Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Firmy farmaceutyczne » Polska medycyna 50 lat za przysłowiowymi “murzynami” z całym szacunkiem dla Czarnoskórych”

Polska medycyna 50 lat za przysłowiowymi “murzynami” z całym szacunkiem dla Czarnoskórych”

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

  • 23,622,859 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Polska medycyna 50 lat za przysłowiowymi “murzynami” z całym szacunkiem dla Czarnoskórych”

Cytuję: „Jak wykazałem w poprzednich częściach , brak prac naukowych wskazujących, że szczepienia zapobiegają zachorowaniu na grypę zarówno dzieci jak i osób starszych. Jaki jest więc cel upierania się wakcynologów i stosowania przymusu administracyjnego ich stosowania?

WHO w 2009 roku, chcąc przeforsować sprzedaż szczepionek przeciwko grypie, nie tylko zmieniło definicję epidemii i pandemii , ale podawało nieprawdziwe dane, jakoby ta świńska grypa mogłaby spowodować śmierć od 30 do 90 000 ludzi tylko w USA, a na całym świecie ponad 7.5 miliona zgonów.

Rzeczywistość przerosła wyobraźnię ekspertów WHO [notabene biorących dodatkowe zlecenia z firm farmaceutycznych]. W latach 1995-1997 w USA notowano na 325 milionów obywateli, przeciętnie od 600 do 750 zgonów rocznie. W 2009 roku USA zanotowano wg. szczepionkowców – 62 034 zgony na grypę. Jednakże dokładna analiza kart zgonów udowodniła, że 61.777 osób zmarło na zapalenie płuc, a tylko 257 z powodu grypy. Jeszcze gorzej dla szczepionkowców wyglądały badania wirusologiczne. Z grupy 257 osób naprawdę tylko 18 osób zmarło z powodu wirusa grypy.!!! Byłoby to bardzo zabawne, gdyby nie tragiczne konsekwencje.

Podobnie wyglądała analiza zachorowań i zgonów w Wielkiej Brytanii. Brytyjskie Ministerstwo Zdrowia szacowało liczbę zgonów z powodu świńskiej grypy na 65 000, co pozwoliło uzasadnić zakup aż 110 milionów sztuk szczepionek?. Przypominam Wielka Brytania liczy obecnie 56 milionów ludzi. Czyli zakupiono dwa razy więcej szczepionek aniżeli jest ludzi w Anglii. W jaki celu???

Pod koniec sezonu grypowego zanotowano tylko 500 zgonów czyli zdecydowanie mniej aniżeli w poprzednich latach. Tylko ok. 10% obywateli brytyjskich dało się nabrać na kampanię szczepień. W.Brytania przelała 864 miliony dolarów społecznych pieniędzy do prywatnych kieszeni producentów szczepionek. Tym ekonomicznym aspektem “akcji grypa” w tak bogatym kraju nie będziemy się martwić.

W USA zysk na czysto producentów szczepionek wyniósł ponad 1.6 miliarda dolarów. Większość szczepionek trzeba było wyrzucić. Dziennikarze w Ameryce wręcz mówią, że WHO “śpi w jednym łóżku” z Centrum Kontroli Chorób. Znając ostatnio nagłaśniane zwyczaje w USA, nie wiem czy to tylko przenośnia czy też opis konkretnych przypadków. Jednocześnie upadła wiara w tzw. szybkie testy do identyfikowania grypy. Jak podaje CDC tylko 10 % testów dało się zweryfikować wirusologicznie. Aż 90% było fałszywych, czyli wykrywało coś co nie istnieje.

Na całym świecie z powodu tej rzekomej pandemii świńskiej grypy, zmarło tylko ok.5% normalnie umierających w sezonie zimowym ludzi.

WHO na wszelki wypadek nie publikuje całej listy swoich ekspertów.

Dlaczego nie nagłaśnia się w Polsce faktu wycofania szczepionek przeciwko grypie ze Szwecji z powodu wzrostu o 660% narkolepsji? Szczepionka Pandemrix powodowała u dzieci szczepionych przeciw grypie aż 17 krotny wzrost narkolepsji. Narkolepsja jest to bardzo niebezpieczna choroba polegająca na krótkim zwiotczeniu mięśni. Np. kierowca pojazdu mechanicznego może “skasować “ przystanek tramwajowy wraz z ludźmi.

Czyli Szwedzi się sparzyli , firmy tracą zyski, to trzeba handlować w Polsce?

Autor: dr Jerzy Jaśkowski


Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 126 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: