Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Szczepionki i szczepienia » Przykład niepożądanych odczynów poszczepiennych – 6 miesięcy w szpitalu i renta inwalidzka

Przykład niepożądanych odczynów poszczepiennych – 6 miesięcy w szpitalu i renta inwalidzka

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

  • 23,692,950 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

z emaila:

cyt. „Myślę, ze dyskusję te należy zakończyc w prosty sposób:
Panie Marku – idziemy do apteki bierzemy te wszystkie szczepionki w kolejności takiej i w odstepach czasowych jak dostaja noworodki, niemowlęta czy małe dzieci, przeliczamy dawke z ich masy ciała na Pana masę ciała, dawkę stosownie zwielokratniamy i poczekamy na efekty. Myślę, ze to uczciwe i naukowe.  Za kilka lat poznamy odpowiedż, co się z Panem stanie i jak Pan przeżyje.

Ale zeby zaspokoić niecierpliwość i ciekawość czytelników napiszę, ze wiem o jednym takim przypadku, wiec będziemy wiedziec, czego się mniej więcej spodziewać. Mianowicie moja żyjąca obecnie w Niemczech siostra, gdzie szczepienia nie są obowiązkowe, opowiadała mi o jednej swojej znajomej z pracy, która przejęła się tak bardzo propagandą szczepieniową i ich „zbawiennym” wpływem, ze …

– i tu uwaga – postanowiła sobie „odnowić” wszystkie szczepienia z dzieciństwa (!!) po uzyskaniu informacji od lekarzy, ze ich działanie ma ograniczony zakres czasowy od kilku do kilkunastu lat najwyzej.
Więc ona też chciała „poczuć się chroniona” i w odpowiednich odstępach czasu zgłaszała się na poszczególne szczepienia. Po kilku dniach od przyjęcia kolejnej porcji „zbawczego ochraniacza” dostała zapaści i z  dziwnymi objawami trafiła do lokalnego szpitala.

I tu „najciekawszy” moment – nikt zlekarzy nie potrafił powiedzieć, co jej tak naprawdę jest i jak doprowadzić ja do normalnego funkcjonowania! Przez chyba kilka miesiecy stosowali różne rzeczy, po pół roku ostatecznie wypuscili ją ze szpitala w stanie umożliwającym samodzielne życie, osoba ta jest na rencie i co jakiś czas trafia do szpitala z różnymi dziwnymi dolegliwościami.
prawdopodobnie diagnoza byłaby taka, ze jej system odpornościowy po prostu „zwariował” od nadmiaru wstrzykiwanych biologicznych i chemicznych toksycznych substancji.

Pamietać przy tym należy, że praktyka zdaje się jest taka, ze dawka szczepionki dla dorosłego to zdaje się 2 krotość tego co dla dziecka, tak w kazdym razie jest w przypadku wzwB.

Pozdrawiam serdecznie czytających.


Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 126 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: