Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Apele » „Ludzkość zrozumie przesłanie filmu Matrix dopiero za 20 lat”

„Ludzkość zrozumie przesłanie filmu Matrix dopiero za 20 lat”

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,664,488 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Był rok 2005. Na naszym forum użytkownik ‚Daw’ żalił się, niemal z płaczem, że jako zdolny informatyk po studiach, zarabia zaledwie 800 złotych brutto. Pamiętam jak dziś. Wtedy, jesienią 2005 roku byłem tym przerażony choć mało znałem nasze realia.
Ale minęło siedem lat, mamy rok 2012. Świat się zmienił. Ów użytkownik Daw awansował i w międzyczasie jego pensja urosła do max 4000 zł brutto (czyli do wielkości najniższej krajowej w Grecji). Zmienił się też użytkownik Daw. Z narzekającego na system świeżego studenta informy, zrobiło się z niego wielkie panisko w garniaku, wielki belmondo eleganto, który uważa że żyjemy w najszczęśliwszym z krajów, który jawnie popierał ustawę ACTA. A protestujących przeciwko ACTA nazywał gówniarzami.

Niestraszne nam zastępy uzbrojonych po zęby policjantów, bo coraz więcej z nich dostrzega szambo w jakim żyjemy. Niestraszne nam nowoczesne systemy broni geofizycznych takich jak HAARP, bo można je wyłączyć.
Czeka nas batalia na śmierć i życie z takimi ludźmi z sąsiedztwa, naszymi sąsiadami, przyjaciółmi, członkami naszych rodzin, takimi jak Daw. Ludźmi, którzy przez lata bezwiednie i fałszywie definiowali własną tożsamość. Ludźmi, którzy mają nagle dosłownie kilka zeta więcej niż reszta upodlonych niewolników. Ludźmi, którzy odczuwają atawistyczny, biologiczny strach przed zrównaniem z klasą nędzarzy. Czym Ci ludzie byliby ze swoimi 3000 bądź max 4000 zł zarobkami, gdyby sąsiad – pracujący jako śmieciarz, także zarabiał te 4000 zł na miesiąc? Tacy ludzie jak Daw stracili by swoją zajebistość. Stracili by społeczny poklask ze strony znajomków i rodzinki. Od razu chciałby zarabiać 10000 złotych, byle tylko odróżnić się od sąsiada śmieciarza, byle tylko mieć lepsze gadżety i lepsze wakacje od niego.

Tacy ludzie jak Daw najsilniej bronić będą systemu. Jeśli chodzi o policję, straż pożarną, wojsko, kontrwywiad – to tu nasze podziemie ma duże pole manewru. Tam przecież pracuje dużo świadomych bolączek tego świata patriotów, którym zależy na zmianach. Zaś ludziom typu Daw nie przetłumaczysz niczego. Policjant czy żołnierz ma od systemu dajmy na to te nędzne 300 zeta podwyżki. Zaś taki Daw w obecnym systemie ma dosłownie wszystko.
Posłużę się cytatem braci Wahowskich, reżyserów filmu Matrix:
„Nie wszyscy są gotowi do odłączenia. Niektórzy tak bardzo wierzą w system, że są gotowi zginąć w jego obronie”.


4 komentarze

 1. MrBobrzasty pisze:

  Piękne podsumowanie z tym cytatem z Matrixa, ale niestety taka jest rzeczywistość.

  Lubię

 2. zuza pisze:

  I tu się zgadzam w 100%… niestety ludzie są zbyt wolno myślący, lub wcale nie myślący. za nich myślą mendy telewizyjne.

  Lubię

 3. hjk pisze:

  „Czeka nas batalia na śmierć i życie z takimi ludźmi z sąsiedztwa, naszymi sąsiadami, przyjaciółmi, członkami naszych rodzin, takimi jak Daw.”

  Trafiłeś w 10 z tym wpisem

  Lubię

 4. jakzawsze pisze:

  Pieniadz zaslepa…. taka prawda. NIE MAJAC NIC, DOSLOWNIE JAK BIEDAK Z ULICY …. MOZNA DOSTRZEC PRAWDZIWE REALIA , …w JAKIM MATRIXIE ZYJEMY , 95% +/- populacji tego niedostrzega , …. stracona generacja…

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 127 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: