Czym jest prawdziwe życie?

Czym jest prawdziwe życie?

Cytuję: „Świat duchowy, czy „ta druga strona”, jak mówią niektórzy ludzie, to świat prawdziwy. Prawdziwe życie toczy się w płaszczyźnie świata duchowego. Trudno to wam sobie uświadomić. Zawsze myśleliście o Ziemi i waszym obecnym życiu jako o prawdziwym świecie, o sumie rzeczywistości.

Mój syn, Jezus, przyszedł z przesłaniem o wiecznym życiu. Zademonstrował to poprzez śmierć na krzyżu. Bez względu na to, co dzieje się na Ziemi, nadal żyjecie. Śmierć fizyczna nie jest końcem życia, jak w to wierzo­no. Całe życie Jezusa poświęcone było ucieleśnieniu Prawdy o Jego Istnieniu, która jest również prawdą twojego istnienia. Ile razy Jezus mówił: „Przybyłem, aby wskazać wam drogę, prawdę i życie. To, co ja robię, możecie robić i wy”?

Bóg dał każdemu życie wieczne. Kiedy umierasz śmier­cią fizyczną, jest to jedynie przejście do świata realnego, z którego przyszedłeś. Życie na Ziemi trwa niewiele lat. Życie nie zaczyna, się przy narodzinach i nie kończy śmiercią. Takie fałszywe rozumowanie tkwi w umysłach ludzi. Tego typu mentalność została nazwana świado­mością ziemskiego umysłu.

Świadomość ziemskiego umysłu to świadomość ludz­kości, składająca się z prawd wyznawanych przez nią na przestrzeni całych stuleci. Tkwi w niej wiele błędów. Jednym z nich jest to, że życie na Ziemi toczy się w świecie realnym.

Wszelkie życie na Ziemi składa się z atomów i cząs­teczek: protonów, elektronów, neutronów i fotonów. Składa się ze związków chemicznych. Zmieniając zwią­zki chemiczne, zmieniasz wygląd przedmiotu. Zmienia­jąc związki chemiczne, zmieniasz rzeczywistość taką, jaką widać na Ziemi. Samego życia nie da się umieścić w probówce. Siły życiowej tkwiącej we wszystkim nie możesz zmierzyć, zważyć ani zobaczyć. Tego, co wszyst­ko ożywia, nie da się zobaczyć, usłyszeć ani poczuć.”

2 responses to “Czym jest prawdziwe życie?

    • tak, jak napisałem – PRAWDZIWE ŻYCIE.
      materia też nie jest materialna – materialność materii to iluzja, na którą dają się nabrać ludzie – skanujący mózgi na wszelkie sposoby czy rozbijający atomy na coraz mniejsze części😉

      Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s