Firmy farmaceutyczne

Epidemia świńskiej grypy w USA, 2013 rok

Epidemia świńskiej grypy w USA, 2013 rok

Cytuję: „Witam, w USA i w Polsce nadal agresywnie namawia się ludzi do szczepień na grypę. Korporacyjne media straszą rzekomymi wielkimi liczbami chorych, a szpitale terroryzują  personel medyczny i przymuszają do szczepień.  Ponad 60% lekarzy i pielęgniarek  w USA odmawia  tych szczepień. (W Polsce szczepień siebie i rodzin odmawia 94% lekarzy). Szpitale grożą im zwolnieniami z pracy; wielu woli z niej odejść, niż narażać się na poszczepienne kalectwo.  Z ogółu Amerykanów mniej niż 1/3 poddaje się szczepiennej propagandzie. Doszło nawet do tego, że apteki i supermarkety ofiarowują ludziom szczepionki za darmo, a nawet dopłacają im 20% do wszystkich zakupów, jeżeli pozwolą się zaszczepić.

Pytanie – kto zyskuje na tych dopłatach do nieskutecznych i szkodliwych szczepionek?  Prawdopodobnie są to firmy farmaceutyczne, które liczą, że zarobią miliardy na ludziach, którzy rozwiną rozmaite choroby poszczepienne.  Obserwacje indywidualnych osób (w tym moje własne) pokazują, że na grypę chorują teraz głównie osoby zaszczepione (państwowe instytucje milczą na ten temat), biznes szczepionkowy się kręci.

http://www.naturalnews.com/038648_flu_pandemic_vaccines_shots.html

Amerykański sąd od spraw kompensacji okaleczeń poszczepiennych (Vaccine Injury Compensation Program) przyznał ostatnio kilka milionów $ odszkodowań dwójce dzieci za poszczepienne uszkodzenia mózgu.  Wcześniej sąd ten wypłacił ponad 2 miliardy $ rekompensat za podobne okaleczenia dzieci, z których większość rozwinęła autyzm.  (Fundusze na te odszkodowania pochodzą z podatków). Rodzice i ich prawnicy przekonali się, że aby uzyskać takie odszkodowanie nie wolno używać słowa „autyzm”, które działa na sędziów jak czerwona płachta na byka, trzeba mówić o encefalopatii poszczepiennej, padaczce i innych poważnych uszkodzeniach mózgu.  Oczywiście, autyzm jest formą chronicznej encefalopatii poszczepiennej.

http://www.huffingtonpost.com/david-kirby/post2468343_b_2468343.html

Ponieważ ciężko upośledzonych przez szczepienia dzieci są już w USA miliony, sąd który przyznaje odszkodowania, maksymalnie utrudnia rodzicom ich otrzymanie, bo gdyby je wypłacać wszystkim ofiarom szczepień, to kosztowałoby kilkaset miliardów $$ i musiałoby zmusić rząd do radykalnej zmiany programu szczepień.  A temu ostro przeciwstawiają się kartele farmaceutyczne, których dochody ze szczepień wynoszą dziesiątki miliardów $ rocznie.  Z tych finansowych względów ów sąd jak i rządowe agencje zdrowia rutynowo zaprzeczają związkom autyzmu ze szczepieniami, choć rodzice dowodzą, że ich dzieci rozwinęły autyzm i inne choroby neurologiczne wkrótce po szczepieniach. Potwierdzają to niezależne badania naukowe.

Większość amerykańskich rodziców musi samotnie zmagać się z ogromnymi kosztami leczenia swych autystycznych dzieci oraz kosztami opieki nad nimi często przez całe życie.  Nierzadko zdarza się, że załamani rodzice zabijają swe chore dzieci i siebie.  Inni rodzice uczą się na ich błędach i przekonują się, że jedynym sposobem na uchronienie dziecka przed poszczepiennym kalectwem jest unikanie wszelkich szczepień, które w naszych czasach stanowią znacznie większe zagrożenie dla życia i zdrowia niż choroby zakaźne.

Zamieszczony poniżej  wykres pokazuje liczby zgonów poszczepiennych zgłoszonych do bazy VAERS w USA.  Razem zgłoszono 5200 zgonów (od 1990 r). To tylko ok. 5% wszystkich prawdopodobnych, więc te liczby trzeba pomnożyć przez ok. 20, co znaczy było prawdopodobnie ponad 100 000 zgonów poszczepiennych.  Niemowlęta poniżej 6 miesiąca życia  są najczęstszymi ofiarami śmiertelnymi  szczepień.  Na drugim miejscu znajdują się osoby powyżej 65 r. życia.   Analizy danych VAERS wykazują też ponad wszelką wątpliwość, że im wiecej szczepień otrzymują dzieci, tym wiecej mają trwałych  okaleczeń i chronicznych chorób, oraz częściej umierają.”

Pozdrawiam, Dorota Majewska

Reklamy

5 odpowiedzi »

 1. Cyt.: „Razem zgłoszono 5200 zgonów (od 1990 r). To tylko ok. 5% wszystkich prawdopodobnych, więc te liczby trzeba pomnożyć przez ok. 20, co znaczy było prawdopodobnie ponad 100 000 zgonów poszczepiennych.”
  Moje pytanie: „Dlaczego te liczby trzeba pomnożyć przez ok. 20? Z czego to wynika?

  • 5% zgonów – 5200
   100% zgonów – X
   X=100% x 5200 : 5% (Proste zastosowanie proporcji)
   Zamieniamy procenty na liczby:
   X=1 x 5200 : 0,05
   1 : 0,05=20
   X=20 x 5200= 20 x zgłoszone zgony
   X=Całkowita liczba zgonów
   Kumasz?

 2. Terror medialny i instytucjonalny istnieje praktycznie wszedzie tam, gdzie krzyzuja sie wplywy morderczych firm farmaceutycznych ze swiatem polityki.Dopoki bedzie istniec system braku odpowiedzialnosci politykow za podejmowane decyzje dotyczace funkcjonowania spoleczenstw, dopoty bedziemy padac ofiara roznej masci lobbystow zadnych wielkich pieniedzy.Decyzje zwane politycznymi , podpisuja konkretni ludzie, dopuszczajac rozne swinstwa serwowane spoleczenstwom na calym swiecie.Zadne lobby nie przeforsowaloby zadnego produktu bez akceptacji odpowiednich instytucji panstwowych, ktore dzialaja , o czym trzeba pamietac z upowaznienia nas wszystkich ludzi , zyjacych w roznych panstwach, ktore sa tworem nas wszystkich, a nie tylko pewnej grupy nazywanej wladza.Ci ludzie pracuja dzieki nam , gdyz otrzymuja od nas mandat, czyli zgode na rzadzenie-prace w naszym imieniu.Wystarczy stworzyc narzedzia do oceny ich pracy , wsrod ktorych podstawowym kryterium winno byc ” nie szkodzic”.Szkodnikow godzacych w dobro ludzi, winno wyrzucac sie z pracy, wowczas pozbylibysmy sie i mordercow i ich pomocnikow.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.