Nowe Czasy

Dziś wiedza jest dostępna, jest wszędzie – wystarczy tylko się zatrzymać i po nią schylić!

Dziś wiedza jest dostępna, jest wszędzie – wystarczy tylko się zatrzymać i po nią schylić!

Komentarz Jarek Kefir: dziś wiedza na wszelkie możliwe tematy – ukrywanych technologii, prawdziwych przyczyn wojen i kryzysów, afer, prawdy o medycynie, o psychologii, społeczeństwie – jest dostępna tak łatwo jak nigdy w historii Ziemi. Właściwie, każdego z nas dzieli od niej kilka, kilkanaście naciśnięć klawiszy na komputerze i kilka kliknięć myszką. Dziś nie trzeba być uczestnikiem tajnych stowarzyszeń takich jak Templariusze, Opus Dei, zakony watykańskie, kabaliści itp. Nie trzeba zdobywać ciężkim nawałem pracy i podróży, ręcznie przepisywanych, grubych ksiąg, by znać prawdę o świecie.
Dziś, dzięki niebywałemu rozwojowi nowoczesnych technologii, do tego wszystkiego potrzeba komputera podłączonego do internetu i choć trochę chęci. Nasze pokolenie ma szansę, jakiej nie miał nikt w historii naszej planety – realną szansę na zmianę świata.

Dziś natrafiłem na koment z mojego bloga z 2011 roku:

Cyt. „Nadmiar bezpieczeństwa jest groźny dla życia. Popatrz, co robi z ludźmi obecny system: zdejmuje z ludzi wszelką odpowiedzialność za cokolwiek: masz ubezpieczenia zdrowotne, na życie, OC, emeryturę, renty, umowy prawne na wszystko, co chcesz załatwić, śluby, kontrakty itp. Państwo zdejmuje z ciebie odpowiedzialność za wybór szkoły dla dziecka (bo jest obowiązek szkolny i taka sama edukacja dla wszystkich, i dla geniuszy i dla głąbów), a nawet za wychowanie dziecka (spróbuj dać mu klapsa, a natychmiast ci je odbiorą). Państwo chroni obywateli na każdym kroku, wręcz ich ubezwłasnowolnia. I jakie są skutki? Ludzie są bierni, bezwolni, są jak owce pod opieką pasterza.

Od nadmiaru bezpieczeństwa ludzkość się degeneruje!

W jednej z ostatnich notek napisałam takie słowa (o problemie Australii ze zdziczałymi świniami):

Zadziwiło mnie, w jaką przerażającą bestię zamienia się zwykła świnia, gdy pozbawi się ją „opieki” człowieka. W hodowli nawet największe, 150 kilogramowe świnie są łagodne i bezwolne. Człowiek może robić z nimi co tylko zechce, a one jedynie kwiczą i uciekają. Dają się przeganiać, potulnie poddają się przeróżnym zabiegom medycznym i hodowlanym, a na końcu biernie idą na rzeź.

Świnie, które zdziczały są pokryte włosami i mają wielkie kły. Spotkanie z nimi może się zakończyć tragicznie, ponieważ są agresywne i atakują zarówno ludzi, jak i psy. Myśliwi wyruszający na polowanie na te bestie muszą ubierać psy w istne zbroje, gdyż inaczej zostałyby one rozerwane na strzępy.

Dlaczego o tym wspominam? Robię to, ponieważ chcę Wam uświadomić, że my jesteśmy dokładnie tacy sami, jak te hodowlane świnie. Jesteśmy bierni i bezwolni, ponieważ jesteśmy „hodowani” przez państwo (światowe, bo lokalne rządy są już przeszłością). Dajemy się szczepić, edukować według odgórnie ustalonych programów, poddajemy się przeróżnym badaniom medycznym na rozkaz władz, jemy paszę przyrządzoną przez wielkie korporacje i dawno zapomnieliśmy o wolności i prawie wyboru. Jesteśmy goleni, dojeni, obdzierani ze skóry i nawet o tym nie wiemy.

A teraz wyobraźcie sobie, co by się stało, gdyby grupa ludzi wyrwała się z tej hodowli i zdziczała?” (autor – link)

I jeszcze jeden ważny cytat – wywiad z wysoko postawionym politykiem amerykańskim:

„To nie tak, mój młody przyjacielu. Czyż pan sam nie dotarł do prawdy? Czyż nie otrzymał pan wszystkich książek i innych tekstów , których pan poszukiwał? I czy nie znalazł pan w nich potwierdzenia tego, co pan przeczytał albo może przeżył wcześniej? Czyżby nie odkrył pan samodzielnie niejednej tajemnicy tego świata? Kto szuka ten znajduje! Ale większość ludzi wcale nie chce szukać. Dlatego właśnie nie traktujemy ich inaczej niż bydło, bo to również niczego innego nie szuka. Czy to jasne ? Kto nie korzysta ze swego rozumu i nie walczy o wolność osobistą, ten nie odczuwa jej braku. Wiedza jest przecież dostępna! Jest wszędzie. Ale kto tego nie chce dostrzegać, ten widzieć nie będzie. Pan przecież wie, że my się nie ukrywamy, Właściwie nigdy się nie ukrywaliśmy.
[Jan van Helsing „Ręce precz od tej książki”]

Jarek Kefir

Źródło: https://kefir2010.wordpress.com/

Chcesz więcej takich artykułów? Wspomóż niezależne inicjatywy Jarka Kefira!

Jeśli rozumiesz, że publikowanie, zdobywanie i weryfikowanie informacji to pewna praca i koszta, a ujawnianie ukrywanej wiedzy to konkretne ryzyko – możesz wspomóc finansowo mnie i to, co robię.
W poniższym linku napisałem, jak można to zrobić. Dzięki! :)
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

Reklamy

20 odpowiedzi »

 1. Wiedza jest dostepna , ale takze mocno zmanipulowana i bez weryfikatora w postaci wlasnej wiedzy, latwo jest wpasc w ” matrix” manipulacji.Wachowscy podlaczeni do ” matrixa”, pomylili sie ,poniewaz wielu ludzi zrozumialo ich film.

  Polubienie

 2. …kto szuka ten znajduje….
  za:
  http://bialczynski.wordpress.com/2013/01/31/fala-czasu-zero-a-jednoczesnosc-i-wiecznosc-czyli-teoria-terence-mckenny-a-rzeczyistnosc/

  „….W tym miejscu apeluję do tzw. Polskich Żydów, aby nie podlizywali się więcej Żydom Sefardyjskim z USA, którzy ich opluwają, aby nie próbowali też ubolewać nad antysemityzmem Polaków, bo Polacy bardzo kochają i podziwiają dzielny naród Palestyński więc nie są antysemitami, a także współczują Żydom, że ponieśli duże straty podczas II Wojny Światowej, tak jak tylko potrafi współczuć brat bratu, ktoś z najbliższej rodziny, bo też tą rodziną dla Polaków Żydzi byli i są.

  Proponowałbym “Żydom Polskim” przebadać genetycznie kości z Auschwitz , bo może się okazać, że gdyby nie Holocaust to wśród Żydów Aszkenazyjskich odsetek R1a1 wynosiłby dzisiaj również 50%, tak jak jest wśród Polaków, a wtedy okazałoby się, że przez kominy Auschwitz Niemieccy Sefardyjczycy puścili z dymem głównie lub prawie wyłącznie tylko Słowian.

  Uświadomcie sobie też “Żydzi Polscy”, że 17 września 2009 roku zawarto Nowy Pakt Ribbentrop -Mołotow, który nazywa się teraz Pakt Obama – Putin. W następstwie tego paktu USA otworzyła sobie drogę do puczów w krajach arabskich i na całym Bliskim Wschodzie, po raz kolejny “sprzedając” Rosji Kraje Kaukaskie, Ukrainę , Białoruś, Polskę i Kraje Bałtyckie, Bułgarię, Czechy, Węgry i całą Środkową Europę. “Efektem” tej transakcji jest realizacja interesów Żydów Sefardyjskich z Izraela, czyli Wojna Banksterów Amerykańskich ze Światem Islamskim. Efektem ubocznym, odpryskiem tego paktu, jest zapewne “Katastrofa Smoleńska”. Jest to kolejna akcja Bankierów Sefardyjskich z USA przeciw Polsce i przeciw wam “Żydzi Polscy”, którzy jesteście dla nich tylko nędznymi Polaczkami, niewartymi nawet amerykańskiej wizy. Jesteście teraz mięsem armatnim OBCYCH, marionetką w ich rękach. Zatem pora się opamiętać, zanim stanie się ostateczne zło. Czy wydaje się wam, PANOWIE ATEIŚCI I RACJONALIŚCI, że 17 września to jest jakaś przypadkowa data? Czy wydaje się wam, że Zachodowi nie zależy wcale na wyjaśnieniu Katastrofy Smoleńskiej jakimś “przypadkiem”? Czy widzicie coś “przypadkowego” w wydarzeniach roku 1914 w Europie, 1917 w Rosji, w wydarzeniach w roku 1939 czy w 1945?

  Wniosek 10: Wyróżnianie tzw. “Żydów Polskich” jako “narodowości” straciło niniejszym, na skutek 9-ciu poprzednich wniosków, całkowicie sens.

  Nie ma dziś narodowości żydowskiej w Polsce, ani tym bardziej narodu żydowskiego w Polsce. Są tylko Polacy. Żydzi zostali całkowicie spolonizowani. Natomiast jest pewna grupa osób, która ideologicznie nie identyfikuje się z tradycją polską i ośrodkiem polskim historycznym, dziejowym – Nadwiślańskim. Uzyskała ona na fali przemian po 1989 roku, przy okazji uwłaszczenia złodziejskiego postkomunistycznego, w sposób oszukańczy i w niczym nieuzasadniony, status klasy Panów w społeczeństwie polskim. Osób tych nie mogę nazwać Żydami, lecz tylko Polakami, którzy ulegli “kosmopolityzacji”, lub z jakichś innych powodów błędnie rozpoznają siebie bardziej jako “Amerykanów”, “Berlińczyków” czy też “Moskwian” niż jako Polaków. Czas skończyć ze ściemnianiem i złudą-mayą także wśród tzw. “żydów polskich”. Czas skończyć z mitem o istnieniu Żydów Polskich skoro został obalony przez naukę współczesną!Czas też wyciągnąć prawidłowe wnioski i rozpoznać sytuację w 100%. Nie możemy sobie pozwolić na błędy.

  Nie dziwi, że grupę tych ludzi polscy patrioci, ludzie identyfikujący się z dziejami i kulturą Nadwiślańską, Słowiańską, Sarmacką rozpoznają jako “zdrajców” narodu. Poza Polakami są w Polsce oczywiście żydowscy agenci, tak jak i agenci amerykańscy, niemieccy i rosyjscy oraz agenci innych nacji. Byłoby niedobrze dla nas wszystkich gdyby ci którzy nie identyfikują się z Polską zaczęli utożsamiać swoje interesy z interesami agentur obcych i Sefardyjskich Bankierów z USA. Byłoby to przede wszystkim bardzo niedobre dla nich samych. Nie popełnia się dwa razy tego samego błędu, jeśli się posiada jaką taką inteligencję…..”

  Polubienie

  • Powiedzial prawde Begowski vel Anna Grodzka:”Przeszlam szkolenie jak kazdy NORMALNY mezczyzna..”.Odnosze wrazenie, ze ta jego terapia , ktorej sie poddal nie jest do konca jasna.Na ogol u osob , ktore zmieniaja plec w wyniku terapii hormonalnej,bardziej radykalnie zmieniaja sie rysy twarzy tzn.bardziej subtelnieja , staja sie bardziej kobiece, czego nie mozna powiedziec o tym panu o rysach twarzy ” boksera”.Ponadto u osob poddanych terapii hormonalnej zmienia sie glos , ktory ulega modyfikacji i staje sie bardziej kobiecy.Biust zawsze mozna sobie powiekszyc.Istnieja specjalne dmuchane biustnosze.Ich stosowanie jest bardzo dobrym oszustwem.Ponadto niektore leki stosowane na rozne schorzenia, powoduja wzrost miesni klatki piersiowej u mezczyzn bez zadnej terapii hormonalnej.Jako ciekawostke podam.W moim sasiedztwie mieszka mezczyzna, ktory ubiera sie jak kobieta i zachowuje sie jak kobieta.Kiedy znudza mu sie damskie fatalaszki, szpilki , terebki , makijaz nawiasem mowiac perfekcyjny i peruka ubiera sie jak mezczyzna.Tak naprawde nie wiem, w jakim celu on to robi, poniewaz zachowuje sie normalnie poza tym, ze od czasu do czasu ubiera sie jak kobieta czym wzbudza zainteresowanie i byc moze o to mu chodzi.Charakteryzuje sie tak doskonale, ze na pierwszy rzut oka, rzeczywiscie wyglada jak elegancka i piekna kobieta.Poza tym to sympatyczny mezczyzna i nikomu nie wadzi.Ludzie na ogol na jego widok reaguja poblazliwym usmiechem.

