Spiski i konspiracje

Historia Watykanu – zbiór filmów

Szokujące fakty o religii żydo-katolickiej:

Kto sprawuje władzę nad światek? Watykan i syjonizm, posłuszne rozkazom diabła!

Szokujące sekrety Watykanu:

Tajemniczy babilon – kościół szatana – czyli Watykan:

Reklamy

1 odpowiedź »

 1. Witaj!

  Może mnie pamiętasz, nazywam się Robert Grunholz.
  Od kilku lat śledziłem Twój blog na Onecie, a od jakiegoś czasu również ten. Chociaż jestem ostrożny w osądach i zazwyczaj stawiam własne teorie niż powtarzam czyjeś, to nie mogę zaprzeczyć że to o czym piszesz jest wsadzane do tej samej szuflady co opowieści o Replitanach, czemu ja zawsze się sprzeciwiałem.
  Aktualnie nie można podzielić naszej sceny politycznej na kapitalistów i socjalistów, albo na lewicę i prawicę. Dziś istnieją tylko wolnościowcy i państwowcy. Państwowcy to 97% populacji, których jedynym życzeniem jest opieka państwa od kołyski aż po grób. Tacy politycy są ściśle powiązani z kartelami farmaceutycznymi, mafią, lobby zbrojeniowym i banksterami. Niestety, ale te pozostałe 3% wolnościowców nie jest lepsze. Myślą tak, ale tak nie jest. Są w wielu kwestiach niedoinformowani, stawiają swoje nierealne idee wyżej od dobra państwa i narodu, a w wielu dyskusjach wykazują się kompletną ignorancją.
  Projekt Ligi Wolności powstał po to, aby zacząć właśnie od reedukacji wolnościowców i przeciągania na naszą stronę państwowców. Bardzo chciałbym widzieć cię w tej inicjatywie, gdyż jako jedyna tego typu na tym etapie działań ma realne szanse powodzenia. Po więcej informacji pisz do mnie na robert.grunholz@gmail.com o ile cię to interesuje.

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.