Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Radiacja i skażenie » Korea Północna przeprowadziła detonację bomby atomowej

Korea Północna przeprowadziła detonację bomby atomowej

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,609,345 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Korea Północna przeprowadziła detonację bomby atomowej

Pierwsza próba atomowa około 01.57 czasu polskiego (w nocy), na głębokości 1 kilometra, trzęsienie ziemi w skali 4.9 Richtera:

http://hisz.rsoe.hu/alertmap/site/index.php?pageid=seism_index&rid=304872

Druga próba atomowa około 01.57 czasu polskiego, na głębokości 30 kilometrów (?? – projekt Camelot?? – prawdopodobnie błędne wskazania bądź było to trzęsienie występujące naturalnie po pierwszej próbie atomowej), też w skali 4.9:

http://hisz.rsoe.hu/alertmap/site/index.php?pageid=seism_index&rid=304874

Sejsmografy zarejestrowały dwa wstrząsy, odstęp czasowy pomiędzy nimi wynosił 4 sekundy.

Teraz jest to zaznaczone zbiorczo:

http://hisz.rsoe.hu/alertmap/site/?pageid=event_summary&edis_id=UGE-20130212-38188-PRK


6 komentarzy

 1. Agronom pisze:

  Korea nie jest wrogiem Polski, ani Iran nie jest wrogiem Polski, ani np. Białoruś. Największym wrogiem zarówno Polski, jak i całego świata są 2 kraje spod znaku gwiazdy i pasków. Gwoli ścisłości: 1 kraj – 1 gwiazda, 2 paski. 2 kraj 50 gwiazd, 13 pasków. Dalej gwoli ścisłości, w pierwszym przypadku dotyczy to całego rządu i większości obywateli, a w drugim przypadku całego rządu i trochę mniejszej % ilości obywateli. Wiem, że większość Polaków najbardziej nie darzy sympatia Niemców i Rosjan, ale należy zrozumieć (słowo klucz), że owe 2 – enigmatycznie wymienione nacje (co jest z dupy wziętym słowem, bo w ich przypadku nie można mówić o narodzie) są największym złem, szczególnie pierwsza która kieruje się szowinizmem, bardziej niż wymienieni Sąsiedzi. Co więcej? Cóż znaczy kilka bomb atomowych Korei i jej obszar w porównaniu do ilości głowic wiekszego z wymienionych enigmatycznych krajów i jego obszaru? Nie bedę juz nic więcej sensu stricto pisał w związku z tym wątkiem. Nie napisałem nic złego o żadnym kraju – no tak – bo czy wymieniłem z nazwy? Mam tez konstytucyjne prawo do wyrażania poglądów i je wyrażam. Dziękuję.

  Lubię

 2. polskosc pisze:

  Polska wydaje pieniądze na atomistykę od czasu lat 50-tych i nic z tego nie mamy. Dawno powinniśmy mieć broń atomową własnej produkcji. Polska jest krajem o zamiłowaniach ludzi do nauk ścisłych i powinniśmy pod tym względem przodować. Tymczasem wyprzedziły nas inne państwa w tym Izrael czy Francja która walczyła po stronie Hitlera. Szkic jak projektują broń A na http://polskosc.blog.onet.pl/2011/01/04/bron-a-jak-projektuja/

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 126 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: