Banki i tajna władza

UWAGA, DLA EMIGRANTÓW: jak zwiększyć emeryturę nawet o 600 euro? To proste, trzeba przetransferować własny kapitał z ZUS / KRUS – zgodnie z prawem!

Jak zwiększyć emeryturę w innym kraju – wytransferować kapitał z ZUS!

Cyt. „Dziś instrukcja, jak zgodnie z prawem (tajemnica rządu) wyciągnąć cały kapitał składkowy ZUS / KRUS w żywej gotówce! Wiadomo przecież, że emerytury ZUSowskie to czysta fikcja, i nawet jeśli za 20 – 30 lat dostaniesz jakąkolwiek emeryturę, to będzie to równowartość dzisiejszych 400 – 600 złotych.
Za chwilę opis i niezbędne formularze unijne.

Możesz szybko wycofać swój udział w przymusowym ZUS / KRUS – warunek: cały kapitał musi być przerzucony do innego kraju (w którym mieszkasz i pracujesz) do odpowiednika polskiego ZUS. Tu np kraj, który otrzyma całe pieniądze, to Niemcy. Ku zgryzocie ZUS, Tuska, Rostowskiego.

To chyba największa tajemnica, jaką rząd nie chce się podzielić ze społeczeństwem – możesz zgodnie z prawem przetransferować 100% kapitału z ZUS / KRUS do innego kraju – kapitału w żywej gotówce, póki ZUS jeszcze istnieje, póki nie zbankrutował. ZUS tak naprawdę nie ma żadnych pieniędzy, jedyne czym dysponuje to bieżące składki, natychmiast rozdysponowywane, jak i zapisy cyferek na komputerach.

Natomiast na żądanie, z załączonym formularzem, musi wydać całą żywą gotówkę. Taki zmasowany atak żądań transferów wkładów – doprowadzi do bankructwa ZUS i KRUS, a więc i bankructwa przenajświętszej, demokratycznej III RP.

Inne kraje nie są idiotami – w takich wypadkach żądają od ZUS żywej gotówki, a nie transferu impulsów. A więc do dzieła – dokumenty, formularze zamieszczam w formacie .jpg o dużej rozdzielczości, aby drobne czcionki były czytelne. Dane osobowe są zasłonięte.
Z treści formularza będzie czytelne – nazwa instytucji, z której należy pobrać druki, oraz infolinia dla Polaków pracujących w Niemczech którzy dojeżdżają, bądź mieszkają tam na stałe.

Na stronie SpectralArmy – darmowa pomoc dla chcących przenieść kapitał ze składek emerytalnych.

to skany dokumentów na pierwszym adres i tel. do kogo się zwrócić z prośbą o wydanie formularza. Musisz sam się zwrócić z prośbą.
Po otrzymaniu formularzy, skontaktuj się z dowolnym biurem rachunkowym zajmującym się zwrotami podatków – są ich setki. Oni albo sami zrobią za Ciebie resztę, albo skierują sprawę do realizacji w wyspecjalizowanej firmie.

Powodzenia życzę, w ten sposób zwiększysz swoją emeryturę w Niemczech nawet o 600 euro, z dnia na dzień.

Aby obejrzeć szczegółowo dokument, kliknij w niego a się powiększy, a potem kliknij w niego jeszcze raz.

Źródło:

http://miziaforum.wordpress.com/2013/04/28/instrukcja-jak-z-zusu-wyciagnac-wszystkie-skladki-formulaz/

Korekta:

http://kefir2010.wordpress.com/2013/04/28/uwaga-dla-emigrantow-jak-zwiekszyc-emeryture-nawet-o-600-euro-to-proste-trzeba-przetransferowac-wlasny-kapital-z-zus-krus-zgodnie-z-prawem/

Dziś dokumenty z Niemiec, wkrótce będą aktualizacje:

zus formularz

zus formularz 2

zus formularz 1

zus formularz 0

zus formularz 3

Reklamy

29 odpowiedzi »

  • Nie można przetransferować własnego kapitału z Zus. Kto takie banialuki wymyślił? Te formularze,które opublikowałeś, dotyczą starania się o emeryturę w państwie, w którym pracujesz lub pracowałeś a dokładnie w Niemczech. Jeśli starasz się o niemiecką emeryturę, to wpisujesz okresy zatrudnienia w Niemczech i w Polsce. Na tej podstawie otrzymujesz niemiecką emeryturę i transfer emerytury z Polski( czyli „dodatek” do niemieckiej emerytury za lata pracy w Polsce). Dotyczy to osób, które starają się o emeryturę. Jeśli chodzi o emerytów, którzy otrzymali emeryturę w Polsce, to nie ma takiej możliwości, aby przenieść cały kapitał początkowy z Polski do Niemiec.

 1. Hi, a jak to jest w Wielkiej Brytanii, czy ktos wie gdzie taki formularz pobrac? bede wdzieczna za podpowiedz 🙂

 2. Na FB jeden koleś wyzwał mnie od najgorszych, bo rzekomo popieram „transfer kapitału ku obcym państwom”. I nie jestem patriotą. To katolik, typowy wyborca PiS. Czego się po takim spodziewać. Niech karmi ZUSowskiego gada, będzie bardzo zaskoczony, gdy ZUS zostanie sprywatyzowany lub zbankrutuje.

  • I tak nie masz pewnosci czy, gdy osiagniesz wiek emerytalny. to czy Niemcy Ci te srodki wyplaca???

   Nie podniecajcie sie tak, bo w Niemczech tez sie ten system sypie. na razie kasa z garnuszka niemieckiego wyplacana jest rumunom, wegrom i innym brudasom, ktorzy codziennie obstawaja pod niemieckimi Sozialamtami!!!

 3. Choć gdyby się zastanowić – ZUS nigdy nie zbankrutuje, zostanie sprzedany wraz z długami / wierzytelnościami jakiemuś Amplico AIG czy podobnej instytucji – w zamian za „prywatyzację za złotówkę” polskiej służby zdrowia.
  Monopol oznacza zmniejszenie emerytur o 1/3 – 1/2. W końcu z czegoś komornik będzie musiał ściągać wierzytelności.

  • Trzeba skontaktować się z tamtejszym odpowiednikiem ZUSu, zaś cała operację transferowania kapitału, przeprowadzić z biurem rachunkowym bądź prawnikiem.

 4. Czy moge cos takiego zrobic, jesli jeszcze nie jestem na emeryturze i co by mi to dalo w tej chwili?

 5. Cześć !! Ja bym chciał się zapytać jak sprawa wygląda jesli chodzi o przeniesienie środków do Holandii. Proszę o odpowiedź

 6. szkoda ze dopiero teraz to przeczytalem ale lepiej pozno niz wcale w holandi belasting napisal mi ze abym mial ich pelna emeryture to mosze doplacic ok.7000 tys euro ale skad wziazc? Teraz juz wiem pracowalem w polsce i oni tzn belesting obliczyli mi na podstawie lat pracy ile ZUS-! musi im doplacic do dziela dzieki ludziska!

 7. Witam wszystkich. bardzo ciekawy artykul. Tylko mam pytanie….czy musze byc zameldowana w Niemczech,czy wystarczy ,ze pracuje legalnie.

 8. Transfer emerytury- owszem jest możliwy. Nie trzeba szukać odpowiednika polskiego zus w państwie zamieszkania. Wystarczy złożyć podanie czy prośbę (jak kto woli), do polskiego zus o transfer polskiej emerytury. Ja to zrobiłam i dostaję od kilku lat polską emeryturę w Niemczech w euro. Trzeba podać adres zamieszkania w Niemczech i numer konta na które ma wpływać emerytura. Raz w roku trzeba wypełnić formularz zus- poświadczenie życia i zamieszkania potwierdzony przez instytucję państwową lub konsulat. Ja potwierdziłam w ratuszu w mieście, w którym mieszkam.

 9. 1. emerytka posiada na terytorium Holandii centrum interesów osobistych (ośrodek interesów życiowych).
  2. nie przebywa na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej od roku 2010 podatkowym.
  3.kiedy dochody uzyskane z powyższych świadczeń i wypłacane z systemu
  ubezpieczeń społecznych w Polsce mogą być opodatkowane w Holandii.
  W celu uniknięcia podwójnego opodatkowania jaką należy zastosować
  metodę.
  4. Podatnik-Emerytka nie otrzymuje ,żadnych dochodów w miejscu
  zamieszkania (ośrodek interesów życiowych ) w tym przypadku jest to Holandia ?
  5.Które Państwo według Konwencji uniknięcia podwójnego opodatkowania
  powinno zezwolić na odliczenie, Polska czy Holandia?
  6. Jak powinno wyglądać rozliczenie i stosowanie na jakim formularzu
  podatkowym?
  7 W jakiej wysokości pobierane sa podatki od emerytury i ubezpieczenie?

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.