Kategoria domyślna

Rosja narkotyk krokodyl – staje się coraz popularniejszy. Zainteresowanie mediów w Polsce – krokodyl narkotyk Polska informacje

Krokodyl, groźny narkotyk, zdobywa coraz większą popularność w krajach Zachodu. Otóż mówi się o nim nawet w III RP, dawnej Polsce. Jego złowroga sława dotarła nawet do „naszych”, „rodzimych” mediów, głównie korporacyjnych i rządowych. Krokodylem interesują się już nie tylko media alternatywne, podziemne, ale także te sponsorowane przez korporacje i rządy. A to jest niedobry znak – znaczy to ni mniej, ni więcej, że tym środkiem będą interesować się narkomani, potencjalni użytkownicy, młodzież, i gangi narkotykowe.

Krokodyl jest groźnym środkiem, ponieważ jego produkcja jest bardzo tania. Można nim zafałszować np heroinę lub inny środek opiatowy. Krokodyl jest silniejszy niż heroina i na trwałe uzależnia już po pierwszym użyciu. Już sobie wyobrażam polskich narkomanów, dających to w żyłę. Bieda, wyobcowanie społeczne, a także rodzime tradycje narkotykowe – to coś, co sprawi, że krokodyl już wkrótce może zyskać popularność także w Polsce. Kilka zagrożeń:

-pomylenie tego środka z heroiną. Heroina to wydawać by się mogło – jeden z najgorszych narkotyków, ale przy krokodylu to i tak „niewinna zabawa” – w cudzysłowiu.
-krokodyl jest bardziej zanieczyszczony, bardziej mętny i ma barwę mniej brązową niż tradycyjna heroina, choć jak wiadomo, tutaj nie ma reguły. Krokodyl ma postać płynu gotowego do wstrzyknięcia.
-krokodyla nie można zażywać dożylnie, gdyż grozi to śmiercią. Nawet w Rosji narkomani kłują się tym po nogach, domięśniowo.
-jeszcze w latach 90-tych XX wieku, pod koniec, krokodyl w Rosji był jeszcze bardziej zanieczyszczony. Media polskojęzyczne informowały, że już druga, a najpóźniej trzecia doza tego narkotyku zabija. Teraz recepturę tego środka „unowocześniono” i sprawiono, że można go produkować masowo, nawet w domu. Unowocześnienie tej receptury polega na tym, że teraz ten środek zabija „dopiero” po około roku czasu, choć większość uzależnionych umiera wcześniej.
-krokodyl, jak zapewne wiecie z poprzednich tekstów, niszczy na trwałe tkanki miękkie. Powoduje odpadanie tych tkanek od kości, martwice skóry, gnicie tkanek, gangrenę. To, co piszę, jest drastyczne, ale trzeba to zaakcentować.
-oznaki zażycia to oprócz zniszczeń na skórze i martwicy tkanek: euforia, błogostan, lekki nastrój, zamulenie, senność, kłopoty z oddychaniem. Już jedna doza tego narkotyku u niektórych osób może spowodować zgon.
-w Rosji liczne są przypadki amputacji kończyn u uzależnionych od krokodyla. Pokazywali to nawet na filmikach, popularnych w internecie. Jeden z Rosjan błagał Polaków po angielsku, na forum you tube, żeby tego nie brali, bo to straszne jest.

Wcześniejszy tekst o krokodylu, z filmami – tutaj

Nie dla acta & stop acta. Ustawa, która na trwale cenzuruje cały internet, nie może wejść w życie!

Nie zażywajcie tego. Jeśli myślicie, że zażyjecie to świństwo tylko raz, że przedstawione powyżej materiały Was nie będą dotyczyć, to jesteście w błędzie. Krokodyl powoduje uzależnienie już od pierwszej dawki, a to oznacza, że tak długo będziecie zwodzić samych siebie, aż nie poodpadają Wam np nogi, jak na jednym z filmików z Rosji. Uzależnienie fizyczne i psychiczne to coś, co zostaje na całe życie. Nie da się tego wyeliminować, prędzej czy później ochota na krokodyla wróci. A wraz z ochotą wrócą kolejne dawki tego środka, bo jest on bardzo tani i łatwo go wyprodukować. Choćby w domu.

Reklamy

8 odpowiedzi »

 1. 2.
  Anna powiedział/a
  23 Styczeń 2012 @ 23:44

  ćpunów go gazu !! a nie jeszcze ich leczyć za darmo.
  Odpowiedz

  Dziewczyno! Oni itak już umeirają !A pozatym na dyskoteece mogą to ci wsypać do drinka i to nie musi być ich wina !ogarnij się!

 2. Dziewczyno! ogarnij się!nie zawsze sam będziesz to brał z własnej woli!ktoś ci zawsze może to wwsypać do drinka na imprezie! i ja uważam ,że powinno to się leczyć!
  !

 3. „III RP, była Polska”??? „Rodzime tradycje narkotykowe”???? „media sponsorowane przez rządy” to ile tych rządow mamy??

 4. Mam wrażenie, że te apele niewiele dadzą o ile w ogóle cokolwiek. Jest prawo selekcji naturalnej – słabe i głupie musi umrzeć. To działa, jakiekolwiek by nie były warianty tego prawa.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.