Kategoria domyślna

Rosja narkotyk krokodyl – staje się coraz popularniejszy. Zainteresowanie mediów w Polsce – krokodyl narkotyk Polska informacje

Krokodyl, groźny narkotyk, zdobywa coraz większą popularność w krajach Zachodu. Otóż mówi się o nim nawet w III RP, dawnej Polsce. Jego złowroga sława dotarła nawet do „naszych”, „rodzimych” mediów, głównie korporacyjnych i rządowych. Krokodylem interesują się już nie tylko media alternatywne, podziemne, ale także te sponsorowane przez korporacje i rządy. A to jest niedobry znak – znaczy to ni mniej, ni więcej, że tym środkiem będą interesować się narkomani, potencjalni użytkownicy, młodzież, i gangi narkotykowe.

Krokodyl jest groźnym środkiem, ponieważ jego produkcja jest bardzo tania. Można nim zafałszować np heroinę lub inny środek opiatowy. Krokodyl jest silniejszy niż heroina i na trwałe uzależnia już po pierwszym użyciu. Już sobie wyobrażam polskich narkomanów, dających to w żyłę. Bieda, wyobcowanie społeczne, a także rodzime tradycje narkotykowe – to coś, co sprawi, że krokodyl już wkrótce może zyskać popularność także w Polsce. Kilka zagrożeń:

-pomylenie tego środka z heroiną. Heroina to wydawać by się mogło – jeden z najgorszych narkotyków, ale przy krokodylu to i tak „niewinna zabawa” – w cudzysłowiu.
-krokodyl jest bardziej zanieczyszczony, bardziej mętny i ma barwę mniej brązową niż tradycyjna heroina, choć jak wiadomo, tutaj nie ma reguły. Krokodyl ma postać płynu gotowego do wstrzyknięcia.
-krokodyla nie można zażywać dożylnie, gdyż grozi to śmiercią. Nawet w Rosji narkomani kłują się tym po nogach, domięśniowo.
-jeszcze w latach 90-tych XX wieku, pod koniec, krokodyl w Rosji był jeszcze bardziej zanieczyszczony. Media polskojęzyczne informowały, że już druga, a najpóźniej trzecia doza tego narkotyku zabija. Teraz recepturę tego środka „unowocześniono” i sprawiono, że można go produkować masowo, nawet w domu. Unowocześnienie tej receptury polega na tym, że teraz ten środek zabija „dopiero” po około roku czasu, choć większość uzależnionych umiera wcześniej.
-krokodyl, jak zapewne wiecie z poprzednich tekstów, niszczy na trwałe tkanki miękkie. Powoduje odpadanie tych tkanek od kości, martwice skóry, gnicie tkanek, gangrenę. To, co piszę, jest drastyczne, ale trzeba to zaakcentować.
-oznaki zażycia to oprócz zniszczeń na skórze i martwicy tkanek: euforia, błogostan, lekki nastrój, zamulenie, senność, kłopoty z oddychaniem. Już jedna doza tego narkotyku u niektórych osób może spowodować zgon.
-w Rosji liczne są przypadki amputacji kończyn u uzależnionych od krokodyla. Pokazywali to nawet na filmikach, popularnych w internecie. Jeden z Rosjan błagał Polaków po angielsku, na forum you tube, żeby tego nie brali, bo to straszne jest.

Wcześniejszy tekst o krokodylu, z filmami – tutaj

Nie dla acta & stop acta. Ustawa, która na trwale cenzuruje cały internet, nie może wejść w życie!

Nie zażywajcie tego. Jeśli myślicie, że zażyjecie to świństwo tylko raz, że przedstawione powyżej materiały Was nie będą dotyczyć, to jesteście w błędzie. Krokodyl powoduje uzależnienie już od pierwszej dawki, a to oznacza, że tak długo będziecie zwodzić samych siebie, aż nie poodpadają Wam np nogi, jak na jednym z filmików z Rosji. Uzależnienie fizyczne i psychiczne to coś, co zostaje na całe życie. Nie da się tego wyeliminować, prędzej czy później ochota na krokodyla wróci. A wraz z ochotą wrócą kolejne dawki tego środka, bo jest on bardzo tani i łatwo go wyprodukować. Choćby w domu.

Reklamy

8 odpowiedzi »

 1. Mam wrażenie, że te apele niewiele dadzą o ile w ogóle cokolwiek. Jest prawo selekcji naturalnej – słabe i głupie musi umrzeć. To działa, jakiekolwiek by nie były warianty tego prawa.

 2. „III RP, była Polska”??? „Rodzime tradycje narkotykowe”???? „media sponsorowane przez rządy” to ile tych rządow mamy??

 3. Dziewczyno! ogarnij się!nie zawsze sam będziesz to brał z własnej woli!ktoś ci zawsze może to wwsypać do drinka na imprezie! i ja uważam ,że powinno to się leczyć!
  !

 4. 2.
  Anna powiedział/a
  23 Styczeń 2012 @ 23:44

  ćpunów go gazu !! a nie jeszcze ich leczyć za darmo.
  Odpowiedz

  Dziewczyno! Oni itak już umeirają !A pozatym na dyskoteece mogą to ci wsypać do drinka i to nie musi być ich wina !ogarnij się!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.