Banki i tajna władza

Przepowiednie na rok 2013 – chyba jedyne możliwe do spełnienia

„Przepowiednia” na rok 2013 i lata następne – chyba jedyna wiarygodna.

Cytuję: „Angloamerykański establishment dążący do stworzenia brytyjskiego imperium obejmującego cały świat, znanego pod określeniem Nowego Porządku Świata, jak powiedział ostatnio Zbigniew Brzeziński, napotyka coraz więcej przeszkód w realizacji swoich planów.

Najbardziej istotnym elementem wpływającym na globalną sytuację jest jak to określił – świadoma i zaangażowana politycznie część społeczeństwa. Te nowe realia, związane głównie z rozwojem nowych technologii komunikacji, takich jak internet, dają obywatelom coraz szerszy wgląd w realia polityczne podnosząc presję społeczną wobec instytucji rządowych i prywatnych.

Tak więc starym, sprawdzonym sposobem fabiańskich socjalistów elity zamiast potężnych szoków w postaci krachów giełdowych będą dalej podgotowywały żabę, czyli nasze globalne społeczeństwo.

W najnowszym wywiadzie Lindsey Williams, który przekazuje informacje z kręgów globalistów (np. Grupa Bilderberg) opisuje dokładnie taki scenariusz powolnego zjazdu, objawiającego się spadkiem poziomu życia, biedą i wszechobecną, wymuszoną kreacją zadłużenia. Wcześniej Pan Williams opisywał, iż elity chciały doprowadzić do krachu i obniżenia wartości dolara o przynajmniej 50% do końca tego roku. Obecnie społeczna presja i wszechobecne niezadowolenie objawiające się w USA nawet powstaniem ruchu secesyjnego zmusiły elity do wdrożenia planu „B”.

Plan ten ma dokładnie taki sam cel – czyli zniszczenie dolara i przejęcie tonących w długach krajów zachodu – z tym, że teraz plan ten będzie rozciągnięty na około 3 lata. Zamiast jednego lub dwóch potężnych krachów będziemy mieli jak to mówi Lindsey Williams około 35 procentową dewaluację dolara w skali roku (około 3-4% miesięcznie). Elity chcą aby państwa, miasta, firmy, osoby indywidualne popadły w potężne zadłużenie, dlatego w najbliższych trzech latach zobaczymy wymuszoną kreację zadłużenia. W tym scenariuszu instytucje będą zadłużały się podnosząc drastycznie opłaty/podatki na obsługę długu, które zniszczą klasę średnią. Aby tego dokonać limity zadłużenia będą zawieszone i nie będzie już więcej uczciwych wyborów w USA.

Ceny złota i srebra zamiast raptownych zmian wynikających z krachów będą powoli szły do góry odwrotnie do spadającej wartości dolara.

Drugim ważnym elementem obecnej sytuacji geopolitycznej i planów elit jest Syria gdzie elity planowały, iż do października zdobędą ten kraj przekazując go w ręce Bractwa Muzułmańskiego. Jednak jak obecnie widać scenariusz podobny do wojny w Libii nie działa. Rebelianci sponsorowani przez USA i NATO nie są w stanie jednoznacznie przechylić szali zwycięstwa. Tak więc wojna o inne kraje regionu przesuwa się na nieokreśloną przyszłość, podobnie jak plany elit wywindowania ceny ropy do 200 USD za baryłkę.”

Źródło: Prisonplanet.pl

Reklamy

4 odpowiedzi »

 1. Brytyjskie imperium jest interesujace , ale nie tylko.Otoz ruchy monarchistyczne takze w Polsce prowadza bardzo intensywne akcje , zwlaszcza spod znaku „Rozokrzyzowcow”.Daza oni do przejecia steru wladzy , do ktorej mocno jeszcze przyczepieni sa byli komunisci.Monarchisci penetruja srodowiska narodowe i okreslaja sie jako konserwatysci oraz prawicowcy i chrzescijanie.Ich celem jest stworzenie wspolnej Europy panstw narodowych z wiodaca religia chrzescijanska.Odrodzenie imperium anglosaskiego dobrze wpisuje sie w wyjatkowo aktywna dzialalnosc srodowisk zachowawczych czyli konserwatywnych , glownie w sferze religijnej.Te wlasnie srodowiska infiltrujace i oddzialywujace na narodowcow, daza do przejecia wladzy i odbudowy monarchii chrzescijanskich jako przeciwwage dla islamu i judaizmu, czyli powrot do sredniowiecznej koncepcji panstwa opartego na „cywilizacji lacinskiej”,co oznacza wladze monarchy wraz z kosciolem.Monarchisci odwoluja sie chetnie do frazeologii biblijnej, a zwlaszcza do Jezusa i jego rzekomych slow o oddawaniu bogu co boskie, a cesarzowi co cesarskie.Mozna sobie przejrzec niektore strony na wordpress,zwlaszcza jedna z nich stopsyjonizmowi.Ciekawy jest ostatni film „Krolewna Sniezka i tropiciele” oraz” roza” pojawiajaca sie w pierwszych sekwencjach filmu, ktory daje duzo do myslenia.Spokojnego ogladania z uwaga.

  Lubię to

 2. Marysiu, nie wiem skąd ty wytrzasnęłaś te rewelacje, ale owi arystokraci, czyli tak zwani błękitnokrwiści nie zamierzają zbudować monarchii chrześcijańskiej, ponieważ chcą zniszczyć chrześcijaństwo jako urągające ich lucyferiańskiemu kultowi i stojące w opozycji do niego.
  Tak na marginesie, to błękitnokriwste imperium anglosaskie wywodzi swe korzenie ze starożytnego świata, głównie z rejonów Babilonu, gdzie pewna zwyrodniała moralnie pozaziemska rasa miała swoje ulubione wówczas obszary do siania manipulacji wśród ludów semickich. To tam powstał pakt narodu wybranego z „diabłem” i podpisanie cyrografu, którego punktem przewodnim jest zadanie: „Przygotujcie świat na ponowne przyjście Pana”, co czynione jest po dziś dzień. Ten Pan opisywany jest w proroctwach jako fałszywy mesjasz i antychryst, i jako Jahwe ma zasiadać na wierzchołku piramidalnej władzy w globalnym państwie zwanym Stanami Zjednoczonej Ziemi. Słowo Jahwe = YHVH jest pochodzenia pozaziemskiego i oznacza stanowisko kogoś, kto włada planetą lub grupą planet, dlatego antychryst jako prawowity szefu Ziemi (tak sobie to ubzdurał i wkręcił to błękitnokrwistym wybrańcom, a oni reszcie popleczników), ma zostać prezydentem planety, czyli Jahwe Ziemi. Przygotowanie Ziemi na przyjście polega na stworzeniu serii najróżniejszych kryzysów w każdej dziedzinie życia i w każdym zakątku świata, aby fałszywy mesjasz po przybyciu mógł wszystko ocenić i dać remedia na uleczenie tychże problemów, co da władzom pretekst do ogłoszenia go królem lub prezydentem zjednoczonego świata, skoro on taki mądry i wszechwiedzący, … no i boski. To zjednoczenie ma zostać sprowokowane nie tylko przez serię kryzysów doprowadzających świat do upadku, ale też przez podrzucenie ludzkości śmierdzącego jaja w postaci upozorowanej inwazji istot pozaziemskich, która da podzielonej na narody ludzkości wspólnego wroga, przeciwko któremu trzeba będzie się zjednoczyć pod wspólnym dowództwem – i tak już pozostanie, bo powiedzą ogłupionym i przestraszonym ludziom że wróg może w każdej chwili powrócić, więc utrzymanie jednej globalnej armii jest najlepszym rozwiązaniem i takie tam brednie. Ta nibyinwazja spowoduje dalsze połączenia w skali globalnej w innych dziedzinach, co w konsekwencji umożliwić ma stworzenie Stanów Zjednoczonej Ziemi.
  Najprawdopodobniej podczas wielkiej bitwy z tymi nibykosmitami mesjasz ma przybyć ludziom na odsiecz, pogonić wrogów ludzkości przy pomocy anielskich zastępów i ich mocy, i pokierować odnowieniem ludzkości.

  Polecam prześledzić Projekt Blue Beam, który jako tako opisuje to co napisałem powyżej, plus kilka innych bonusów.
  Uczcie się survivalu, bo jeśli macie na kogoś liczyć, to nauczcie się liczyć przede wszystkim na siebie, a dopiero potem na zaufanych wam ludzi.

  Apokalipsa Janowa opisuje po kolei co ma się dziać, i także odnotowała, że to państwo antychrysta zostanie stworzone, więc każdy, kto nie podda się globalnej władzy, kto nie przyjmie Inicjacji Lucyferiańskiej, zostanie ogłoszony wrogiem i zlikwidowany. Nad całym procesem ma czuwać globalny system kontroli zarządzany przez sztuczną inteligencję która już dawno została powołana do życia i nazwana imieniem The Beast, czyli Bestia. Każdy kto nie zostanie ogłoszony wrogiem a będzie chciał dołączyć do zjednoczonej ludzkości, będzie musiał przyjąć znamię Bestii, czyli zostanie mu wszczepiony mikroczip R.F.I.D., umożliwiający Bestii całkowitą kontrolę i inwigilację człowieka podłączonego do systemu.
  Dlatego jeśli nie zamierzasz uczestniczyć w tym satanistycznym gównie, to albo przygotuj się na życie w ukryciu w dziczy, albo daj się zabić, ewentualnie zanim do tego dojdzie, zacznij już teraz przeciwdziałać różnym opcjom, które prowadzą Polskę do włączenia w skład Stanów Zjednoczonej Ziemi.
  amen ;p

  Lubię to

 3. Jegomosciu.Wytrzasnelam te wiedze z netu.Otoz pewien gosciu na wordpess na swoim blogu niby narodowym deklarowal sie jako zwolennik monarchista,przyjaciel unii , w ramach ktorej popiera tworzenie unii niezaleznych czrzescijanskich panstw narodowych.Gosciu pisal, ze rzekomo zwiazany jest z Krosnem.Dzisiaj strona nie jest do odnalezienia.Religine bzdurki pod plaszczykiem, ktorych kryja sie sily, o ktorych piszesz mieszaja w kotle religijnych uczuc,po to aby rekoma naiwnych Polakow osiagnac cele,o ktorych piszemy i doprowadzic do koronacji ichniego przepowiedzianego.Kult i propagowanie Jezusicka jest wszechobecny na stronach wordpress :polskie panstwo podziemne,prawoslawny partyzant,wierni Polsce , na ktorych eksponuje sie nachalnie kult tego, ktorego przygotowali wczesniej mojzeszowi.Uznali, ze czas nadszedl i dlatego daza do koronacji ichniego wybranego, ktorego przygotowywali do misji , ktora mial wykonac.Misja ta to koronacja , tego ktorego nie tyle przepowiadali, lecz przygotowywali do tej misji.Swiadectem tego jest to, ze dzieje rzekomego wybranstwa spisywali pozniej, o czym zaswiadcza czas spisania starego testamentu.Ponadto apostolowie, zydowscy przechrzczeni zajmowali sie astrologia, dzieki ktorej okreslali pewne prawidla.Biorac pod uwage zyciorys Jezusa , nie trudno stwierdzic, ze byl on przygotowywany do tej rzekomo przepowiedzianej misji, do ktorej przygotowywal sie wraz z niektorymi rabinami.Odpowiednie ewangelie o tym zaswiadczaja, jak i rowniez o mistyfikacji ukrzyzowania.Poczytaj sobie komentarzeroznych nawiedzonych na stronie stopsyjonizmowi, ktora jest blokowana od pewnego czasu.Z dostepem do strony wierni Polsce nie bylo problemu, ale obawiam sie, ze moga byc.
  Oszustwo prowadzace do zamierzonej koronacji Chrystusa -Jahwe jest propagandowym klamstwem sil, o ktorych piszesz.Ta mistyfikacja trwala tysiace lat.Jezus, kiedy spotyka sie na gorze z apostolami otrzymuje obietnice utworzenia trzech namiotow, czyli trzech religii, w tym kosciola opartego na autorytecie Piotra, czyli kosciola rzymskiego.Piotr nazwany jest przez Jezusa szatanem, gdy ten nie podziela zdania Jezusa.Apostol Pawel , Saul -krol , przyjawszy chrzescijanstwo, czyli Ducha Swietego w postaci aktu chrztu swoje misje nawracania poganskich ludow Grekow i Rzymian, konsultowal ze starszymi w wierze.W przerwach ewangelizacji odwiedzal czesto Jerozolime.

  Swiety Lukasz o Jezusie:

  ” A poczawszy od Mojzesza i od wszystkich prorokow WYKLADAL im WSZYSTKIE ONE PISMA , ktore o NIM NAPISANE BYLY”.

  Fragment ze Sw.Marka o Jezusie.

  ” blogoslawione krolestwo ojca naszego DAWIDA, ktore przyszlo w imieniu Panskim.
  I wjechal Jezus do Jeruzalemu”.

  Do przemyslenia cytaty.

  Lubię to

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s