, proroka, za to trzeba ukarać, i koniec. Tak samo w religii islamu nie jest powiedziane, że Boga trzeba kochać, nie ma takiej duchowej relacji z Bogiem jaka jest w innych kulturach – trzeba po prostu wypełniać jego wolę zawartą w koranie, bo jak nie, to kara zgodna z prawem szaria, i tyle.
Także argument, że każdy człowiek jest przecież inny, nie sprawdza się co do kultury muzułmańskiej. W islamie nie ma ducha indywidualizmu, nikt nie jest tego uczony, tak, jak w naszej kulturze. Tam panuje myślenie stadne, plemienne.


4 komentarze

 1. Jacek pisze:

  Zgadzam sie z Jarkiem. Juz czas najwyzszy aby szwedzka Sverigedemokraterna przejela wladze w Szwecji. Jest to partia prawicowo-radykalna i nacjonalistyczna do ktorej osobiscie naleze. Muslimy nigdy sie nie garna do pracy, a juz praca fizyczna do dla nich udreka. Jarek ma racje, sa to ludzie pozbawieni inicjatyw, przedsiebiorczosci, Dlaczego na imigracje nie wybieraja bogatych krajow islamskich Saudi, Emiraty, Kuvait ?

  Lubię

 2. kazimierz pisze:

  Wyjście jest jedno: przestać płacić zasiłki dla muslinów, ci co są wyjadą i nie zjadą się następni.
  Żaden naród nie powinien tolerować obcych pasożytów, na których płacić musi podatki!

  Lubię

 3. Alyss pisze:

  niestety moslimy to jak plaga zwlaszcza tutaj w Belgii gdzie mieszkam, na szczescie jest tu kilka ostro dzialajacych partii ktore uparcie daza do wydlenia. na szcescie zaczyna sie cos dziac, niestety jest juz dosc pozno zeby sie wszystkich pozbyc ale obecne regulacje pozwalaja choc w czesciowo ograniczyc naplyw nowych nic nie robicych pasozytow

  Lubię

 4. Zuza~~~ pisze:

  Przez cale lata rządy zachodnie propagowały politykę multikulturowosci,z otwartymi ramionami przyjmowali wszelkie nacje,wprowadzili ostrą walkę z dyskryminacją(obecnie praktykują to ze zboczeńcami) ,hojnie obdarzali obcokrajowców zasiłkami ,co nie zachęcało ich do pracy!!!!! NISZCZĄ NASZĄ TOŻSAMOŚĆ,KULTURĘ,TRADYCJĘ.
  Teraz euro-kołchoz zmienił front i napuszcza obywateli na muzułmanów.JAK LATWO MANIPULOWAC MASAMI,To jak widowisko z gatunku horroru- ukazuja sie jakies wiadomosci i od razu wszyscy gwizdza lub klaszcza. Nie zastanawiacie sie ludzie ze moze jednak MEDIA -które w większości sa w rekach żydowskich – kłamią i MANIPULUJA . Iran to jedyny kraj którego obawiaja sie parchy! osaczaja go z kazdej strony a wam robią wode z nieprzydatnych mózgów,przygotowują grunt-nienawiść do muzułmanów- do wywołania wojny.Ta cala przewrotna,wyrafinowana ,parszywa gra w sianie strachu napuszczanie społeczeństw na siebie jest godna największej pogardy. TERRORYZM wymyślony przez masonów to wymówka mająca na celu pozbawianie ludzi WOLNOŚCI,MORDOWANIA I SIĘGANIA PO WŁADZĘ ABSOLUTNĄ.

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 115 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: