Media i manipulacja

Czy rozległe i silne trzęsienie ziemi można „wymazać”, tudzież „ukryć”? Jaka jest naprawdę skala manipulacji na świecie?

Czy rozległe i silne trzęsienie ziemi można „wymazać”, tudzież „ukryć”? Jaka jest naprawdę skala manipulacji na świecie?

Cytuję: „Wyobraźcie sobie, że w waszym rejonie jest silne, wyraźnie odczuwalne trzęsienie ziemi. Czy uważacie, ze było by możliwe, aby władze zaprzeczyły, ze coś takiego miało miejsce ? Czy było by możliwe, że żadna z odpowiedzialnych za pomiary trzęsień placówek nie zarejestrowała tego zjawiska ?

Nie ? No to przygotujcie się, bo poniższe wideo wykaże wam, iż jest to jak najbardziej możliwe.

Dnia 24 lutego br. wschodnie wybrzeże USA, na odcinku Poludniowa Karolina – Floryda, zostało nawiedzone przez raczej silne trzęsienie ziemi, które było odczuwalne na przestrzeni kilku stanów. Jest to rejon o bardzo słabej aktywności sejsmicznej i takie trzęsienie ziemi powinno być co najmniej lokalną sensacją w mediach.

Niestety, ale nie tylko w żadnej ze stacji telewizyjnych nie można było znaleźć wzmianki na ten temat, ale też oficjalne raporty rządowego centrum pomiarów sejsmicznych – USGS, nie wykazywały na ten dzień żadnej aktywności sejsmicznej w omawianym rejonie, a dokładniej to wykazywały brak pomiarów na przestrzenie jednej i tej samej godziny, we wszystkich placówkach pomiarowych, na terenie polowy USA, czyli pokazywały po prostu puste miejsce.

Inaczej mówiąc, według USGS, trzęsienia ziemi w tym rejonie po prostu nie było !

I tak by, być może zostało, gdyby nie liczne meldunki o zjawisku do mieszkającego w Saint Louis Michaela Janitch, który od lat zajmuje się systematycznym monitoringiem, między innymi – także trzęsień ziemi. Michael jest bardziej znany internautom pod nickiem: „DutchSince”.

http://www.facebook.com/dutchsinse
h
ttp://sincedutch.wordpress.com/

Michael sprawdził dane USGS i nigdzie nie znalazł najmniejszego meldunku o trzęsieniu ziemi w tym rejonie. Zastanowiło go to, że ludzie jednak o tym do niego piszą, a także ww. fakt, iż w tak wielu placówkach pomiarowych, na tak dużym obszarze, pokazywane jest puste miejsce pomiędzy pomiarami. Postanowił zatem dotrzeć do prawdy.

Okazało się, że dopiero na stronach poszczególnych stacji pomiarowych na terenie kraju, w ich podstawowej bazie danych, są informacje o rozległym, silnym trzęsieniu ziemi w tym rejonie i w tym czasie. W normalnych warunkach, dane te powinny były automatycznie zostać wyświetlone w krajowym systemie monitoringu, ale tak się jednak nie stało. Gdyby zjawisko to wystąpiło na bardzo ograniczonym terenie, można by było założyć, że wystąpiła jakaś usterka techniczna, ale trzęsienie to zostało namierzone przez wiele niezależnych od siebie stacji pomiarowych, na terenie polowy USA !

W takiej sytuacji nie może być mowy o pomyłce, Wniosek jest tylko jeden: dane te zostały celowo usunięte / wymazane z ogólnokrajowej bazy danych i w ten sposób ukryte przed społeczeństwem. Tego nie robi się bez powodu. Trzęsienie to musiało być związane, albo z realizacja jakiegoś tajnego projektu, albo z innym nietypowym zjawiskiem, o którym rząd amerykański nie chce, aby społeczeństwo wiedziało.

Można jedynie zgadywać, co to takiego mogło być…

Przypadek ten, już po raz kolejny jasno nam pokazuje, że międzynarodowe (cywilne) instytucje i urzędy, które powinny służyć społeczeństwom, manipulują danymi, oszukując te właśnie społeczeństwa na globalną skalę. Warto o tym pamiętać słuchając mainstreamowych mediów !

Kłamstwa i manipulacje rządów: Dowody:

http://www.youtube.com/watch?v=Bd0qAVI6x4Y&feature=player_embedded

Źródło: http://www.globalnaswiadomosc.com/wymazanetrzesienie.htm

Reklamy

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.