Firmy farmaceutyczne

Największa epidemia grypy od lat. Każdy został wezwany do szczepienia. Czy niedługo – przymusowo?

Największa epidemia grypy od lat. Każdy został wezwany do szczepienia. Czy niedługo – przymusowo?

Cytuję: „Relacja Mike Adamsa: W Stanach Zjednoczonych obecnie oficjalnie jest ogłoszona epidemia grypy. Miasto Boston ogłosiło zagrożenie zdrowia i postawiło namioty szpitalne do leczenia pacjentów chorych na grypę, stwarzając tzw. miejsca wojny z grypą.

gry

Według US Centers for Disease (CDC) obecnie jest najgorsza epidemia grypy jaka istniała w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Oczywiście, każdy jest wezwany aby zaszczepić się przeciwko grypie. Ale tu okazało się że istnieje również brudny sekret, o którym branża szczepionek nie chciałaby abyś wiedział: Większość ludzi, którzy obecnie cierpią z powodu grypy, wcześniej przed grypą została zaszczepiona.

CDC odmawia opublikowania informacji statystycznych o tym, bo wtedy cała afera wyjdzie na jaw. Postanowiłem zadzwonić do fachowców a mam  szeroką sieć znajomych i profesjonalistów w tej dziedzinie, a wszyscy mówią to samo: Wśród pacjentów którzy obecnie ciężko zachorowali na grypę znajduje się  około dwie trzecie tych co regularnie szczepią się  przeciwko grypie!

Wystarczy zapytać swoich przyjaciół, krewnych i kolegów, aby się tego dowiedzieć. Zapytaj tych, którzy są chorzy: Szczepiłeś się przeciwko grypie? Sprawdź, czy odpowiedzi są tak podobne do moich: dwie trzecie odpowiada “tak”.

Jeśli to prawda, na większą skalę, to znaczy, że szczepionka na grypę sprawia, że jesteśmy ​​bardziej podatni na zachorowanie na grypę. Bo dużo mniej niż dwie trzecie populacji USA się zaszczepiło przeciwko grypie. Tak więc, jeśli dwie trzecie z tych, którzy cierpią z powodu grypy w tym roku, zostały zaszczepione, to  matematyka mówi nam, że szczepionka na  grypę powoduje podatność na WZROST zachorowań na grypę.

Ludzie zamiast wzmacniać swe zdrowie składnikami odżywczymi, takimi jak witamina D i C, działają nierozważnie i mogą spowodować pandemię grypy, która jest realnym zwiększeniem zagrożenia dla zdrowia i bezpieczeństwa publicznego.

Co składa się na ​​szczepionkę przeciw grypie? M.in. aluminium, rtęć i formaldehyd (oficjalnie jako substancje konserwujące – przyp. Jarek Kefir).

CDC otwarcie przyznaje szczepionki zawierają toksyczne komponenty organiczne i chemiczne, które są znane z tego że powodują uszkodzenia układu nerwowego. Są to m.in. aluminium i rtęć.

Te metale i substancje chemiczne, hamują układ odpornościowy, i to jest właśnie celem szczepionek powodujących powstanie epidemii, co powoduje, że coraz więcej osób  kupuje więcej szczepionek. To sprawia tylko i wyłącznie zwiększenie sprzedaży szczepionek, nie chroni zdrowia publicznego.

Nie wierzysz mi? Myślisz, że korporacje będą Ci współczuły, że to są anioły miłości, dla których dobro ludzi jest najważniejsze? Obudź się i poczuj zapach chemikaliów. Producenci szczepionek to organizacje przestępcze które były wielokrotnie skazane za poważne wykroczenia – od ustalania cen, za łapówki dla lekarzy i lobbing.

Firmy farmaceutyczne nie mają etyki. Oni zabijają dzieci do testowania szczepionek. Wykonują eksperymenty medyczne na więźniach i chorych umysłowo. Czy ciężko uwierzyć, że nie warto stosować szczepionek jako środka zapobiegawczego?”

Tłumaczenie z: dzieckonmp.wordpress.com/2013/01/17/epidemia-grypy-uderza-w-miliony-amerykanow-zaszczepionych-przeciwko-grypie/
Korekta: Jarek Kefir

Reklamy

2 odpowiedzi »

  1. Z moich obserwacji tez wynika, ze osoby szczegolnie starsze poddawane regularnym szczepieniom choruja czesciej niz osoby nie szczepiace sie.Sam przebieg choroby u osob szczepionych w kazdym roku jest ostrzejszy, niz u osob nie szczepiacych sie.W moim otoczeniu 100 % osob szczepionych systematycznie choruje, podczas gdy osoby nie szczepione nie choruja wogole na grype w okresach epidemii.Najlepsza ochrona w okresiue gryp sa : dobry i odpowiednio dlugi sen,odpowiednia odziez chroniaca przed zimnem,terapia witaminowa glownie przyjmowanie witamin z grupy B i C,gorace i kaloryczne wysokoenergetyczne posilki. Nieskutecznosc szczepien przeciw grypie wiaze sie z tym, ze szczepionki przygotowywane sa z wykorzystaniem przestarzalego materialu.Oznacza to, ze szczepionki te zawieraja przestarzale fragmenty wirusow, ktore podczas kazdej nastepnej nowej epidemii grypy sa zmodyfikowane naturalnie i przestarzale w stosunku do materialu podawanego w szczepionkach.Po nieudanej akcji szczepien przeciwko swinskiej grypie w krajach zachodnich medialny terror szczepionkowy w tym roku w srodkach masowego przekazu oslabl.Mniej jest analiz i zachet do szczepienia sie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.