Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Pogoda i klimat » Misja Billa Gatesa: ograniczenie liczby ludzi na Ziemi wszelkimi sposobami [VIDEO]

Misja Billa Gatesa: ograniczenie liczby ludzi na Ziemi wszelkimi sposobami [VIDEO]

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,622,859 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Bill Gates i nowe szczepionki. Film – klasyka

Ten film jest obowiązkowy dla tych, którzy twierdzą, że szczepienia są „konieczne i bezpieczne”. Użyję tutaj metafory. Kilka lat temu wybuchła niezła afera, gdy wydało się, że główne serwery korporacji Microsoft są obsługiwane przez systemy Linux, a nie systemy Microsoftu (czyli Windows). Medycyna naturalna to Linux. Szczepienia – to taki Windows, dla wszystkich, czyli dla nikogo.


9 komentarzy

 1. Marek pisze:

  Bardzo wątpię, by im się to udało. Życie jest czymś co się rozwija dosłownie wszędzie, dostosowuje do każdych warunków. To nierealne plany, jeśli w ogóle mają takie plany – może to jest dywersja że o tym się mówi, może to bajka którą sami kolportują? jaki sens ma mniejsza ilość ludzi na świecie? będzie mniej niewolników, mniejsza wytwórczość. Z punktu widzenia ezoteryki (czyli np. wahadła Zelanda) te właśnie demoniczne struktury dbają by ludzi było jak najwięcej, bo człowiek to bateryjka dla okupantów, kimkolwiek oni nie są.

  Lubię

 2. jackfire pisze:

  Jesli Bill Gates mysli że jest bezpieczny to jest najwiekszym debilem wszechczasów.Raz otworzona „Puszka Pandory” (cokolwiek by to nie było aby ograniczyć liczbe ludzi) wymknie sie z pod kontroli i może pozabijać tych którzy myślą że to było adresowane do kogoś innego.Natura juz nieraz udowodniła swoją wolę przetrwania.

  Lubię

 3. aba pisze:

  Wniosek : zabić ludność ameryki i krajów rozwiniętych, bo oni produkują 20t dwutlenku węgla i możemy ich zabić mniej a efekt lepszy niż zabicie afrykańczyka . On produkuje 1t tlenku. A i zabijanie trzeba zacząć od najbogatszych, bo na pewno oni korzystają z większej ilości dóbr9 więcej jeżdżą samochodami, latają samolotami, ich domy są większe potrzebują więcej energii). Wniosek jeden wróćmy na drzewa

  Lubię

 4. Trak pisze:

  Cymbalistów było wielu, ale żaden ….. itd. Bill Gates razem z pobratymcami widział się z sową i ona go tak napompowała mądrością i pewnością. Jednakże nasza planeta wystarczy, że sobie raz na milion lat pierdnie i misterna układanka się posypie.
  Ta siła, której tak zawierzył, ma gówniane fundamenty a sam Bill Gates i podobni pełnią tylko rolę drożdży w beczce soku z winogron. Wkrótce będą zbędni.

  Lubię

 5. siwyalf pisze:

  Czy przypadkiem ograniczenie CO2 do poziomu „zero” jest rozsadne ?
  Czy roslinom wystarczy ilosc CO2, ktore otrzymaja z procesu oddychania ludzi, zwierzat i procesu fermentacji ? A moze wkoncu bedzie za malo CO2 dla roslin i spora ich czesc umrze przez co bedzie duzo mniej tlenu na swiecie.
  Moze trzeba zalesic wiecej regionow swiata tak zeby proporcja O2 i CO2 nie byla az tak bardzo zachwiana.

  Lubię

 6. Mason pisze:

  O co chodzi z tym dwutlenkiem węgla ? Ingerencja – oczekujcie minus 180 stopni !!
  Polska ma corocznie dawać 2,5 mld EUR na walkę z globalnym ociepleniem od bieżącego roku!
  Lepiej te pieniądze zostawić i zasilić budżet zamiast podnieść podatek VAT o 1%…
  Uzależnienie nas energetyczne – czy ktoś coś rozumie co z nami robi UE kołchoz ?

  Największym przemysłowym źródłem dwutlenku węgla jest spalanie węgla, gazu ziemnego i ropy naftowej. Ograniczenie zużycia tych paliw, a więc ograniczenie produkcji przemysłowej, chce się osiągnąć przez nałożenie podatków na państwa przekraczające arbitralnie nałożone limity produkcji dwutlenku węgla. Argumentuje się, że ograniczenie jest konieczne, ponieważ dwutlenek węgla jest najważniejszą przyczyną globalnego ocieplenia. Przyczyną wzrostu temperatury jest absorbowanie podczerwonego promieniowania, emitowanego przez ogrzewaną słońcem powierzchnię ziemi. Pamiętajmy, że efekt cieplarniany jest niezbędnym warunkiem życia, bo gdyby go nie było, to średnia temperatura na naszym globie wynosiłaby ok. -18o C. Z drugiej znów strony, zwiększenie stężenia dwutlenku węgla ponad obecny poziom mogłoby spowodować wzrost temperatury do wartości uniemożliwiających życie. Z powyższego wywodu można by rzekomo wywnioskować, że ludzie muszą kontrolować ilość dwutlenku węgla w atmosferze, a więc zmierzające w tym kierunku działania są uzasadnione.
  Link: http://stopnwopoznan.wordpress.com/197/#comment-4632

  Lubię

 7. pa pisze:

  80% co2 ktore jest na swiecie produkuja najwieksze korporacje swiatowe z ameryki a nie zwykły człowiek, zredukowanie liczby ludnosci przez te korporacje nie zmieni znaczaco tego wskaznika.

  Lubię

 8. nieMY pisze:

  Od czasu do czasu w populacji ludzkiej pojawiają się osobnicy psychotyczni : seryjni mordercy , ludobójcy. Zależnie od dostępnych środków tworzą wielkie ideologie dla swojej chorej działalności.Kluczem jest „PRAWO STANOWIONE”. Można uchwalić, że jakaś grupa etniczna nie zasługuje na miano człowieka tak jak było w Niemczech przed II-gą Wojną Światową i trakcie. Kryteria wtedy zależą od pomysłowości i nie mają większego znaczenia. Ważny jest cel: MORDOWAĆ! Dzięki postępowi technicznemu metody stają się bardziej wyrafinowane ich zasięg jest proporcjonalnie większy i bardziej rozległy. Jaki będzie następny etap? Pewnie plany już są. Paranauka jest w stanie udowodnić wszelkie idee fixe nie tylko syndrom CO2. Jan Długosz pisał, że w 1473 roku była taka susza, że na wysokości Warszawy można było przejść suchą nogą na drugi brzeg Wisły. To przesuwa granicę daty wynalazku jakim był samochód o kilka wieków wstecz (według logiki Gatesa). Nienawiść do własnego gatunku to samozagłada. Kretyn nie wie, że jest kretynem bo nie ma narzędzi by to stwierdzić ale może spłodzić geniusza. Geniusz płodzi całkiem przeciętnych potomków, a czasem i kretynów. W przyrodzie niezbędna jest różnorodność, inaczej nasz gatunek czeka stagnacja, a póżniej coraz szybsza degeneracja i degradacja. Na koniec okaże się, że najinteligentniejsze były zwierzęta bo nie stosowały „Inżynierii Społecznej i Genetycznej”.

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 126 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: