Nowe Czasy

Droga ku przebudzeniu: prawda kontra cały świat

Droga ku przebudzeniu

„Nie lgnij do osobowości – osobowość nie jest Twoja i nigdy Twoja nie będzie.
Osobowość nie ma korzeni – jest sztuczna. Zacznij odkrywać swoją indywidualność – to co nazywamy osobowością nie ma z nami nic wspólnego – to „maska”, która nakładają nam ludzie.
Spożytkuj energię na odkrywanie własnej indywidualności i jasno rozróżnij – z Twoją podstawową istotą przyszedłeś na świat, a osobowość ukształtowało w Tobie społeczeństwo.
Miliony ludzi na całym świecie znają tylko swoje osobowości – nie wiedzą, że istnieje coś więcej, zapomnieli siebie, nie pamiętają jak dotrzeć do „swojej istoty” – stali się aktorami i hipokrytami. Ich życie jest rozdwojone i dlatego nigdy nie zaznają spokoju – ich natura wciąż będzie się przejawiać – nie zostawi ich w spokoju, ale tak zwana osobowość będzie ją tłamsić i spychać w nieświadomość.
Człowiek jest pochłonięty „wojną” z samym sobą – walczy ze swoją zmysłowością, seksualnością, i indywidualnością i oryginalnością.
Ludzie nie mogą odrzucić swojej osobowości, ponieważ tkwią w niej ich przodkowie, rodzice, nauczyciele, duchowni – cała ich przeszłość – to dziedzictwo do którego są przywiązani. Ludzie, którzy nie żyją od dawna ciągle siedzą Ci w głowie – czy to ich chcesz ulepszyć?
Osobowość jest martwa – porzuć ją!
Chcesz ją polerować dalej? – wiedz, że to tylko polerowanie „trupa”.

By: Osho

Prawda kontra cały świat – Wybieraj

Reklamy

3 odpowiedzi »

  1. Chcesz wiedzieć jakie jest de facto przesłanie wielu channelingów?
    Zapraszam tutaj: ozzy89a.pl/wordpress

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.