Firmy farmaceutyczne

Hańbiący proceder w polskiej służbie zdrowia. Korumpowanie lekarzy na ogromną skalę!

cyt. „ziś natrafiłam na szalenie ciekawy materiał, który dostarcza niezbite dowody na fakt współpracy gremium lekarskiego z przemysłem farmaceutycznym.

Sprawa jest o tyle poważna, że informacje te pochodzą od osoby, która była chora na stwardnienie rozsiane, która przeszła ciężką drogę w kierunku wyzdrowienia, po drodze odkrywająć okrutną prawdę.

Człowiek ten jest w posiadaniu niezbitych dowodów oraz nagrań, z których wynika jednoznacznie, że lekarze są wręcz szkoleni w zakresie oszukiwania pacjentów. Ale to jeszcze nie jest szczyt tego bandyckiego procederu. Otóż lekarze, szczególnie Ci, którzy na współpracy z firmami farmaceutycznymi dorobili się sporego majątku, oszukują również samych lekarzy, piorąc im mózgi i sprzedając zupełnie kłamliwe teorie oraz wymyślając nie mające miejsca zdarzenia, a wszystko w celu dyskredytacji każdej formy alternatywnego leczenia, które przybliżają pacjentów do zdrowia.

Uzależnienie lekarzy od dopływu sporej gotówki i innych grantów, całkowicie odebrało im poczucie moralności i empatii. Liczy się tylko kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Pacjent jest dla nich jedynie malutkim trybikiem tej machiny i jego dramaty, a często gigantyczny dyskomfort życia oraz dramaty całych ich rodzin wcale ich nie interesują.

Jak się okazuje, w ramach szkoleń, lobby farmaceutyczne sponsoruje chętnym do napędzania klientów przedstawicielom służby zdrowia szalenie atrakcyjne wczasy, w najodleglejszych i najbardziej atrakcyjnych miejscach na świecie. W czasie takich beztroskich turnusów, „dawcy zdowia” nie dość, że miło spędzają czas na hulankach i swawolach, to jeszcze zdobywają „cenną wiedzę” w zakresie psychomanipulacji na potencjalnych klientach aptek.

Zdziwienie moje sięgnęło zenitu, kiedy dowiedziałam się jaki jest podział zysków w tym całym brudnym, mafijnym procederze. Otóż Ci adepci sponsorowanych szkoleń, za chęć współpracy w ramach pomnażania zysku lobby farmaceutycznego, otrzymuja aż 50% ich zysków. To się nazywa dopiero „dżentelmeński” układ niezależnych „biznesmenów”.

Najpierw wysłuchajcie komentarza Pana Junusza Zagórskiego w sprawie nowelizacji ustawy o obowiązkowych szczepieniach oraz karach ekonomicznych za ich odmowę. Proszę słuchać od 0:36:12

A poniżej szokujące doniesienia pacjenta Ryszarda Wiercińskiego, który borykał się ze stwardnieniem rozsianym, zdiagnozowanym w 2006 roku, kiedy Pan Ryszard miał 50 lat.

Przeszedł on kurację interferonową, którą zalecili mu „specjaliści od chorób”.

Kuracja interferonowa polega na bombardowaniu pacjenta zastrzykami, które rzekomo mają za zadanie modulowanie systemu immunologicznego, gdyż neurolodzy oszukują pacjentów, że ta konkretna jednostka chorobowa, jest spowodowana zakłóceniem systemu immunologicznego. W rzeczywistości to ta kuracja powoduje niszczenie tego systemu immunologicznego

Materiał, który zamieszam na dole jest szalenie interesujący z kilku powodów. Po pierwsze pokazuje, że ta choroba nie jest kodem śmierci i że można ja wyleczyć, co daje nadzieję milionom zapadającym codziennie na to schorzenie. Po drugie poznajemy prawdziwe oblicze służby zdrowia jako takiej, oraz jej podziemnej mafijnej organizacji. Po trzecie w końcu, poznajemy mechanizmy działania tej łajadackiej kliki „profesjonalistów”. No i w końcu dowiadujemy się również jakie poważne skutki uboczne ma serwowany przez lekarzy popularny lek na tą chorobę oraz jego wątpliwą wartość jako środka gwarantującego trwałe wyleczenie. Jednym słowem, częstuje się pacjentów chemią, która nie dość, że nie rozwiązuje problemu ich zdrowia, ale jeszcze wpędza ich w jeszcze poważniejsze perturbacje zdrowotne. Lek ten może nawet spowodować stany destrukcyjne umysłu, doprowadzając pacjenta do myśli i prób samobójczych.

Pierwsza część rozmowy Pana Zagórskiego z wyżej wymienionym pacjentem „rzeźnickich lekarzy”

Słuchajcie od 0:43:46

Tego typu doniesień i relacji w Internecie jest mnóstwo, zresztą nie tylko w Internecie, bo przy bezpośrednim kontakcie z klientami służby zdrowia, możemy dowiedziec się naprawdę szereg zdumiewających historii i faktów. W wyżej wymienionym materiale, poruszona jest sprawa leczenia stwardnienia rozsianego i kłamstw jakie wokół tej choroby narosły, jednak identyczne sytuacje mają miejsce w przypadku innych chorób układu immunologicznego oraz neurologicznego.

I tak jak mówi w materiale Pan Wierciński jest co najmniej zastanawiające i zdumiewające, że w czasach eksploracji kosmosu, w czasach bomb wodorowych, jądrowych i całego technologicznego postępu, ta sitwa cwaniaków przy żłobie, rzekomo jest bezradna wobec tysiąca chorób tzw cywilizacyjnych? Jednym słowem nie opłaca się pacjenta wyleczyć, bo już więcej nie będzie można go doić, a jak zejdzie tego świata po uprzednim oddaniu im ostatnich gaci, to też dobrze, bo zwiększy im się przestrzeń życiowa.

Zachęcam do dyskusji wszystkich ludzi, którzy mają w swojej rodzinie osoby przewlekle chore, lub same stały się ofiarą przemysłu farmaceutycznego rodem prosto z piekła.

NIE CHORUJ, OMIJAJ SZPITALE !! ”

źródło:

http://katerina.nowyekran.pl/post/68861,hanbiacy-proceder-lekarzy-wspolpracujacych-z-firmami-farmaceutycznymi-czyli-apogeum-totalnej-antymoralnosci

Reklamy

1 odpowiedź »

 1. Ludzie nie moga miec pretensji,do lekarzy tylko do wlasnej niewiedzy,czyli do siebie samego.
  Jezeli jestem chory, zanim dam sobie zrobic terapie ,skorzystam najpierw z internetu,
  by dowiedziec sie wszystkiego o mojej chorobie i alternatywnych leczeniach.
  Stary glupi system, nauczyl nas byc robotnikiem i chlopem ,i niczym sie nie interesowac
  a kiedy zachorujemy wie ktos inny jak nam pomoc.
  Dokladnie te informacje,jakie dzis tu uslyszalem, znam od 20 lat i gdyby ludzie juz wtedy
  po te informacje siegneli ,nigdyby nie zachorowali.
  Cala te chorobe SM i jej przyczyny,opisywal dr.Jan Kwasniewski, w „Perspektywach”
  a pozniej w swoich ksiazkach ,”Tluste Zycie”, i wielu innych.
  Ty padly slowa ,ze przyczyna SM jest problem w ukladzie krwionosnym,ale jakos nadal sie nie dowiedzialem
  co jest przyczyna zlej pracy ukladu krwionosniego? Nie padlo slowo „zle odzywianie”.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.