Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Masowe zbrodnie » Testy medyczne w krajach III Świata

Testy medyczne w krajach III Świata

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,621,596 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Testowanie nowych szczepionek

Szczepionka przeciw wymyślonej przez firmy farmaceutyczne i WHO pandemii swińskiej grypy (H1N1), która została narzucowna Europie i USA w 2009/2010 spowodowała w Europie prawdziwą pandemię nieuleczalnej choroby neurologicznej narkolepsji. http://www.telegraph.co.uk/health/healt … order.html

Podejrzewa się, że to głównie zastosowany w tych szczepionkach adjuwant skwalen wywołał tę chorobe, aktywując produkcję przeciwciał przeciw skwalenowi, będacemu nieodzownym składnikiem wszystkich komórek. To spowodowalo atak układu immunologicznego na własne komórki nerwowe. Kiedy wiekszość Europejczyków mimo agresywnej propagadny odmówiła wzięcia tych szczepionek i pozostaly miliony niezużytych, firmy farmaceutyczne przerzuciły je na kraje afrykańskie. Teraz tamtejsze dzieci masowo umierają wskutek narkolepsji.

http://www.youtube.com/watch?v=7wCam8r3 … re=related

http://www.youtube.com/watch?v=cEyC6InQ … re=related

Istnieje duże niebezpieczeństwo, że ten adjuwant ( wraz z inymi równie toksycznymi) zostanie wkrótce dodany do wielu innych szczepionek , które będą wkrótce testowane na ubezwłasnowolnionej przez sejm i senat populacji dzieci i dorosłych w Polsce. W 2009 r. min. Kopacz swoją odważną decyzją uratowała Polaków od poszczepiennej epidemii narkolepsji i innych chorób neurologicznych. Teraz Polacy będa zdani już tylko na siebie.

Z kolei w południowej Kambodży ostatanio zanotowano epidemię zgonów małych dzieci z objawami ostrej niewydolnosci oddechowej podobnymi do SARS. Przyczyna tych zgonów jest nieznana (pewnie nigdy nie zostanie ujawniona) , ale wiadomo, że w kraju tym testuje się sie na dzieciach szczepionki Billa Gatesa przeciw japońskiemu zapaleniu mózgu, więc istnieje podejrzenie, że może to być jakaś tajemnicza choroba poszczepienna.

http://www.who.int/csr/don/2012_07_06a/en/index.html

http://www.youtube.com/watch?v=Si0IiKPb3sQ

http://tocmahoney.wordpress.com/2012/07 … e-culprit/

Propagowanie szczepień w mediach i pandemie

WHO ostatnio opublikowała na swoich łamach instrukcje dla rządów jak skutecznie rozprzestrzeniać propagandę o epidemiach/pandemiach, co sugeruje, że instytucja ta wspólnie z firmami farmaceutycznymi (podobnie jak w r. 2009) przygotowuje atak kolejnej „pandemii” dla zysków.

http://www.who.int/infectious-disease-n … 0528en.pdf

pozdrawiam, prof. Dorota Majewska


1 komentarz

 1. danutka pisze:

  OCZYSZCZENIE ORGANIZMU Z TOKSYN PO ZASZCZEPIENIU
  Według Stewarta Swerdlowa
  Z przekazem głębokiego szacunku i miłości dla Polaków.
  http://www.expansions.pl/szczepienia-detoksykacja.php

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 126 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: