Pogoda i klimat

Tłumaczenie tekstu o chemicznych zanieczyszczeniach powietrza

cyt. „Moje tłumaczenie tekstu:

Raport przedstawiony w niemieckich wiadomościach TV dostępny na You Tube (zobacz video) potwierdza, że niemieckie wojsko manipuluje pogodą w Niemczech. W konsekwencji ujawnienia raportu naukowcy złożyli pozew sądowy oskarżając rząd o manipulację pogody.

Konkulzja z wideo:”Z 97% pewnością możemy stwierdzić że mamy na naszych dłoniach  rozpylone środki chemicznye (chemtrails) składające się z pyłu zawierającego polimery i metale, używane do zagłuszania sygnałów radarowych)”.

Celem rozpylania środków chemicznych (na niebie) – których istnienie udokumentowano nad USA i wielu innych częściach świata – wg naukowców jest manipulacja pogodą. Karsten Brandt, niemiecki meteorolog zeznaje: „Wojsko Federalne manipuluje mapami meteorologicznymi”.

Zagłuszanie sygnałów radiowych jest głównym celem rozpylania chemikaliów sugeruje pan Brandt podczas wywiadu. „Byłem zaskoczony, że sztuczna chmura była bardzo rozprzestrzeniona. Obrazy z radarów są zagłuszane biorąc pod uwagę potrzebną ilość ton rozproszonych elementów – jednakże, armia federalna podaje, że tylko nieznaczne ilości materiału zostały rozpylone. Dowództwo wojskowe twierdzi, że użyte substancje nie są szkodliwe dla zdrowia.

Johannes Remmel, członek niemieckiej Partii Zielonych podaje: „Rząd musi złożyć wyjaśnienia (nt. swoich działań) niczego nie podejrzewającym ludziom.” Podczas gdy radar śledzi podejrzany o rozpylanie samolot, niemieckie wojsko używa fałszywych obrazów satelitarnych, żeby ukryć swoje działania.

W Niemczech manipulacja pogodą jest zakazana i podobnie należałoby przypuszczać, że jest w USA.

Skoro jednak rozpylanie środków chemicznych jest stosowane na szeroką skalę, odrzucałbym tezę, że jest to tylko operacja wojskowa mająca na celu zagłuszanie sygnałów radarowych w ramach ćwiczeń wojskowych.

Przewodzącym w tych działania w USA jest marynarka wojenna (patrz np. “Death in the Air: Globalism, Terrorism & Toxic Warfare,” by Dr. Len Horowitz). wielu niezależnych obserwatorów sugeruje, że ukrytym celem rozpylania chemikaliów na niebie może  być depopulacja, celowa redukcja ludności światowej o 2/3.

Alternatywną teorią tłumaczącą rozpylanie chemikaliów może być używanie nowej broni związana z kontrolowaniem pogody. Kreując susze i głód, duże populacje ludzkie mogłby być kontrolowane lub eliminowane. Inne kraje mogłyby być kontrolowane i sprowadzane na kolana przez światową Elitę gdyby można było kontrolować lub zmieniać pogodę.

Na początku myliłem ogon powstały z wypalenia paliwa lotniczego z ogonem powstałym z rozpylenia chemikaliów. Chmurka powstała z wypalonego paliwa lotniczego szybko zanika. Ogon powstały z rozpylenia środków chemicznych początkowo nie rózni się od ogona z wypalonego paliwa jednakże zamiast zanikać rozszerza i zaczyna wyglądać jak chmura. Nad Doliną Krzemową, gdzie mieszkam, codziennie widzę rozpylane z samolotów środki chemiczne. Samolot kontroluje początek i koniec dozowania środków chemicznych. Zauważam także, że w niektóre dni obszar jest wypełniony szarym mętnym paskudztwem i góry są prawie całkowicie niewidoczne. Jest to nienaturalne, szczególnie biorąc pod uwagę, że poprzedniego dnia góry były idealnie widoczne.

Częsciowy pomruk niezadowolenia, przynajmniej w USA, nagłaśniany przez radio, TV i szkoły, związany jest z koncepcją przeludnienia ziemi. W ideę przeludnienia planety jako przyczynę naszych problemów sam wierzyłem przez jakiś czas.

Wierzyłem w tę ideę zanim zrozumiałem zasadę obfitości (nadmiaru) natury. Widząc ilość jedzenia wyprodukowaną przez jedno zdrowe drzewo i miliony akrów nieużytków w centralnej Kalifornii, zrozumiałem zasadę obfitości natury.

Stwórca nie ustanowił ludzkości na ziemi, żeby cierpiała, głodowała i umierała. Stwórca życia zostawił nam ogromne zasoby po to żebyśmy byli zdrowi. Ludzkość strasznie marnotrawi delikatne zasoby ziemi i przez to sami stworzyliśmy doświadczenie braku i utraty. Brak (zasobów?) który doświadczamy nie jest naturalny ale wynika z naszego odłaczenia się od źródła życia.

Każdy czyn, myśl i uczucie ma swoją przyczynę i skutek. Zło nigdy nie zwycięży, nie może. Ale wszyscy będziemy musieli pracować razem, żeby podnieść świadomość tej okropnej rzeczywistości – że nasz rząd skłania się do tego, żeby z naszej planety zrobić wojskową strefę wojenną.

Wierzę, że zło tym razem nie wygra.” – dziękuję za tłumaczenie!

Reklamy

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.