Wyciekły ściśle tajne dane agentów Mossadu! Podaj dalej, w przyszłości to może być ważne!

30 tysięcy tajnych agentów Mossadu zagrożonych – wyciekły ważne dane!

Cytuję: „W ubiegłym tygodniu organizacja hakerów „Anonymous”, której symbolem jest słynna maska „Guy Fawkes-a”, włamała się na stronę izraelskiego Mossadu. Grupa Anonymous rozpoczęła serię cyberataków przeciwko izraelskim stronom od listopada 2012 r. w odwecie za izraelskie ataki na Strefę Gazy.

Grupa hakerów Anonymous twierdzi, że włamała się na stronę internetową agencji szpiegowskiej Mossadu Izraela, zyskując dostęp do dokumentów ściśle tajnych. Według PRESSTV – Hack, odsłonił ukrytą sieć 30 tys. tajnych agentów, niektórych z nich jawnie oznaczono jako „Hitman” (zabójcy na zlecenie, najemnicy). Mowa tu o 30.000 agentów ulokowanych na całym świecie, prawie wszyscy z nich przeszkoleni są w użyciu materiałów wybuchowych i podkładaniu ich w budynkach oraz samochodach, dodatkowo wyszkoleni są w porwaniach i zabójstwach.

Dane dostępne są pod linkami – kliknij i zapisz te pliki na swoim komputerze, kiedyś mogą być bardzo ważne!

Https://anonfiles.com/file/d9f4c3eaec587f9c97bc8b6c1d91f23b

Inne lokalizacje danych agentów Mossadu:

Https://docs.google.com/file/d/0B_j9nHbEe0UUS2xNOGtOWUpqMlU/edit

Https://hotfile.com/dl/199414045/cccb1a1/OpIsrael.xlsx.html

Informacje, które rzekomo wyciekły, obejmują adresy, numery telefonów i ogólne informacje kontaktowe dotyczące agentów Mossadu.
Ataki przeprowadzono pod hasłem #OpIsrael, a jego finał planowany jest na 07 kwietnia 2013, głównym ich celem jest usunięcie Izraela z przestrzeni wirtualnej. Do 7 kwietnia jeszcze daleko, więc możemy być świadkami jeszcze wielu tego typu ataków, wymierzonych w izraelskie struktury państwa.
Grupa Anonymous to – zdecentralizowana grupa aktywistów internetowych sprzeciwiająca się ograniczaniu wolności obywatelskich, korupcji, konsumpcjonizmowi, cenzurze, fair use, katolickiej etyce seksualnej, wpływowi Kościoła katolickiego na życie publiczne czy łamaniu praw zwierząt.

http://pressview.de/info/poza-obiegiem/horror-w-izraelu-30-tys-tajnych-agentow-w-niebezpieczenstwie.html

2 myśli nt. „Wyciekły ściśle tajne dane agentów Mossadu! Podaj dalej, w przyszłości to może być ważne!

  1. Chciałabym to ściągnąć, ale boję się, że jest to zainfekowane jakimś syfem 😛 Może jest tam oprogramowanie szpiegujące czy co, może to ma na celu „wyłapanie” ludzi, którzy się interesują takimi rzeczami, nie wiem… jestem nieufna 😐 ale ciekawi mnie to strasznie i gdyby ktoś wcześniej ściągnął przeskanował i wrzucił, to byłabym wdzięczna… 😀

    Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s