   Polubienie

  • Wyglada na to , ze nie tylko polskie dzieci beda oddawac zboczencom.Propaganda lobby homoseksualnego zwiazana z zadaniami adopcji i mozliwosci rozmnazania osobnikow homoseksualnych przy pomocy inesminacji , jest wszechobecna we wszystkich krajach europejskich.Homoseksualizm jak wiadomo, jest wynikiem zaburzen osobowosci w sferze emocjonalnej, ktore uniemozliwiaja takze na na skutek niecheci , nawiazanie relacji uczuciowej i intymnej z osobnikami przeciwnej plci.Na skutek tych zaburzen naturalny poped seksualny , osoby te rozladowywuja z osobnikami tej samej plci.Wobec powyzszego powstaje pytanie , czy te osoby , ktore nie sa zdolne do nawiazywania wiezi uczuciowych z osobami o plci przeciwnej, beda zdolne do nawiazania wiezi emocjonalnych z dziecimi roznej i przeciwnej im plci.Wydaje mi sie , ze w przypadku homoseksualistow nie jest mozliwe wykreowanie silnego zwiazku emocjonalnego z dziecmi, dla ktorych rozwoju emocjonalnego potrzebna jest milosc rodzicow.Osoby homoseksualne, ktore odrzucaja kontakty emocjonalne i fizyczne z osobami o plci przeciwnej zdaja sobie sprawe, ze plemnik uzyty do sztucznego zaplodnienia w przypadku kobiet pochodzacy od anonimowego dawcy jest czescia mezczyzny , ktory przy pomocy mechanicznej obrobki bedzie czescia tak wykreowanego dziecka.Jezeli ktos nie jest w stanie zblizyc sie fizycznie do mezczyzny, to czy jest mozliwe , ze obdarzy uczuciem dziecko bedace czescia tego mezczyzny.Podobnie rzecz sie ma z mezczyznami, ktorzy chcac zajmowac sie dziecmi adoptowanymi lub urodzonymi w wyniku inseminacji in vitro.Maja oni swiadomosc, ze dzieci , ktore beda posiadac sa takze czescia kobiet , do ktorych nie sa w stanie zblizyc sie emocjonalnie i fizycznie.Wszystkie dzieci niezaleznie czy zostaly poczete , czy wykreowane w drodze roznych barbarzynskich eksperymentow posiadaja cechy kobiet i mezczyzn.Jak ktos moze KOCHAC kogos , kogo nie moze obdarzyc uczuciem?.Niech mi ktos odpowie.

   Polubienie

  • I JESZCZE JEDNO TAKIE MOLOCHY MEDIALNE – JAK TV TVN I TP TUBY

   NIE POPEŁNIAJĄ TAKIEGO BŁĘDU – CZYLI NIE ZAMIESZCZAJĄ BEZ WERYFIKACJI ???

   WIĘC CO SIĘ STAŁO ŻE W TYM LINKU TVN 24 – TAKA INFORMACJA BYŁA I ZOSTAŁA ZDJĘTA

   http://kontakt24.tvn.pl/artykul,zus-zbankrutowal,893777.html

   NIE JEST TAJEMNICĄ ŻE WIELKIE MEDIALNE …… MAJĄ NA PRAWDOPODOBNE WYDARZENIA – TAK ZWANE GOTOWCE – NP TAK JEST Z INFORMACJĄ IRAN ZAATAKOWAŁ IZRAEL

   LEŻĄ I CZEKAJĄ NA PÓBLIKACJE

   A WIEC JEŚLI ISTNIEJE GOTOWIEC PT. ZUS BANKRUTEM TO – TO .. TO WALTER COŚ WIE Z RAUTÓW??? IMPREZEK ??/

   CO MOŻNA BY WNIOSKOWAĆ GDYBY TAKIE SŁOWA WYPOWIEDZIAŁ ZASTĘPCA SZEFA RZADU W MEDIACH W INNYM KRAJU NIŻ POLSKA

   – STRASZNA CHRYJA MEDIALNA ZAKOŃCZONA DYMISJĄ , LUB RZETELNY RAPORT W TAKIEJ SPRAWIE OPUBLIKOWANY W MEDIACH

   A W POLSCE NO CÓŻ TO PRZECIERZ POLSKA ….:-)

   Polubienie

 3. Czytałem to kiedyś ‚rece precz…’ tam autor w jedną całość zebrał wszelkie ‚dziwne’ teorie np. o ufo, podróżach w czasie, reinkarnacji, jakiś tam podziemnych miastach, i że Chrystus miał żonę.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s