Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Banki i tajna władza » Cypr zostanie zmiażdżony. „To miejsce jest skończone, ludzie pakują walizki”

Cypr zostanie zmiażdżony. „To miejsce jest skończone, ludzie pakują walizki”

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,609,345 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Kryzys bankowy na Cyprze: info 27 marca 2013

Cytuję: „Czy możliwe jest zniszczenie państwa w normalnym świecie bez oddania jednego strzału? Przypadek Cypru pokazuje, że jest to jak najbardziej realne. Zresztą przykład innych krajów, w tym Polski, potwierdza taką możliwość. Dimos Dimosthenous, który był ponad 30 lat pracownikiem Bank of Cyprus powiedział:

„To jest koniec. Nasza praca, nasze fundusze socjalne zostaną utracone i Cypr zostanie zniszczony”.
Oczywiście opinia ta dotyczy głównie Cypryjczyków i ich firm, gdyż zagraniczni właściciele kont, korzystając z ubiegłotygodniowego chaosu i różnych luk systemu bankowego, wyprowadzili już znaczną ilość gotówki zdeponowaną w cypryjskich bankach.

Jak przyznał jakiś czas temu cypryjski Minister Finansów Sarris, że nieubezpieczeni właściciele kont bankowych o wartości zgromadzonych na nich środkach powyżej 100 tyś. euro mogą stracić 80 % swych pieniędzy i do tego czekać na wypłatę pozostałej reszty aż do siedmiu lat zanim będą mogli je wycofać.
Oczywiście sytuacja taka odbije się bezpośrednio na kondycji krajowych firm, które pozbawione dostępu do swojej gotówki utracą płynność finansową i zbankrutują.

Jak widać zawarcie porozumienia z „trójką” nie rozwiązuje żadnych problemów, tylko ewentualnie rozciąga je na dłuższy odcinek czasowy, więc to co czekało cypryjski system finansowy, gdyby się nie dogadano z władzami UE, EBC i MFW  w tym tygodniu, ulegnie rozciągnięciu na okres najbliższych miesięcy.
Oczywiście mieszkańcy wyspy Afrodyty są świadomi konsekwencji do jakich doprowadziła ich polityka finansowa państwa, więc już dziś obawiając się o swoją przyszłość demonstrować zaczęli swoje niezadowolenie.

Co w takim razie mogły zrobić cypryjskie władze, aby nie pogłębiać obrazu destrukcji do jakiego doprowadziła ich polityka? Sądzę, że wyjście ze strefy euro i pójście w ślad Islandii, rozruszało by ich przemysł turystyczny, zachowałoby większość gospodarki w stanie nie naruszonym i jednocześnie pozwoliłoby samodzielnie ciągnąć zyski z eksploatacji nowo odkrytych złóż gazu ziemnego.

Na zakończenie załączam fotoreportaż z wczorajszych demonstracji niezadowolenia społecznego z powodu złej polityki władz państwowych i zawartego porozumienia z „trójką” , które odbyły się w Nikozji:

Cypr

Cypr

Cypr

Cypr

CyprŹródło: http://adnovum.nowyekran.pl/post/89787,cypr-zostanie-zniszczony


7 komentarzy

 1. imigrant pisze:

  Tak-problem jest w tym, ze gospodarka cypryjska jest głownie oparta na bankowosci, i turystyce.. Produkcja przemysłowa odgrywa tam drugorzędną rolę. A i pracowitość Cypryjczyków a także Greków pozostawia wiele do życzenia. Podobnie sprawa się ma z Hiszpanią i Włochami

  Lubię

 2. gniot pisze:

  jednego nie rozumiem. Nie musieli nic robić a bogacze z Rosji i Polski płacili u nich podatki, czyli dawali im pieniądze. To kto zabrał im pieniądze z podatków. Banki wytransferowały te pieniądze? Czy żyli ponad stan? Nie rozumiem, tego raju

  Lubię

 3. aaaa pisze:

  takie czasy!!! Nie przyzwyczajajcie się do pieniedzy bo i tak je stracicie. Pieniadzę wkrótce nie będą porzebne do niczego.

  Raczej zacząćsięprzyzwyczajać do tego, żei tak je stracicie wszystkie…. Poprostu Ci co je mają wyssająje z Was wcześniej czy później.

  Goli przyszliście i goli odejdziecie. Wszystko co potrzebne do życia macie tu na ziemi….

  papapa

  Lubię

 4. pawel pisze:

  (…)
  Widzę po ilości komentarzy, że ludzie już nawet nie czytają tych twoich wypocin?

  (…)

  Pewnie i tak tego nie opublikujesz, ale sam wiedz że śmieje się z twojej choroby i wpadnę znów niebawem podsumować twoje wypociny, chociaż nie, też mi się już ich czytać nie chce.

  ___________________________________________________________________________

  edytowano by Jarek Kefir

  Lubię

  • Jarek Kefir pisze:

   Z tego samego adresu IP i z tego samego maila dałeś też komentarz na blog astral-projection. co spowodowało taką aktywność? jeśli to co piszę, to, cyt. „wypociny” – po co zadajesz sobie trud szukania moich blogasków w google i komentowania? przecież, zgodnie z logiką – teorie spiskowe, wypociny – same się kompromitują. więc po co taka ewangelizacja? ewidentny brak logiki, albo celowe działanie – podobno za jeden wpis można zarobić nawet dwa złote 😉
   ja zaś zadam sobie trud dotarcia do ciebie i ewentualnie twojej rodziny. mam ku temu środki i finansowe, i technologiczne – dam cynk komu trzeba i będę miał twoje dane jak na tacy..

   Podany adres IP to: 165.72.200.11
   Host: prgdc011.dhl.com
   Miasto: Burlingame

   Country: United States
   Region: California
   City: Burlingame
   Postal Code: 94010
   Latitude/Longitude: 37.567101 / -122.371002
   ISP: „DHL Systems”
   Organization: „DHL Systems”
   Host Name: prgdc011.dhl.com

   The number of this IP address is 165.72.200.11. This IP address is fixed within United States, and active in Burlingame, California. IP Country code is US. IP address ISP is „DHL Systems”, organization is „DHL Systems”. It is also assigned to a hostname prgdc011.dhl.com. IP address longitude is -122.371002 and latitude is 37.567101. Postal code of this IP is 94010 and area code is 650.

   To dopiero początek.. przygotuj się.

   P.S. ruchałem twoją matkę

   Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 126 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: