Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Apele » Bądź odpowiedzialny, nie zabijaj. Przed stosunkiem seksualnym zadbaj o antykoncepcję. Proste?

Bądź odpowiedzialny, nie zabijaj. Przed stosunkiem seksualnym zadbaj o antykoncepcję. Proste?

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,675,500 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Bądź odpowiedzialny, nie zabijaj. Przed stosunkiem seksualnym zadbaj o antykoncepcję. Proste?

Cytuję: „Nie zabijaj. Zamiast zabijać, nie poczynaj. Przed stosunkiem seksualnym pomyśl o antykoncepcji i zastosuj antykoncepcję.

Biorąc pod uwagę liczbę zwolenników aborcji można by wywnioskować, że od wielu lat w Polsce większość ciąż to tzw. „wpadki”, czyli nieplanowane i niechciane ciąże. Od wielu lat w Polsce trwa spór polityczny dotyczący aborcji. Jest nawet ustawa dotycząca aborcji. Księża katoliccy bardzo mocno naciskają na polityków, aby treść tej ustawy była dokładnie taka jak życzą oni tego sobie życzą.

Dyskusja i próby zmiany tej ustawy powracają systematycznie przed kolejnymi wyborami parlamentarnymi i przy zmianie układu sił politycznych. Dziennikarze mają o czym pisać. A nie są w tej sprawie bezstronni.

Tak zachowują się ludzie rządni władzy, czyli dążący do narzucania swojej woli innym osobom w tak prywatnej sprawie jak ciąża. Zatem wszyscy oni zachowują się nieodpowiedzialnie domagając się od nieodpowiedzialnych obywateli, aby ci zachowywali się tak, jak życzą sobie tego księża i politycy.

A rozwiązanie tego problemu jest banalnie proste. Wystarczy, że obywatele zachowają się odpowiedzialnie.

Nie zabijaj. Zamiast zabijać, nie poczynaj! Przed stosunkiem seksualnym pomyśl o antykoncepcji i zastosuj antykoncepcję. Wtedy ustawa o aborcji nie będzie potrzebna. Wtedy politycy, księża i dziennikarze nie będą dyskutować o aborcji.

A gdy świadomie i odpowiedzialnie zdecydujesz się na poczęcie dziecka, to zrezygnuj z antykoncepcji.

Proste prawda?”

Źródło: http://interia360.pl/moim-zdaniem/artykul/aborcja,57656


8 komentarzy

 1. mironik pisze:

  O ile sie nie mylę bez zapłacenia księdzu, kościołowi, (państwu a, fe bezbożnicy) sumy większej niż pensja, stosunek jest czynem nielegalnym ?

  Lubię

 2. Łukasz Jasiński pisze:

  Jestem za antykoncepcją naturalną (za uprawianiem stosunku seksualnego w niepłodne dni, a nawet – przerywaniem stosunku). Nie popieram antykoncepcji lekarskiej (chemicznej i biologicznej) – często potem panie nie mogą się nadziwić, że zamiast urodzić zdrowe dziecko – na świat przyszedł akiś dziwoląg…

  – Brało się w młodości pigułki?
  – Brało!
  – Nikotyna, alkohol i narkotyki?
  – A jakże!
  – Dawało się dupy wszystkim naokoło?
  – Oczywiście, jestem przecież nowoczesna…
  – Aborcja?
  – Tak, to przecież moje ciało!
  – To masz, suko, zamiast dziecka – psiaka!

  Taka jest okrutna prawda (nawet naukowo potwierdzona), że najmniejszy wpływ na urodzenie w pełni zdrowego dziecka mają dziedziczne choroby (DNA), ale – tryb prowadzenia własnego życia (na pewno życia?).

  Lubię

 3. Po_prostu pisze:

  Tylko, kto myśli o zabezpieczeniu podczas gwałtu!

  A Ty, Łukasz, chyba nie wiesz, że istnieje coś takiego, jak pre-ejakulat, w którym też występuje śladowa, bo śladowa, ale zawsze- ilość plemników. Po co ryzykować, nawet, jeśli prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest nikłe. A kalendarzyk? Tak naprawdę nie za dużo kobiet ma regularne cykle, więc to też nic więcej niż RULETKA w takim przypadku. Jak widać antykoncepcja naturalna jest nie dla każdego.

  Lubię

 4. Po_prostu pisze:

  Najlepsza metoda to chyba dobrej jakości prezerwatywa, a ja stosuję najbardziej niezawodną metodę- tzw. „szklanka wody” nie mam problemu.

  Lubię

 5. a.l. pisze:

  Niestety nie jest to takie proste. Żadna antykoncepcja nie daje 100% pewności. Jeśli ktoś się zabezpieczał, a jednak ma tego pecha to co? Może dokonać aborcji (był przecież odpowiedzialny) czy nie może (toż to nowe życie)? A jeśli tak to jak taką sytuację zweryfikować? Na pigułki są recepty i wpis w karcie pacjentki, ale co z tymi, które nie mogą ich brać ze względów zdrowotnych i stosują prezerwatywy? Mają zbierać paragony (które dowodzą zakupu, a nie ich użycia)? Jeśli nie ma prawa zlikwidować tego płodu/dziecka (niepotrzebne skreślić) to ma je nienawidzić do końca życia za zmarnowane życie i najlepsze jego lata? To może ma nie współżyć? No tak, ale podobno popęd seksualny jest normalny, to taka sama potrzeba jak jedzenie czy sikanie. Możemy nad nim panować? Ano tak, jasne – proste. Tylko to doprowadzić może do zaburzeń.
  Można tak pisać i rozpatrywać możliwe opcje bez końca.
  Jest to strasznie skomplikowane, dlatego ja jestem za wyborem, nie za aborcją jak niektórzy próbowali już mi wmówić. Wyborem pary, a jeśli owa para nie może dojść do porozumienia to kobiety – to ona będzie przechodzić ciążę, poród (co za tym idzie narażać własne zdrowie i życie, o czym się tak jakby zapomina) i na niej w większości będzie spoczywać trud wychowania dziecka. Wychowania – nie wyżywanie, ubrania, bo łatwo jest dać pieniądze, a dużo trudniej sprawić by mały człowiek stał się dobrym człowiekiem.

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 127 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: