Firmy farmaceutyczne

Polska medycyna 50 lat za przysłowiowymi “murzynami” z całym szacunkiem dla Czarnoskórych”

Polska medycyna 50 lat za przysłowiowymi “murzynami” z całym szacunkiem dla Czarnoskórych”

Cytuję: „Jak wykazałem w poprzednich częściach , brak prac naukowych wskazujących, że szczepienia zapobiegają zachorowaniu na grypę zarówno dzieci jak i osób starszych. Jaki jest więc cel upierania się wakcynologów i stosowania przymusu administracyjnego ich stosowania?

WHO w 2009 roku, chcąc przeforsować sprzedaż szczepionek przeciwko grypie, nie tylko zmieniło definicję epidemii i pandemii , ale podawało nieprawdziwe dane, jakoby ta świńska grypa mogłaby spowodować śmierć od 30 do 90 000 ludzi tylko w USA, a na całym świecie ponad 7.5 miliona zgonów.

Rzeczywistość przerosła wyobraźnię ekspertów WHO [notabene biorących dodatkowe zlecenia z firm farmaceutycznych]. W latach 1995-1997 w USA notowano na 325 milionów obywateli, przeciętnie od 600 do 750 zgonów rocznie. W 2009 roku USA zanotowano wg. szczepionkowców – 62 034 zgony na grypę. Jednakże dokładna analiza kart zgonów udowodniła, że 61.777 osób zmarło na zapalenie płuc, a tylko 257 z powodu grypy. Jeszcze gorzej dla szczepionkowców wyglądały badania wirusologiczne. Z grupy 257 osób naprawdę tylko 18 osób zmarło z powodu wirusa grypy.!!! Byłoby to bardzo zabawne, gdyby nie tragiczne konsekwencje.

Podobnie wyglądała analiza zachorowań i zgonów w Wielkiej Brytanii. Brytyjskie Ministerstwo Zdrowia szacowało liczbę zgonów z powodu świńskiej grypy na 65 000, co pozwoliło uzasadnić zakup aż 110 milionów sztuk szczepionek?. Przypominam Wielka Brytania liczy obecnie 56 milionów ludzi. Czyli zakupiono dwa razy więcej szczepionek aniżeli jest ludzi w Anglii. W jaki celu???

Pod koniec sezonu grypowego zanotowano tylko 500 zgonów czyli zdecydowanie mniej aniżeli w poprzednich latach. Tylko ok. 10% obywateli brytyjskich dało się nabrać na kampanię szczepień. W.Brytania przelała 864 miliony dolarów społecznych pieniędzy do prywatnych kieszeni producentów szczepionek. Tym ekonomicznym aspektem “akcji grypa” w tak bogatym kraju nie będziemy się martwić.

W USA zysk na czysto producentów szczepionek wyniósł ponad 1.6 miliarda dolarów. Większość szczepionek trzeba było wyrzucić. Dziennikarze w Ameryce wręcz mówią, że WHO “śpi w jednym łóżku” z Centrum Kontroli Chorób. Znając ostatnio nagłaśniane zwyczaje w USA, nie wiem czy to tylko przenośnia czy też opis konkretnych przypadków. Jednocześnie upadła wiara w tzw. szybkie testy do identyfikowania grypy. Jak podaje CDC tylko 10 % testów dało się zweryfikować wirusologicznie. Aż 90% było fałszywych, czyli wykrywało coś co nie istnieje.

Na całym świecie z powodu tej rzekomej pandemii świńskiej grypy, zmarło tylko ok.5% normalnie umierających w sezonie zimowym ludzi.

WHO na wszelki wypadek nie publikuje całej listy swoich ekspertów.

Dlaczego nie nagłaśnia się w Polsce faktu wycofania szczepionek przeciwko grypie ze Szwecji z powodu wzrostu o 660% narkolepsji? Szczepionka Pandemrix powodowała u dzieci szczepionych przeciw grypie aż 17 krotny wzrost narkolepsji. Narkolepsja jest to bardzo niebezpieczna choroba polegająca na krótkim zwiotczeniu mięśni. Np. kierowca pojazdu mechanicznego może “skasować “ przystanek tramwajowy wraz z ludźmi.

Czyli Szwedzi się sparzyli , firmy tracą zyski, to trzeba handlować w Polsce?

Autor: dr Jerzy Jaśkowski

Reklamy

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.