Blog „W Obronie Wiary i Tradycji” totalnie zdemaskowany!

Strona W Obronie Wiary i Tradycji zdemaskowana!

http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/04/05/strona-ma-opiekuna-duchowego-kaplana-katolickiego-z-krk/

Komentarz Jarek Kefir: nie jestem katolikiem ani żadnym innym religiantem czy ideowcem.. Za bardzo zajrzałem za kulisy psychologii i świadomości, by dać się omotać, jednak uważam, że demaskowanie zła, satanizmu, dwulicowości, wilków w owczej skórze, zwodzicieli – jest konieczne!

______________________________________________________________________________________________

1. na stronie W Obronie Wiary i Tradycji, możemy przeczytać: Cytuję: „właścicielką strony jest sama Niebieska Pani!”.
Kim jest owa „Niebieska Pani? Wiadomo, że nie chodzi tutaj o Maryję Pannę, matkę Jezusa Chrystusa. Kościół katolicki nie zna w ogóle tytułu „niebieska pani” stosowanego wobec Matki Bożej.
Dalej jeśli chodzi o symbolikę – jaka jest pełna nazwa Statuy Wolności w Nowym Jorku? Brzmi tak: „Liberty Enlightening the World. Blue ho, lady liberty”. Jak wiemy, Statua Wolności jest okultystycznym symbolem władzy absolutnej elit USA nad całą Ziemią.

Tytuły Matki Bożej:

Wszystkie formy imienia, którymi nazywana jest Maria z Nazaretu, są odmianami imienia Maria. Obok imienia własnego, nadaje się jej także inne tytuły, związane z rozumieniem jej miejsca w wierze Kościoła. W katolicyzmie, są to Matka Boża czy Bogurodzica, Najświętsza Maryja Panna a także Madonna i Dziewica. Pobożność katolicka przypisuje Maryi także inne tytuły, jak: Orędowniczka, Królowa niebios. Niektóre z nich wiążą się z udziałem w dziele zbawienia: Matka Pięknej Miłości, Matka Boska Bolesna, Matka Boska Królowa Apostołów, Matka Kościoła.
Ponadto wiele tytułów wiąże się z patronatem Marii nad określonymi dziedzinami (Matka Boska Królowa Polski, Matka Boska Zielna, Matka Boska Siewna), z formami kultu (Matka Boska Różańcowa, Matka Boska Szkaplerzna, Matka Boska Gromniczna), z objawieniami i wizerunkami (Matka Boska Częstochowska, Matka Boska Ostrobramska, Matka Boska Kalwaryjska, Matka Boska Wysocicka, Matka Boska Fatimska, Matka Boska z Lourdes).
Więcej: http://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_z_Nazaretu
Reguła jest jedna: w nazywaniu Matki Bożej najpierw daje się tytuł a potem przymiotnik. Nigdy odwrotnie!

2. Motyw „niebieskiej pani” (dosłownie) w śmieciarskiej pop-kulturze:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=voIXAClNQnc

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1Vf8MQ2_HJM

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-_19U7GuOWs

3. a teraz najlepsze: na blogasku WOWiT jest napisane: Cytuję: „..więc wiemy, że jesteśmy na dobrej ścieżce i kursie”.
Jak wiemy, te słowa: „jesteśmy na dobrej ścieżce i kursie”, były tysiące razy emitowane w różnych mediach z okazji.. katastrofy smoleńskiej. Słowa te wypowiedzieli piloci tuż przed roztrzaskaniem maszyny TU-154.. A więc śmiało można powiedzieć, że te słowa: „jesteśmy na dobrej ścieżce i kursie” zapisały się na trwałe w tzw „nieświadomości zbiorowej” Narodu polskiego. Owa nieświadomość zbiorowa to oczywiście czynnik w 100% duchowy.
Na tej samej zasadzie, w nieświadomości zbiorowej ludzkości zapisał się lęk przed ciemnością, szczególnie w lesie, lęk przed wilkami i owadami. Te „atawizmy” zapisały się w zbiorowej nieświadomości dziesiątki tysięcy lat temu, podczas istnienia społeczności prymitywnych, i dziś każdy człowiek się z tym rodzi – ma to zakodowane w psychice.

4. w jednym ze śpiewników kościoła rzymskiego, na co zwrócił uwagę czytelnik innego bloga, pojawił się zapis:
„Ciesz się, Królowa anielska, – Wesel się, Pani niebieska”.
Wytłumaczenie tego jest takie, że użyty konstrukt: „Pani Niebieska” – niebieska jako przymiotnik określa Królową Nieba (niebieska = niebiańska), czyli Matkę Bożą.
Zaś użyte w blogu WOWiT (W Obronie Wiary i Tradycji) sformułowanie: „Niebieska Pani” oznacza kolor owej „pani”, co widać m.in. po Statui Wolności, czyli okultystycznym symbolu władzy nad całą Ziemią, jak i po utworach muzycznych z motywami okultystycznymi zaprezentowanymi przeze mnie w punkcie trzecim.
Poza tym chyba (?) nikt nie zwrócił uwagi na pewną rzecz. Otóż zło, szatan, czy jak tam je zwać – zawsze stosuje regułę odwrócenia. Na przykład pentagram jest znakiem pięciu ran Chrystusa i jest dla chrześcijan świętym symbolem. Natomiast odwrócony pentagram to znak satanistów i lucyferian. Zło nie wymyśla niczego nowego, bo nie ma mocy twórczej.. Tak jest i w tym wypadku. Mamy tu klasyczne odwrócenie symboli / słów: „niebieska pani” oznaczająca kolor jakiejś tam ‚pani’, jak i Pani Niebieska, oznaczającą Panią która dostąpiła zaszczytu wniebowstąpienia – Matki Bożej.

Co ciekawe, pojawiła się ikonografia „niebieskiej pani”:

niebieska pani

5. podobna freudowska wpadka była w „objawieniach” z Irlandii, które według mnie redaguje i umieszcza w internecie jakaś wpływowa frakcja z Watykanu, która chce ostro namieszać. Frakcja ta, oczywiście, przypisuje te objawienia z Irlandii „boskiej interwencji”, na co dają się nabierać katolicy. W te „objawienia” wątpliwej treści, wierzą dziesiątki milionów ludzi. Warto zauważyć, że te „objawienia” namawiają do otwartego buntu wobec papieża Franciszka I i schizmy, czyli podziału kościoła. A schizma zawsze jest zjawiskiem bardzo niebezpiecznym: grozi walka o „rząd dusz”, może powstać nowa, fanatyczna sekta mająca te kilkadziesiąt milionów wyznawców, może też dojść do wojny religijnej i zamieszek w samym centrum Europy..
Otóż freudowska wpadka w tych „objawieniach”, brzmiała, cytuję: „Bóg najwyższy w Trójcy jedyny”. Otóż Bóg jest tylko jeden, wszechmogący, i nigdy nie tytułuje się mianem: „najwyższy”. Dlaczego? Gdyż to sugerowałoby, że istnieją inni, „niżsi” rangą bogowie.. No właśnie, jacy? Przecież to szatan, w swojej pysze, uważa, że jest „wyżej niż Bóg”, a Bóg, Duch Święty i Jezus Chrystus stoją niżej od niego!

6. fałszywego tytułu „niebieska pani” używają także bloger Dziecko NMP, popularyzujący w/w „objawienia” dziwnej treści z Irlandii, a także czciciele „objawień” z Medjugorie, co do których nawet kościół rzymskokatolicki ma poważne zastrzeżenia, i zaczął badać ich prawdziwość jeszcze przed ustaniem objawień, co jest w instytucji kościoła ewenementem (!). Warto zaznaczyć, że zarówno blog W Obronie Wiary i Tradycji, jak i DzieckoNMP są gorliwymi, wręcz fanatycznymi zwolennikami objawień z Medjugorie. Zaś wspomniane przeze mnie podejrzane „objawienia” z Irlandii, redagowane, według mnie, przez jakąś frakcję z Watykanu – są po prostu przedłużeniem objawień z Medjugorie.. Gdyż te wszystkie fałszywe przekazy („objawienia”) – czy to powstałe w wyniku choroby psychicznej, czy opętania, czy też redagowane przez ludzi, którzy chcą namieszać w kościele – mają mnóstwo rzeczy wspólnych i właściwie uzupełniają się.
Trzy blogi / organizacje:
W Obronie Wiary i Tradycji,
Dziecko NMP,
medjugorianie,
używają na dodatek tego samego, niepoprawnego tytułu: „niebieska pani”. Te trzy zrzeszenia apokaliptyzujących katolików, wspierają też Medjugorie. Jeden z tych blogów – Dziecko NMP popiera w/w „objawienia” irlandzkie, zaś W Obronie Wiary i Tradycji zwalcza „objawienia” irlandzkie. Wiecie, taka opozycja kontrolowana, reżyserowany konflikt dla mas. Celem tego wszystkiego jest legitymizacja objawień z Medjugorie, najważniejszych objawień od czasów Fatimy. Kłopot tylko w tym, że nie wiadomo z jaką siłą pozamaterialną kontaktują się „wizjonerzy” z Medjugorie..

7. na blogu WOWiT widniał taki zapis, ale został z niewiadomych przyczyn usunięty, cytuję:
„Serdecznie informujemy Was, że nasza strona internetowa “W obronie wiary i Tradycji” posiada stałego opiekuna duchowego, który jest też przewodnikiem duchowym jednego z Adminów.
Informujemy, że nasza strona jest przeglądana, konsultowana i sprawdzana przez księdza katolickiego, wiernego Bogu i posłusznego Matce-Kościołowi.

Ponadto informujemy, że współpracujemy z wieloma kapłanami, mamy błogosławieństwo księży opowiadających się za jak najrychlejszą intronizacją Chrystusa na Króla Polski.
Sami jako katolicy świeccy pozostaniemy anonimowi do końca, gdyż właścicielką strony jest sama Niebieska Pani!
Wspomagają nas z Góry: bł. Jan Paweł II, bł. ks. Jerzy Popiełuszko, św. Faustyna, św. Ojciec Pio, Pastuszkowie z Fatimy i św. Tereska od Dzieciątka Jezus. Dzieciątko Jezus towarzyszy nam stale, od Niego wszystko się zaczęło a broni nas św. Michał Archanioł, więc wiemy, że jesteśmy na dobrej ścieżce i kursie. Któż jak Bóg!
Z Bogiem przez Maryję dzięki Łodzi Piotrowej dopłyniemy do Nieba! ” koniec cytatu.
Oszołomstwo, prawda?

Materiały zaczerpnąłem z:

http://zenobiusz.wordpress.com/2013/04/05/kto-jest-wlascicielem-strony-wowit-i-dokad-prowadzi-kurs-i-scieza/

16 myśli nt. „Blog „W Obronie Wiary i Tradycji” totalnie zdemaskowany!

 1. A może to kefirek miesza, swoje paluszki wkłada tam gdzie nie proszą?A nie pomyślał kefirek że mu te paluszki ktoś może przytrzasnąc drzwiami od kościoła.Synek przestań zaśmiecać nasza poczte,proszę po dobroci.

  Lubię

 2. Myślę sobie że niepotrzebna Ci wojenka z ortodoksyjnymi apokaliptycznymi katolami. Jeśli ktoś tak silnie wierzy w Trójcę Świętą, że modli się do Niebieskiej Maryi, nie przeszkadza mu prawie jawna sodomia wśród kapłanów, nazywana słodko molestowaniem, to ten już przepadł.Będzie udawał ekstazy religijne po przyjęciu opłatka z ręki chwilkę przedtem grzebiącej w majtach ministrantowi. Jedyne co osiągniesz , to przypięta łatka antycośtam, bo bez problemu udowodnią Ci abolicję lub jakieś inne żydowskie przekleństwo.

  Lubię

 3. Aby raz na zawsze uciąć spekulacje, pytania i żałosne ataki Zenobiusza na nas, naszą stronę, na tytuł NMP jako Niebieskiej Pani – krótka i dobitna wypowiedź ks. St. Małkowskiego, zwłaszcza końcówka, “a więc trwaj i wytrwaj Ewo do końca, bo jak mówi Pan Jezus – “kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony”Na więcej insynuacji nie będziemy odpowiadać ale przyjmiemy je jako krzyż i ofiarę za zbawienie grzeszników:

  http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/04/05/strona-ma-opiekuna-duchowego-kaplana-katolickiego-z-krk/

  Lubię

   • Ja też pozdrawiam.
    Zdania nie zmieniłam, pamiętam w modlitwie o Tobie i szanuję twoją niewiarę, na siłę nie nawracam za to szanuję jak każdego człowieka, bo szacunek należy się każdemu i wierzącemu i niewierzącemu.
    Z Panem Bogiem!

    Lubię

    • jadw powiedział/a
     10 Kwiecień 2013

     „Więcej niż połowa “katolickich” stron do dzieło złego. W szczególności dotyczy tych propagujących medjugorie. Zresztą wystarczy popatrzeć np. na wyraz twarzy księdza Adama S. – dziwna…..
     Bezczelnością jest wykorzystywanie przez WOWiT rozmów z szanowanym
     Ks. Małkowskim dla podtrzymania swojej wiarygodności. Mam nadzieje, że niedługo przestanie im udzielać wywiadów. „

     Lubię

 4. Więcej niż połowa „katolickich” stron do dzieło złego. W szczególności dotyczy tych propagujących medjugorie. Zresztą wystarczy popatrzeć np. na wyraz twarzy księdza Adama S. – dziwna…..
  Bezczelnością jest wykorzystywanie przez WOWiT rozmów z szanowanym
  Ks. Małkowskim dla podtrzymania swojej wiarygodności. Mam nadzieje, że niedługo przestanie im udzielać wywiadów.

  Brawo Panie Kefir.

  Lubię

 5. Pingback: Obrońcy nie wiary szanuja niewiarę i herezję bluźnierców!!!!! Szok !!!! | SĄSIADKA O OBROŃCACH NIE WIARY

 6. Pingback: Blog “W Obronie Wiary i Tradycji” totalnie zdemaskowany! | SĄSIADKA O OBROŃCACH NIE WIARY

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s