Iluzja demokracji

Tajemnice Watykanu. Niszczenie świadomości w narodach podbitych przez Rzym

Tajemnice Watykanu. Niszczenie świadomości narodowej

Cytuję: Prawdziwe znaczenie słowa: parafianin:
parafianin – człowiek bez ogłady, wykształcenia; zacofany i ograniczony, mieszkaniec parafii. SJP
„Słowianie, ze szczególnym uwzględnieniem Polaków, przeszli w swej historii okresy zniewolenia dążące do wynarodowienia. Szkoła chrześcijańska doprowadziła do podziału narodu na panów i poddanych niszcząc poczucie narodowe. Polski chłop spod Warszawy nie wiedział, że jest Polakiem, jak pisze Bolesław Prus.

Był miejscowym katolikiem, w którego chrześcijaństwo wmówiło, że ‚władza pochodzi od Boga’.
Polski chłop w powstańcach styczniowych widział ‚synów diabła’ przeciwstawiających się ‚boskiej władzy’ cara. Za  ‚Prawilne’ nauczanie co piąty ksiądz dostał medal carski za ‚Unicztożenie buntu’. O tym cicho w ‚naszej’ historiografii.” „Czy przeciętny Polak wie, że w czasie trwania Chrześcijańskiej Unii Europejskiej polityka Watykanu dążyła do unifikacji narodowej? Mieli pozostać sami chrześcijanie, bez świadomości narodowej. Taka polityka zdała egzamin w wypadku judaizmu.

Narody, których władcy przyjęli judaizm zatraciły świadomość narodową, przeszła ona na wyznanie. Najlepszym przykładem są Chazarzy. Doszło do tego, że w chrześcijańskiej Polsce przedrozbiorowej Naród Polski wyzuto z tożsamości narodowej.

Polakami była jedynie szlachta posługująca się łaciną. Chłopi i mieszczanie nazywali siebie ‚miejscowymi’.”
„Nastąpił powrót do narodowych wierzeń przedchrześcijańskich, do religii które stały u początków naszego bytu. Musimy sobie wreszcie uświadomić, że wierzenia religijne panują nad naszą podświadomością zarządzającą uczuciami, były i są używane jako narzędzie polityczne do tworzenia nowych świadomości narodowych i niszczenia świadomości w podbitych narodach.”

Źródło: http://slowianin.wordpress.com/

2 odpowiedzi »

  1. Rozwalanie państw pod panowaniem Rzymskim jest częścią sprawowania przez nich władzy w tych państwach. Budują wielki Rzym i nędzne skłócone i zacofane satelity.
    W Polsce to widać doskonale zwłaszcza teraz po 89r. Zamierzam o nich napisać dokładniejszy artykuł.

    Lubię

  2. Ale brednie, z tego „Szkoła chrześcijańska doprowadziła do podziału narodu na panów i poddanych niszcząc poczucie narodowe” by wynikało, że carat powinien ze wszystkich sił wspierać katolicyzm aby się łatwiej ‚wynarodowili”. A jest do dziś dokładnie odwrotnie. Chrześcijaństwo to wolnośc człowieka i jego odpowiedzialnośc przed Bogie za wykorzystanie wolnosci. I dlatego jest tak zwalczane przez możnowładców tego świata i wszelkie lewactwo.

    Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s