Medycyna akademicka

Jatrogenna korporacyjna medycyna akademicka. Większość chorób ma podłoże jatrogenne!

Jatrogenna korporacyjna medycyna akademicka

Cytuję: „Prof. Maria Majewska mailem

Czy szczepienia dzieci są bezpieczne? Nie!

Witam,

Załączam link do ciekawego artykułu (po angielsku) francuskiego pediatry, Françoise’a Berthoud, na temat szczepień i zdrowia dzieci. Badania i obserwacje lekarzy z wielu krajów i kontynentów pokazują, że dzieci nieszczepione cieszą się znacznie lepszym zdrowiem, rzadziej chorują i umierają niż dzieci szczepione, a kraje i społeczności, w których szczepi się dziś stosunkowo niewielki procent ludzi, mają najzdrowsze populacje dzieci i dorosłych.

To przeczy medycznej propagandzie, że masowe szczepienia są niezbędne dla ochrony zdrowia publicznego, natomiast jest zgodne z danymi demograficznymi wielu krajów pokazującymi, że masowe szczepienia nie miały nic wspólnego (lub miały bardzo niewiele) ze zmniejszeniem zachorowalności na choroby zakaźne i umieralności z tych przyczyn. Decydujący wpływ miały tu: poprawa warunków życia, higieny osobistej i medycznej, udoskonalenie metod sterylizacji instrumentów medycznych, wprowadzenie do medycyny antybiotyków oraz wachlarza środków dezynfekcyjnych.

Tej niewygodnej prawdy o szczepieniach nie da się już zagłuszyć, choć kartele farmaceutyczne zwiększają łapówki dla policjantów szczepień – dyżurnych lekarzy i medycznych urzędników, którzy poprzez przekupione media agresywnie naciskają na rodziców by masowo i bezmyślnie szczepili swe dzieci. Jednak nikt nie ponosi odpowiedzialności za poszczepienne okaleczenia lub zabicia dzieci. Rodzice zostają sami ze swymi tragediami. Amerykański Sąd Najwyższy uznał, że „szczepienia są nieuchronnie niebezpieczne”, o czym świadczą tysiące dowodów. W tym kontekście, zmuszanie kogokolwiek do szczepień należy uznać za próby celowego uszkodzenia czyjegoś zdrowia, co jest niewątpliwie przestępstwem zgodnie z polskim i międzynarodowym prawem.

http://therefusers.com/refusers-newsroom/the-marvelous-health-of-unvaccinated-children-francoise-berthoud-md-pediatrician/

W drugim artykule amerykański lekarz i naukowiec Dr. Marty Makary z Johns Hopkins School of Medicine and the School of Public Health (jednej z najlepszych amerykańskich uczelni medycznych) pisze, że błędy medyczne są jedną z głównych przyczyn zgonów w USA, i że ok. 25% pacjentów szpitalnych ponosi poważne szkody na zdrowiu z przyczyn jatrogennych. (Szczepienia znajdują się niewątpliwie wśród tych jatrogennych czynników, które wywołują choroby, kalectwo i przedwczesne zgony.)

Wg. autora, główną przyczyną tego stanu rzeczy jest korporatyzacja medycyny, gdzie liczą się tylko zyski, z nie zdrowie i życie pacjentów. To spowodowało niebywałą utratę społecznego zaufania do systemów opieki medycznej. Pocieszające jest, że coraz więcej lekarzy (szczególnie młodych) zaczyna odrzucać medyczną propagandę, którą rutynowo serwują im uczelnie medyczne, i samodzielnie poznaje prawdę o zagrożeniach ze strony szczepień oraz innych nieskutecznych lub szkodliwych, lecz promowanych przez korporacje metod leczenia.

http://therefusers.com/refusers-newsroom/why-patient-harm-is-one-of-the-leading-causes-of-death-in-america-propublica/

Pozdrawiam, prof. Dorota Majewska

Reklamy

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.