Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Medycyna akademicka » Szczepienia: ostrzeżenie dla rodziców. W szpitalach traktują nas gorzej niż bydło!

Szczepienia: ostrzeżenie dla rodziców. W szpitalach traktują nas gorzej niż bydło!

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

  • 23,662,268 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Szczepienia dzieci: materiał z pierwszej ręki

Komentarz Jarek Kefir: zobaczcie jak to się odbywa – dziecko zostało zaszczepione, pomimo tego, że rodzice nie wyrazili na to zgody.. Tak samo odbywają się testy szczepionek w szpitalach: dziecko jest zabierane „na badanie i rutynowe szczepienie”, i oprócz szczepionki ‚obowiązkowej’, dostaje także szczepionkę eksperymentalną.

Cytuję: „Chciałam tutaj przestrzec rodziców, którzy nie chcą szczepić swoich dzieci, aby w żadnym wypadku nie wierzyli lekarzom i personelowi medycznemu w szpitalu ponieważ samo oświadczenie przez rodziców o rezygnacji ze szczepienia niewiele daje. Dziecka po prostu nie można spuszczać z oka ani na moment, trzeba cały czas być z dzieckiem i chodzić razem z nim na każde badanie na które jest zabierane, bo niestety można się zderzyć z brutalną rzeczywistością i zostać potraktowanym jak bydło..

Taka historia właśnie przytrafiła się dzisiaj w mojej rodzinie. Wczoraj bratu mojego męża urodził się synek. Oboje z żoną na początku wahali się co do szczepień, trudno im było uwierzyć, że to może być aż takie złe, ale po licznych moich informacjach na temat tej drugiej, ciemnej strony szczepień, jak również informacjach od jego siostry, która ma dwie nieszczepione dziewczynki (prawie 5 letnią i 13 miesięczną) zainteresowali się tymi informacjami co przeważyło za tym, że jak na razie nie będą szczepili swojego dziecka, a szczególnie w szpitalu. W szpitalu poinformowali, że nie wyrażają zgody na szczepienie, więc szpital miał już takie druki i dał matce do podpisania, że rezygnuje ze szczepienia! Na drugi dzień po porodzie dziecko zabrali na badanie, po powrocie pielęgniarka poinformowała rodziców, że dziecko zostało zbadane i zaszczepione!

Szwagier tak się wkurwił, że tak tam wszystkim nawrzucał i zrobił taką akcję, że po prostu powiedział, że spotkają się w sądzie bo tak tej sprawy nie zostawi. Personel szpitala tłumaczył się, że dziecko zostało zaszczepione przez niedopatrzenie, przez pomyłkę..

Skontaktowałam się z panią Justyną ze Stowarzyszenia STOP NOP, która przybliżyła mi schemat dalszego postępowania, więc sprawa lada dzień oddana będzie pewnie do prokuratury. Chodzi o szpital w Bielsku-Białej na ulicy Wyspiańskiego.

Taka moja rada: Jeżeli nie zamierzamy zaszczepić swojego dziecka to matka powinna również mieć na stanie w swoim bagażu kajdanki, żeby od razu przykuć się do swojego dziecka i nie spuszczać go z oczu ani na krok, bo szpital jak widać takie oświadczenia rodziców ma głęboko w czterech literach.”


2 komentarze

  1. Rysz pisze:

    To jest jawny spisek …. One chodzą jak pszczoły w ulu. Nikt nie uczy ich w żadnej szkole, a moją zakodowane w podświadomości swoje kretyńskie zachowania, gdzieś na dnie swoich małych „pseudomózgów”

    Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 128 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: