Nauka wszechświat i wojsko

Watykan: nowe fakty. Rozpoczęli znakowanie pracowników

Chipowanie ludzi, Watykan i nowy papież

Z dniem 01.01.2013 Watykan rozpoczął chipowanie swoich pracowników. W dalszej kolejności są wierni chcący przekroczyć prób Spiżowej Bramy, a następnie wszyscy wierni utożsamiający się z tą organizacją kościelną.
Chipowanie ludzi prowadzi także Indonezja (ludzi chorych), USA (osoby prywatne, korporacje – na masową skalę) jak i.. Polska. W Polsce i krajach Europy Wschodniej chipowani są przedstawiciele władz (Komor i Tusk ma chipa, dzięki czemu łatwo będzie ich zlokalizować w celu postawienia przed szafotem), biznesmeni itp. Podobny proceder jest uprawiany w krajach Ameryki Łacińskiej, głównie w Meksyku i Brazylii. Tamtejsi ludzie biznesu boją się uprowadzeń dokonywanych zarówno przez gangi jak i.. policję i wojsko. Co by nie myśleć, znakowanie ludzi jak bydło, jest chorym procederem!

Reklamy

18 odpowiedzi »

 1. Jeśli Kościół to robi i Kefir przepisuje, jako prawdę, to znaczy, że jest to dobre dla Kościoła. Inaczej szatan mógłby się wkraść lub jego aniołowie w pokoje Watykanu i skorzystać np. z łazienki.
  Moja diabelska noga tam w takim razie nie postanie, albowiem Pan mój innymi ścieżkami chadza.

  Polubienie

  • masz „pana”? ja nie.. ja stawiam na kontakt z Bogiem żywym, duchowość.. ale nie uznaję żadnych „panów” bo owi „panowie” są często wykorzystywani przez ziemskich kapłanów.

   Polubienie

   • I słusznie. Ja też nie ufam pośrednikom. A Pana nie muszę szukać, jest ze mną nierozłączny cały czas. Nawet nie musieliśmy się sobie przedstawiać. To wszystko.

    Polubienie

    • „Piotr Rzymianin” zamyka listę papieży ale to nie jest papież Franciszek.
     Benedykt XVI porównany został do „Gloria Olivae” (Gałązka oliwna), po Nim było na liście wykropkowane miejsce i dopiero następny to Piotr Rzymianin więc Franciszek to jest ten tajemniczy. Są przypuszczenia, że jest to „czarny papież”, tak są nazywani generałowie zakonu jezuitów.
     Wobec powyższego będę słuchać swojego serca a nie zaleceń z ambony.
     Nie pozwolę się zaczipować!

     Polubienie

    • słuchać swojego serca, sumienia.. to jest wyjście.

     zaś głos z ambony jest dla tych, co nie mają serca, co nie mają sumienia.. inaczej co by było? jak by wyglądał porządek w dzisiejszej epoce, w epoce mentalnych jaskiniowców z bombą atomową, gdyby nie głos klechy z ambony, straszącego ogniem piekielnym?

     Polubienie

    • Jeżeli księża w kościołach ogłoszą, że trzeba się zaczipować bo papież tak każe to wierni poddadzą się tej kontroli elektronicznej bez sprzeciwu. To ponad miliard ludności świata!!!
     Nie wiem czy ma to związek ze znamieniem bestii ale, jeżeli tak to nie wolno nam tego przyjąć.

     Polubienie

 2. Naprawdę wierzycie w to że ludzie to idioci i bydło które zgodzi się na wszystko w imię wiary i za miskę zupy?Ja wierzę w człowieka dlatego wolnosć osobistą cenie ponad swoje życie.Lepiej umierać na stojąco niż żyć na klęczkach.Ten nowy porządek swiata to fikseidea chorych ludzi.Nie wieżę że Narody się jej poddadzą.Opór ze strony młodych ludzi którzy jeszcze nie pozakładali rodzin spowoduje że grupw bilderberga pozostanie w osamotnieniu i umrze w zgożknieniu.Człowiek ma w swojej naturze wrodzoną dumę i wolnosć i kto tego nie rozumie ten jest chory psychicznie.To tylko kwestia czasu kiedy dojdzie do swiatowego powstania wolnych ludzi.Więcej wiary.Pieniądz to nie wszystko.Są jeszcze uczucia i rozum.Stefan Michał Dembowski Stowarzyszenie Demokracja USA Nowy Jork stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com http://www.stowarzyszeniedemokracjausa Ps piszcie do nas nawet jak się z nami nie zgadzacie,dziekujemy.

  Polubienie

  • Proszę nie nazywać ludzi, prostych ludzi, idiotami czy bydłem. To dyskwalifikuje piszącego. Co innego ludzie nieświadomi zagrożenia.
   Jak wieść niesie były doradca ds. bezpieczeństwa narodowego USA (za Cartera), Zbigniew Brzeziński ostrzegł elity światowe przed niebezpieczeństwem zagrażającym projektowi New World Order, z powodu globalnego ruchu sprzeciwu szerokich mas ludności przeciwko zewnętrznej kontroli. Czyli możemy spodziewać się przyspieszenia zamierzonej kontroli wbrew naszej woli, na skalę masową. Przymus bezpośredni wobec każdego, nawet dziecka i kobiet w ciąży, taki przepis wprowadzają władze. Nie będą pytać o zgodę!!! Widziałam taką akcję w Polsce.

   Polubienie

 3. Kefir co za Brednie piszesz nic takiego nie ma w Watykanie znowu jaka dezinformacja jak maja chipować to muszą najpierw zrobić Rzad światowy coś około 2020 do 2050 .

  Polubienie

  • to nie jest dezinfo. a rząd światowy możesz mieć już w przyszłym roku. popatrz co się dzieje na Cyprze. w ciągu tygodnia zrobiło się tam gorzej niż w Grecji, a rząd pobiera kontrybucję – zabierają ludziom 10% tego, co mają w bankach! dotychczas to było nie do pomyślenia, żeby coś takiego zrobić w kraju UE.

   Polubienie

   • Słuchajcie tego co mówi nowy papież. Papież chce „Kościoła dla biednych”.
    To co mówi? Żeby biednymi się stali, czyli zabrać tym, którzy coś jeszcze mają. Ciąg dalszy nastąpi. Papież bardzo energicznie przystąpił do przemian, jakby już był do tego przygotowany a przecież tydzień temu nie wiedział(?), że zostanie Papieżem. Dla skromnego człowieka to byłby wielki zaszczyt i potrzebowałby czasu, żeby „ochłonąć” a nie już wprowadzać innowacje.

    Polubienie

 4. Ta pozorna bieda tego gościa itd. to tylko zagrywka dla mas, tzw. owieczek, dobre dla mediów, które od ponad kilku dni „faszerują” wręcz wszystkich widokiem Watykanu i nowym władcą tego państwa.
  Ale cóż, już pierwszy cud został dokonany, kilka minut po ogłoszeniu wyniku konklawe ocenzurowane zostały dane w wikipedii na jego temat (pisano o tym na wielu portalach).

  Polubienie

 5. Dlaczego tylko dla biednych ? Czy zamożni ludzie nie są wierzący ? A może to nie ludzie tylko krwiopijcy…?!
  Franciszek z aparycji i tego co robi przypomina mi Obamę . On też ujął za sobą biednych…A zrobił i tak co się podobało tym na górze.

  Polubienie

 6. To nie jest nic śmiesznego. 1,2, 3 i 11. A jak dostaniesz 113 (w spadku czy nie) to się mocno zastanów bo coś co jest tylko potencjałem może urastać do rangi wyładowania. A wtedy o katastrofę nie trudno.Po której stronie stanąć oto jest pytanie.

  Polubienie

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s