Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Firmy farmaceutyczne » Epidemia świńskiej grypy w USA, 2013 rok

Epidemia świńskiej grypy w USA, 2013 rok

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,609,345 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Epidemia świńskiej grypy w USA, 2013 rok

Cytuję: „Witam, w USA i w Polsce nadal agresywnie namawia się ludzi do szczepień na grypę. Korporacyjne media straszą rzekomymi wielkimi liczbami chorych, a szpitale terroryzują  personel medyczny i przymuszają do szczepień.  Ponad 60% lekarzy i pielęgniarek  w USA odmawia  tych szczepień. (W Polsce szczepień siebie i rodzin odmawia 94% lekarzy). Szpitale grożą im zwolnieniami z pracy; wielu woli z niej odejść, niż narażać się na poszczepienne kalectwo.  Z ogółu Amerykanów mniej niż 1/3 poddaje się szczepiennej propagandzie. Doszło nawet do tego, że apteki i supermarkety ofiarowują ludziom szczepionki za darmo, a nawet dopłacają im 20% do wszystkich zakupów, jeżeli pozwolą się zaszczepić.

Pytanie – kto zyskuje na tych dopłatach do nieskutecznych i szkodliwych szczepionek?  Prawdopodobnie są to firmy farmaceutyczne, które liczą, że zarobią miliardy na ludziach, którzy rozwiną rozmaite choroby poszczepienne.  Obserwacje indywidualnych osób (w tym moje własne) pokazują, że na grypę chorują teraz głównie osoby zaszczepione (państwowe instytucje milczą na ten temat), biznes szczepionkowy się kręci.

http://www.naturalnews.com/038648_flu_pandemic_vaccines_shots.html

Amerykański sąd od spraw kompensacji okaleczeń poszczepiennych (Vaccine Injury Compensation Program) przyznał ostatnio kilka milionów $ odszkodowań dwójce dzieci za poszczepienne uszkodzenia mózgu.  Wcześniej sąd ten wypłacił ponad 2 miliardy $ rekompensat za podobne okaleczenia dzieci, z których większość rozwinęła autyzm.  (Fundusze na te odszkodowania pochodzą z podatków). Rodzice i ich prawnicy przekonali się, że aby uzyskać takie odszkodowanie nie wolno używać słowa „autyzm”, które działa na sędziów jak czerwona płachta na byka, trzeba mówić o encefalopatii poszczepiennej, padaczce i innych poważnych uszkodzeniach mózgu.  Oczywiście, autyzm jest formą chronicznej encefalopatii poszczepiennej.

http://www.huffingtonpost.com/david-kirby/post2468343_b_2468343.html

Ponieważ ciężko upośledzonych przez szczepienia dzieci są już w USA miliony, sąd który przyznaje odszkodowania, maksymalnie utrudnia rodzicom ich otrzymanie, bo gdyby je wypłacać wszystkim ofiarom szczepień, to kosztowałoby kilkaset miliardów $$ i musiałoby zmusić rząd do radykalnej zmiany programu szczepień.  A temu ostro przeciwstawiają się kartele farmaceutyczne, których dochody ze szczepień wynoszą dziesiątki miliardów $ rocznie.  Z tych finansowych względów ów sąd jak i rządowe agencje zdrowia rutynowo zaprzeczają związkom autyzmu ze szczepieniami, choć rodzice dowodzą, że ich dzieci rozwinęły autyzm i inne choroby neurologiczne wkrótce po szczepieniach. Potwierdzają to niezależne badania naukowe.

Większość amerykańskich rodziców musi samotnie zmagać się z ogromnymi kosztami leczenia swych autystycznych dzieci oraz kosztami opieki nad nimi często przez całe życie.  Nierzadko zdarza się, że załamani rodzice zabijają swe chore dzieci i siebie.  Inni rodzice uczą się na ich błędach i przekonują się, że jedynym sposobem na uchronienie dziecka przed poszczepiennym kalectwem jest unikanie wszelkich szczepień, które w naszych czasach stanowią znacznie większe zagrożenie dla życia i zdrowia niż choroby zakaźne.

Zamieszczony poniżej  wykres pokazuje liczby zgonów poszczepiennych zgłoszonych do bazy VAERS w USA.  Razem zgłoszono 5200 zgonów (od 1990 r). To tylko ok. 5% wszystkich prawdopodobnych, więc te liczby trzeba pomnożyć przez ok. 20, co znaczy było prawdopodobnie ponad 100 000 zgonów poszczepiennych.  Niemowlęta poniżej 6 miesiąca życia  są najczęstszymi ofiarami śmiertelnymi  szczepień.  Na drugim miejscu znajdują się osoby powyżej 65 r. życia.   Analizy danych VAERS wykazują też ponad wszelką wątpliwość, że im wiecej szczepień otrzymują dzieci, tym wiecej mają trwałych  okaleczeń i chronicznych chorób, oraz częściej umierają.”

Pozdrawiam, Dorota Majewska


5 komentarzy

 1. Shatsoo pisze:

  Cyt.: „Razem zgłoszono 5200 zgonów (od 1990 r). To tylko ok. 5% wszystkich prawdopodobnych, więc te liczby trzeba pomnożyć przez ok. 20, co znaczy było prawdopodobnie ponad 100 000 zgonów poszczepiennych.”
  Moje pytanie: „Dlaczego te liczby trzeba pomnożyć przez ok. 20? Z czego to wynika?

  Lubię

  • Pawko pisze:

   Po prostu ze znajomości matematyki: 5% x 20= 100%

   Lubię

  • Pragnący Prawdy pisze:

   5% zgonów – 5200
   100% zgonów – X
   X=100% x 5200 : 5% (Proste zastosowanie proporcji)
   Zamieniamy procenty na liczby:
   X=1 x 5200 : 0,05
   1 : 0,05=20
   X=20 x 5200= 20 x zgłoszone zgony
   X=Całkowita liczba zgonów
   Kumasz?

   Lubię

 2. marysia pisze:

  Terror medialny i instytucjonalny istnieje praktycznie wszedzie tam, gdzie krzyzuja sie wplywy morderczych firm farmaceutycznych ze swiatem polityki.Dopoki bedzie istniec system braku odpowiedzialnosci politykow za podejmowane decyzje dotyczace funkcjonowania spoleczenstw, dopoty bedziemy padac ofiara roznej masci lobbystow zadnych wielkich pieniedzy.Decyzje zwane politycznymi , podpisuja konkretni ludzie, dopuszczajac rozne swinstwa serwowane spoleczenstwom na calym swiecie.Zadne lobby nie przeforsowaloby zadnego produktu bez akceptacji odpowiednich instytucji panstwowych, ktore dzialaja , o czym trzeba pamietac z upowaznienia nas wszystkich ludzi , zyjacych w roznych panstwach, ktore sa tworem nas wszystkich, a nie tylko pewnej grupy nazywanej wladza.Ci ludzie pracuja dzieki nam , gdyz otrzymuja od nas mandat, czyli zgode na rzadzenie-prace w naszym imieniu.Wystarczy stworzyc narzedzia do oceny ich pracy , wsrod ktorych podstawowym kryterium winno byc ” nie szkodzic”.Szkodnikow godzacych w dobro ludzi, winno wyrzucac sie z pracy, wowczas pozbylibysmy sie i mordercow i ich pomocnikow.

  Lubię

 3. danutka pisze:

  OCZYSZCZENIE ORGANIZMU Z TOKSYN PO ZASZCZEPIENIU
  Według Stewarta Swerdlowa
  Z przekazem głębokiego szacunku i miłości dla Polaków.
  http://www.expansions.pl/szczepienia-detoksykacja.php

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 126 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: