Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Apele » Przymus szczepień w Polsce a prawo do decydowaniu o swoim zdrowiu. Ponoszenie odpowiedzialności za skutki uboczne szczepień

Przymus szczepień w Polsce a prawo do decydowaniu o swoim zdrowiu. Ponoszenie odpowiedzialności za skutki uboczne szczepień

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,675,500 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Przymus szczepień w Polsce a prawo do decydowaniu o swoim zdrowiu. Ponoszenie odpowiedzialności za skutki uboczne szczepień

Spotkanie odbyło się 27 października 2012. Poniżej relacje filmowe:

1. „Przymus szczepień a prawo obywateli do decydowania o swoim zdrowiu”- dr inż. Jerzy Sienkiewicz

2. „Przymus szczepień a prawo obywateli do decydowania o swoim zdrowiu” – pytania publiczności cz.1

3. „Przymus szczepień a prawo obywateli do decydowania o swoim zdrowiu” – pytania publiczności cz.2

Cytuję: „Jak informuje Narodowe Centrum Informacji o Szczepionkach (NVIC, pozarządowa oraganizacja zajmująca się bezpieczeństwem szczepionek) w USA, wiele szczepionek dziecięcych zawiera dość szokujące składniki: proteiny abortowanych ludzkich płodów, uszkodzone DNA, a nawet genetycznie zmodyfikowaną ludzką albuminę. Te informacje wynikają z przeglądu bezpieczeństwa szczepień dziecięcych, przeprowadzonego przez NVIC.

Harmonogram szczepień został zakwestionowany w ostatnich latach ze względu na stały wzrost przypadków autyzmu i innych form uszkodzenia mózgu i układu nerwowego u zaszczepionych. Jak się okazuje, być może nawet 23 rodzajów szczepionek podawanych dzieciom rutynowo zawiera co najmniej jeden z tych dość wątpliwych składników.

Gdyby opinia publiczna o tym wiedziała, oznaczałoby to całkowity upadek przemysłu szczepionkowego, sugeruje serwis Natural News. W roku 1966, badacze wyodrębnili tkankę płuc z 14-tygodniowego abortowanego ludzkiego płodu i na jego podstawie opracowali linię komórkową znaną jako MRC-5, stosowaną w wielu szczepionkach aż do dzisiaj (np. szczepionka przeciwko ospie, odrze, śwince i różyczce, polio, wściekliźnie, żółtaczce A).

Podobnie, linia komórkowa znana jako RA27/3, pochodząca również od abortowanego ludzkiego płodu w 1964, w dalszym ciągu jest stosowana w produkcji szczepionek ProQuad i MMR II. Kontrowersyjna szczepionka MMR II jest znana również z tego, że zawiera Recombuminę, czyli genetycznie zaprojektowaną ludzką proteinę (albuminę).

Jest to jedyna szczepionka, która zawiera ludzką proteinę zmodyfikowaną genetycznie, informuje NVIC. A obecność tej proteiny w szczepionkach może wyjaśniać wzrost poziomu defektów neurologicznych spowodowanych szczepieniami w ostatnich latach. W dalszym ciągu za NVIC, istnieje wiele źródeł ludzkich protein w szczepionkach: linie komórek płodowych, ludzka albumina z ludzkiej krwi, ludzka albumina genetycznie projektowana.

Jeżeli zaś chodzi o albuminę z ludzkiej krwi, NVIC stwierdza, iż ulotki dołączane do leków nie zawierają żadnej informacji na temat pochodzenia krwi, ale co najmniej dwa źródła są wyraźnie wątpliwe. Wiemy więc, że komórki z abortowanych ludzkich płodów, ludzka albumina genetycznie modyfikowana, a także pochodne DNA i ludzkiej albuminy z nieznanych źródeł są stosowane do opracowywania szczepionek dziecięcych, podsumowuje serwis Natural News. Być może wyjaśnia to stały wzrost zachorowalności na alergie, astmę, syndrom jelita drażliwego, autyzm, a także inne przewlekłe choroby.

Źródło: Natural News


3 komentarze

 1. polskosc pisze:

  Panie Jarku przywróć tamte wpisy. Pokażmy klasę i wygrajmy z nimi na słowa. Nawet gdyby cały zakon stanął przeciw nam to sobie poradzimy.

  Lubię

 2. marysia pisze:

  Pozarzadowe organizacje kontrolne,pozarzadowe fundacje walczace z rzadem,pozarzadowe fundacje walczace z parlamentem , czyli demokracja walczy z demokracja.Nowy syndrom walki demokracji z demokracja jest przykladem tego, ze demokratyczne organizmy i rozniste legiony zerujace bezczelnie na naiwnych ludziach , pojawiajace sie jak grzyby po deszczu , dowodza, ze spoleczenstwu tak dobrze zorganizowanemu do walki z demokratycznie wybrana przezen reprezentacja ,nie sa potrzebne ani rzad , ani organa parlamentarne , bo przeca fundacje wszystko zalatwia.Umieja walczyc z demokratyczna wladza, wiec moga takze tworzyc ustawy, aby je potem zwalczac.Hurraaa…Polacy sa wreszcie spoleczenstwem obywatelskim.Maja swoje fundacje, ktore beda ich skubaly rownie bezwzglednie, jak demokratyczne ich przedstawicielstwa , ktore sami sobie wybieraja.Co robia demokratyczne wladze?.Tworza i glosuja ustawy wymierzone w obywateli, aby ci mogli za pomoca i posednictwem roznych fundacji je zwalczac, oczywista demokratycznie i z wlasnej kieszeni wylozonej na cele fundacji.Fundacje wylacznie z nazwy sa charytatywne, wiec naiwny obywatel placi podwojnie , bo na utrzymanie systemu parlamentarnego i organizacji, ktore beda zwalczac zle ustawy i kontrolowac rzad.To po w takim razie rzadowi potrzebne sa organa kontrolne i kogo one kontroluja?.Ha….

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 127 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: