Nowe Czasy

W Polsce rewolucji nie będzie. Żadnych demonstracji!


W Polsce rewolucji nie będzie. Żadnych demonstracji!

Do napisania tego tekstu skłoniły mnie dwie liczby. Pierwsza liczba to 1.000, a druga liczba to 1.500.000. 23 marca 2013 roku w Warszawie tysiąc osób stawiło się na demonstracji przeciwko niewolniczym warunkom pracy i płacy, biedzie, ubóstwie. Dwa dni później, 25 marca 2013, półtora miliona Francuzów wyszło na ulice Paryża by zademonstrować sprzeciw wobec planom wprowadzenia małżeństw homoseksualnych.

Uderza tutaj niesamowity kontrast. Tutaj Polacy protestują przeciwko nędzy i ludobójczej wręcz polityce rządu PO-PSL, a w Paryżu Francuzi protestują w sprawach ideologicznych. Polaków, mówiących o bardzo ważnych sprawach, było mniej niż tysiąc, i były to przede wszystkim nacjonalistyczne oszołomy. Zaś Francuzów, którzy protestowali w drugorzędnych przecież kwestiach – było ponad półtora miliona! Nie uderza Was to? Jakieś wnioski?

Polakom jest dobrze tak, jak jest. Nie ma sensu organizować żadnych manifestacji, bo to przynosi wręcz skutek odwrotny od zamierzonego. Gdyż wyczerpuje potencjał drzemiący w ludziach. 14,5% Polaków jest zarejestrowana w urzędach pracy, rzeczywista stopa bezrobocia oscyluje koło 20 – 25%. Gdzie byli ci ludzie dnia 23 marca? Czemu nie poszli na manifestacje w Warszawie? Przecież to była sobota, i w dodatku godzina 17. Ja znam odpowiedź, ale..

Nie ma sensu drzeć szat, że Polacy to zombie skazani na zagładę, choć tak jest w istocie. Polska jest na ostatnim miejscu na Ziemi pod względem świadomości. Powiem teraz coś więcej – rozejrzyjcie się wokół siebie. Wszystko ulega powolnemu, ale nieodwracalnemu rozkładowi. Ziemska Matryca powoli „wycofuje” kody nie przystające do rodzącej się właśnie nowej rzeczywistości. Tak! Dobrze mówię! Ludzie o niskiej świadomości i wrażliwości będą teraz masowo tracić odporność, będą chorować psychicznie, i umierać, jeden po drugim. Zabije ich nawet przeziębienie czy grypa. W grudniu 2012 pisałem, że częstotliwość Schumanna, czyli wewnętrzny „zegar” jądra ziemskiego, wzrasta. Gdy osiągnie poziom około 14 Hz – 15 Hz, wtedy globalna transformacja będzie zakończona. W nowej rzeczywistości nie będzie mogło żyć wielu ludzi – oni umrą. Częstotliwość tego ziemskiego „zegara” – 15 Hz – i wysoki stan świadomości będą dla nich zabójcze, dosłownie, nie w przenośni. Nie chciałem tego pisać.. Chciałem tę wiedzę zostawić dla siebie. Ale uznałem, że to nie będzie uczciwe.

Co mogę Wam radzić? Wypiszę to w punktach:

1. nie zmienicie systemu wychodzeniem na ulice, nie zmienicie systemu zmienieniem świń przy korycie. Co oni mają przeciwko nam? Jeśli patrzeć na nadchodzące przemiany tylko pod kątem polityki, to jesteśmy bez żadnych szans. Obudźcie się! Oni mają przeciwko naszym transparentom, manifestacjom, internetowym petycjom – tysiące bomb atomowych, setki tysięcy policji i wojska, tryliony dolarów na kontach bankowych i setki trylionów dolarów różnych bogactw – nieruchomości, zasobów, mienia. Myślenie, że można zmienić system wyjściem na ulicę czy podpisaniem petycji.. jest infantylne i żałosne!

2. nie będzie żadnych wielkich manifestacji ulicznych, nie będzie żadnej wiosny ludów. Nie będzie też spektakularnych procesów sądowych naszych oprawców, nie będzie wieszania Tusków, Komorowskich i innych łajdaków!
Owszem, jest jeden sposób na udaną rewolucję stricte polityczną. Trzeba by było się dogadać z armią i spec-służbami. Wybrać jakiegoś „wodza naczelnego”, może rozpisać przedterminowe wybory, może zmienić ustrój polityczny, może.. Dobra, jakoś to Wam się uda. I CO DALEJ? Ręczę Wam, że nie minęłyby dwa lata, i mielibyśmy to samo co za Tuska lub jeszcze gorzej..

3. gdyż każda rewolucja polityczna bez rewolucji w wiedzy, świadomości, duchowości – skończy się tym samym. Porzućcie marzenia o rewolucji politycznej. Rewolucję polityczną to robił Lenin, Mao, Kim Ir Sen, i jak to się skończyło? Zakładamy zawsze, że uciskają nas jacyś „oni”. Tymczasem tak naprawdę owi oni to.. my! Władza deprawuje, a rewolucja pożera własne dzieci – nie znacie tych mądrych słów? Kogo byście nie dali do koryta, to i tak skończy się tym samym co zawsze, taka jest natura ludzka. Nie minie pięć lat, a będziemy mieli nowego Tuska. Nie minie jedno pokolenie, i każdy zapomni ideały takiej rewolucji..

4. skierujcie się ku rozwojowi duchowemu, własnemu. Gdy osiągniecie duchowy, wewnętrzny spokój, gdy będziecie biła od Was aura radości, spokoju, mądrości – wtedy, może, zainspirujecie kilka osób z Waszego otoczenia, by poszli w Wasze ślady. Krzyczeniem na manifestacjach i podpisywaniem petycji tego nie zmienicie. To w zasadzie jedyna droga, innej nie ma.. Niech tak zrobi milion Polaków, zachęcając resztę, by poszła w ich ślady.

Autor: Jarek Kefir

Popierasz ideę strony Jarka Kefira? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, obrazki? Dołącz do grona dobroczyńców i wesprzyj moje niezależne kanały informacji! 🙂 Link z informacją, jak to zrobić:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

28 odpowiedzi »

 1. Wpierw rozliczmy tych , którzy nas zniszczyli .. i nie uliczne wystąpienia a walka podziemna .. i wyroki wykonywane od ręki .. dopiero wówczas naród uwierzy , iż jest siła zdolna zaprowadzić suwerenność dla każdego… i cóż , że ktoś jest tylko zwierzęciem a nie człowiekiem, i każe biednemu jeść kamienie .. i czuje się bezkarnie, gdyż biedny nie ma obrony w tym państwie .. każdy przewrót i odebranie władzy potrzebuje siły .. a nie miauczenia pod sejmem.. kotów jest u nas wciąż za dużo ..
  Prawo winno chronić człowieka a nie niszczyć go .. zdzierając z niego ostatni łach…

  Polubienie

  • Załuż Stowarzyszenie Pokrzywdzonych Przez Jarka Kefira, buhaha, buhaha, buhaha 😀
   I nie zapomnij organizować się na kolejną wielką demonstracje – dzień gniewu, wiosna ludów, buhaha, buhaha, buhaha 😀
   Może kiedyś się wam uda i będzie można w końcu was policzyć na palcach obu rąk, a nie jednej, buhaha, buhaha, BUHAHA!! 😀 LOL’ D 😉

   Polubienie

   • Jacek, obserwuję Twój rozwój i postępy. Czasem wypisywałeś, moim zdaniem głupoty. Ewentualnie nie sprawdzałeś, albo nie wnikałeś głębiej w rzecz. Ale jednego nie mogę Ci odmówić. Tematy poruszane przez Ciebie są bardzo interesujące i godne uwagi. Można powiedzieć, że to są kwestie kluczowe. Ponadto godne są poruszenia, choćby dlatego, że wiekszość nieszczęsnych obywateli naszego nieszczęśliwego Kraju, w ogóle nie zdaje sobie sprawy, że takie zjawiska i problemy występują. Co prawda większość z tej większości ma to gdzieś. Ale warto, choćby dla tej mniejszości. Dla tej, która rokuje, że zamiast protestować i pieniaczyć, podpisywać i urządzać demonstracje i „marsze milczenia” przeciwko wszystkiemu, zacznie, jak piszesz, od siebie. I zrobi rewolucję w ….swojej głowie. Tak im dopomóż Bóg i Ty Jacku!

    Polubienie

  • Hej Marysiu (nie marysiu), bądź uprzejma! Jeśli już, to Kefir nie kefir. Oczywiście, że jest manipulantem. Tak manipuluje czytelnikami, żeby ich zmusić do myślenia. A niektórych nic nie boli, tak jak myślenie, mimo iż myślenie ponoć nie boli! Życzę Jackowi aby stawał sie coraz lepszym manipulantem, tak aby nikt merytorycznie nie mógł sie Go czepic i tak, aby emocjonalnie czepiali sie go wszyscy „mądrzy inaczej”.

   Polubienie

  • Hej Marysiu (nie marysiu), bądź uprzejma! Jeśli już, to Kefir nie kefir. Oczywiście, że jest manipulantem. Tak manipuluje czytelnikami, żeby ich zmusić do myślenia. A niektórych nic nie boli, tak jak myślenie, mimo iż myślenie ponoć nie boli! Życzę Jackowi aby stawał sie coraz lepszym manipulantem, tak aby nikt merytorycznie nie mógł sie Go czepic i tak, aby emocjonalnie czepiali sie go wszyscy “mądrzy inaczej”.

   Polubienie

   • Gdybym coś publicznie polecał (w dobrej wierze), to powiedziałbym np. tak. Na ból stawów polecam preparat kolagenowy marki X. Nie działa natychmiast i w 100% ale jest co najmniej 10 razy skuteczniejszy od wszystkich reklamowanych w „mędiach”.

    Czyli: co polecam, dlaczego polecam, po co polecam, dlaczego jest godne polecenia i ew. przykład korzyści z tego płynących (exemplis discimus).

    Polubienie

 2. NACJONALISTYCZNE OSZOŁOMY ? PIERDOL SIĘ ! resztę artykułu dawaj w druku na rolce,jeszcze zerknęłam na koniec,4,a pomyślałeś może że i takie osoby tam były ? pierdol się !

  Polubienie

   • KEFIR NIE TYLKO RUCHEM NARODOWYM POLSKA STOI A JA POWIEM TAK NIE CHCIELI POLACY W MIARE POKOJOWO TO BEDZIE PAŁA BAT I WYRYWANIE KOMBINERAMI PAZURKÓW

    OCZYWISCIE TYM PRZY KORYCIE

    długo zastanawiano sie i jednak na brutalnie wrzód zostanie przeciety a ze przy okazji dostanie sie po ryju i niewinnym trudno

    Polubienie

    • pierwsza oznaka ze się zaczyna bedą padające systemy elektronicznego transferu danych wszystkie radzę wyjąc kasę z banku narka 😉

     Polubienie

    • Dajcie spokój – od lat słyszę jak to nasi pejsaci będą ukarani. Przecież oni muszą pękać ze śmiechu, gdy czytają takie groźby w necie. Oni nas okradają i szmacą, a my się odgrażamy – i co niby im zrobimy?kto pociągnie za cyngiel jak na manifestację idzie tysiąc osób z całej Polski? kto wyszkoli egzekutorów, da informacje o celach, ukryje przed służbami, zwerbuje ludzi ze służb? przecież żeby tego dokonać, trzeba mieć silną organizację z milionami dolarów – na początek. A wtedy znacznie silniejsza mafia zdruzgocze taką organizację.

     Polubienie

 3. A więc twoim zdaniem beznadziejnymi są ludzie manifestujący swoje nie zadowolenie ? ???!!! Starający się wspólnie zrobić coś dobrego dla Polski……..dla swoich dzieci ????? To wszystko jest złe bo nasz los jest przesądzony ??? i ??? Pracują nad sobą ale i wkurwiam jednocześnie na to co robi z nami pierdolona polityka.!!!!!! Tyle gówna wkoło , a mam tylko siedzieć i medytować ? Moim zdaniem to wspaniałe że ludzie demonstrują wkurwienie ! Starają się też otworzyć wszystkim tym którzy śpią przed telewizorami,niejednokrotnie tacy ludzie nie mają też pojęcia o pracy nad duchowym rozwojem ! Po prostu wegetują zdani na łaski i nie łaski polityków,bogaczy……….ZŁYCH TEGO ŚWIATA……tak wiem ! każdy ma swoją lekcję do przeżycia ! ale do cholery jak możesz w taki sposób traktować ludzi którzy postanowili zawalczyć o swój kraj ? o swoje życie ? W sklepach drogie gówno na półkach….za na naszymi plecami przechodzą krzywdzące ludzi ustawy,nie wiem wszystkiego ! ale wiem jedno …….cieszę się że tam byłam i jak będzie możliwość pojadę raz jeszcze i jeszcze,i mam nadzieję że więcej Polaków zawalczy o swoją wolność.Bomby,armia……..siła zjednoczenia jest od tego silniejsza ! Dlaczego obrałeś tylko jedną drogę? i depczesz czyjeś starania ?????????

  Polubienie

 4. Po co te spory, przecież kazdy z nas kocha ten kraj, chcemy wszyscy aby żylo nam się lepiej. Nie ma jednej recepty na suksec. Kazda droga jest dobra, która prowadzi do celu. Niech kazdy z nas zrobi coś aby przeciwstawic się rzeczywistości. Zgadzam sie z Kefirem, że Polacy popadli w stagnację, Narod się wypalił. Smutne, że tak malo ludzi protestowało. Ja także uważam, że największą siłą jest energia i podświadomość. Skoro myślenie kształtuje rzeczywistość, to idąc tą drogą jeżeli wszyscy ludzie skupiliby swoje myśli na rzecz otwartych serc i poprawy obecnej sytuacji, to jest duże prawdopodobieństwo, że cel zostałby osi.agniety.

  Polubienie

  • Obawiam się, że nie każdy kocha ten kraj. Dowododów oczywistych na tę tezę dostarczają prawie wszyscy nasi polityczy już od prawie 70 lat.
   Sytuacja w kraju bardzo przypomina tę, która nastała w XVIII wieku w konsekwencji „wojny północnej”. Ruchy reformatorskie, które pojawiać się zaczęły na przełomie rządów Augusta II „Mocnego” i Augusta III „Durnego” (zasłużył na przydomek, bo był kretynem), zdławione zostały bagnetami Pruskimi i Rosyjskimi. Mam nadzieję, że tym razem tak się nie stanie.

   Polubienie

 5. Mroźno było, ludzie nie mają na dojazd do W-wy (ci z różnych rejonów Polski), byłby problem z powrotem do domu (późna godzia demonstracji), brak rozgłosu o demonstracji. Powinno być: organizatorzy w każdym województwie, wynajęte autokary i dotarcie z info i agitacją także do osób po 40+ i tych nie posiadających internetu. Przykład mogę podać – Radio Maryja radzi sobie z liczebnością na „zlotach” Dlaczego? Media, media i jeszcze raz media. Dotarcie do jak największej grupy ludzi poprzez media. Media to siła a także zdecydowany organizator(rzy). Chcecie demonstrantów? Bezrobotni nie rejestruja się w UP bo nie mają na bilet na dojazd ze wsi do powiatu. Taka nędza. Co mówic o biletach do W-wy, w jedną stronę po 50-100zł???????????

  Polubienie

 6. Czyżby kefirze pomału opuszczało cię szaleństwo? Co zażywasz ostatnio?
  Aż miło przeczytać taki tekst po tym, jak kiedyś żałowałeś że Piss w 2007 nie ‚dogadało się’ z wojskiem i nie zrobiło zamachu stanu.
  Co nie zmienia faktu, że niedawno gorąco nawoływałeś do wyjścia na ulicę 20 marca. No ale wiem jak to u ciebie z pamięcią.

  Polubienie

 7. Nic nie zmienią same manifestacje.Trzeba zmienić system
  Trzeba wprowadzić REFERENDALNĄ władzę dla obywateli tak jak w Szwajcarii.
  Mamy już w Polsce partię Demokracji bezpośredniej.

  Z programu partii
  „a) wprowadzenie w Rzeczpospolitej Polskiej referendum na kształt szwajcarskiego (wniosek obywateli o referendum wiążący dla Sejmu),
  b) uproszczenie wymogów obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej (krótszy termin zbierania podpisów, specjalny tryb rozpatrywania projektów obywatelskich),
  c) możliwość odwołania polityka w trakcie kadencji poprzez referendum w jego okręgu wyborczym (recall),
  d) możliwość uchylenia przepisów prawa przez obywateli poprzez weto ludowe;”

  Polubienie

 8. Jak rzadko kiedy i rzadko z kim, tak tu zgadzm się z Jackiem zupełnie. Doskonale, krótko i na temat. I powtórzę za Prorokiem Kononowiczem: NICZEGO NIE BĘDZIE.

  Polubienie

 9. I nie pytajcie, czemu zamiast Jarek, piszę Jacek. Są wady wymowy, niektórzy np. Zamiast r, mówią j. Są też wady „wypisu” ja zamiast r piszę c, i nie wiedzieć czemu, tylko w imionach i to nie zawsze, jak widać tym razem. Udało mi sie napisać teraz Jarek.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s